ده ها تن بازداشت شده در مسکو اعتصاب علیه سرکوب سیاسی’

ده ها تن از مردم برگزاری یک شخص پيکت در نزدیکی مسکو ستاد مرکزی روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB) بوده اند بازداشت شده توسط پلیس مسکو از جمله برجسته فعال حقوق بشر.

عمدتا جوان معترضان تبدیل شده تا در 14 مارس در پایتخت روسیه در اعتراض به آنچه آنها می گویند که سرکوب سیاسی در کشور است.

برخی از افراشتند نشانه خواستار امنیت خدمات “خدمات فدرال از بی قانونی” در حالی که دیگران فریاد زد: “شرم!”

این OVD اطلاعات سایت که آهنگ های بازداشت های سیاسی در تظاهرات ذکر شده بیش از 40 نفر نیز بازداشت شده توسط پلیس و اضافه کرد که برخی از آنها صدمه دیده در مجادلات.

جانباز حقوق بشر مبارز لو Ponomaryov بود که در میان افراد بازداشت شده در رفت و برگشت توسط پلیس, که گفت که این اقدام نه مجاز.

با توجه به AFP news agency 78 ساله Ponomaryov استدلال کرده بود با پلیس که اعتصاب نیازی به مجوز قبل از اینکه منجر به یک اتوبوس پلیس.

این اقدام سازمان یافته توسط حامیان مردان محکوم این سال در تهران بسیاری از آنها در دادگاه گفت که آنها شکنجه شده توسط FSB.

یک دادگاه در منطقه پنزا در ماه گذشته دست از نظر بین شش تا 18 سال به هفت مرد جوان که متهم به ایجاد یک سازمان تروریستی شناخته شده به عنوان مجموعه (شبکه).

روسی محققان گفت: گروه برنامه ریزی برای سازماندهی یک سری از انفجارها در روسیه در انتخابات ریاست جمهوری و مسابقات فوتبال جام جهانی در سال 2018 “برای بی ثبات کردن اوضاع” در این کشور و به سازماندهی یک شورش مسلح.

همه آنها را رد اتهامات در دادگاه گفت: آنها شکنجه شده در زندان با الکترود و ضرب و شتم برای اعتراف گرفتن از بازداشت در سال 2017 و 2018.

دو تن دیگر از متهمان این پرونده هنوز در دادگاه در سنت پترزبورگ

با گزارش توسط AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>