داو از دست می دهد 1200 نقطه بازده اوراق قرضه جست و خیز کردن به عنوان نفت سقوط

نیویورک (AP) — سهام به شدت کاهش یافت دوشنبه در وال استریت در ترکیبی از coronavirus نگرانی و غوطه وری قیمت نفت باعث مختصری اتوماتیک توقف در تجارت به سرمایه گذاران اجازه گرفتن نفس خود را.

قیمت نفت غرق حدود 20 درصد پس از روسیه حاضر به عقب تولید در پاسخ به کاهش قیمت و عربستان سعودی نشان داد که آن را به سطح شیب دار تا خروجی آن.

در حالی که قیمت نفت پایین می تواند در نهایت ترجمه به بنزین ارزان تر آنها wreaking ویران در حال حاضر تلاش شرکت های انرژی و کشورهایی که وابسته به نفت از جمله No. 1, تولید کننده, ایالات متحده است.

جنگ میان غول تولید کنندگان نفت در آمد فقط به عنوان ایتالیا سر یک ضربه بزرگ به اقتصاد آن آن را به عنوان اجرای یک مستند بر 16 میلیون نفر در بخش شمالی کشور, قلب خود را تولید و مالی صنایع است. آشفتگی است که انتظار می رود به فشار ایتالیا به رکود و وزن در اقتصاد اروپا است.

قتل عام در بازارهای دیگر بود تقریبا به عنوان خیره کننده به عنوان در نفت است. سهام ایالات متحده careened نزدیک به یک خرس بازار مدلول توسط یک قطره از 20 درصد از آن را ضبط در حالی که اندازه گیری ترس در بازار لمس بالاترین سطح خود از سال 2008 بحران مالی است. بازارهای سهام اروپا کاهش یافت و حتی بیشتر به شدت و خزانه داری بازده سقوط به پایین ترین سطح خود در آخرین باطل نوسانات بازار است که دارای لرزاند سرمایه گذاران در چند هفته گذشته.

S&P 500 فرو برد تا آنجا که 7.4 درصد در چند دقیقه اول معاملات و زیان آنقدر تیز است که معامله شد به طور موقت متوقف شده است. سهام کمرنگ ضرر و زیان خود را پس از توقف و شاخص پایین بود 4.8% به عنوان 11:44 a. m. به وقت شرق.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 1,255 امتیاز یا 4.9 درصد 24,605 پس از به طور خلاصه در پایین بودن بیش از 2000. Nasdaq داد تا 4.4%.

قتل عام در بخش انرژی به خصوص دستگیری. ماراتن نفت آپاچی Corp. و Diamondback انرژی هر غرق بیش از 40 درصد است. اکسون موبیل و شورون بودند در مسیر خود را برای بدترین روز از سال 2008.

“راه مقاومت است که هنوز هم پایین گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب.

وزارت خزانه داری بازده careened پایین تر به عنوان سرمایه گذاران کبوتر به هر چیزی که به نظر می رسد امن حتی اگر آن را می پردازد و نزدیک به هیچ چیز هر روز. معامله گران در حال افزایش شرط که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره به صفر به انجام آنچه در آن می توانید به کمک ویروس-تضعیف اقتصاد شاید به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

تمام قطره ها نتیجه ترس از ناشناخته ها. به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان بسیاری از سرمایه گذاران احساس درماندگی در تلاش برای برآورد چقدر آن را به صدمه زدن به اقتصاد و سود شرکت و ساده ترین پاسخ به این قطعیت ممکن است به خارج. در ابتدا پس از در نظر گرفتن یک دیدگاه خوش بینانه در ویروس — امیدوار است که آن باقی خواهد ماند عمدتا در چین و تنها باعث کوتاه مدت اختلال — سرمایه گذاران هستند و تحقق آنها به احتمال زیاد محزون می خوانی آن را دست کم گرفت.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 110,000 در سراسر جهان و ایتالیا روز یکشنبه به دنبال چین سرب در quarantining یک نوار از آن کشور به امید corralling گسترش. که بیشتر موجب ترس به عنوان قرنطينه خواهد دندان قروچه کردن زنجیره تامین برای شرکت های و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر.

جدید کروناویروس در حال حاضر در هر قاره ها به جز قطب جنوب و صدمه زدن به مصرف کننده هزینه های تولید صنعتی و سفر.

بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای می گویند آنها انتظار نوسانات بزرگ برای ادامه تسلط بر بازار تا زمانی که تعداد ویروس جدید موارد شتاب گرفته است.

از جمله روز دوشنبه افت شاخص S&P 500 در حال حاضر از دست 16.5 درصد و پس از تنظیم یک رکورد در ماه گذشته. اگر از آن بازدید یک 20 درصد افت آن را به معنای مرگ از آنچه که تبدیل به طولانی ترین در حال اجرا bull بازار سهام ایالات متحده در تاریخ است. دوشنبه واقع نشانه 11th سالگرد بازار ضربه پایین بعد از بحران مالی 2008.

اندازه گیری ترس در بازار سهام ایالات متحده افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از سال 2008. این بدان معناست که معامله گران نگران آینده نوسانات در شاخص S&P 500 در حال حاضر از آنها در طول بحران بدهی اروپا و ایالات متحده در چین و یا در اوج رکود اقتصادی و نگرانی های پس از فدرال رزرو افزایش نرخ چهار بار در سال 2018 است.

مدار شکن. ی در بازار سهام ایالات متحده است که به معنای به سرعت همه چیز را و به سرمایه گذاران فرصتی برای نفس کشیدن قبل از تجارت ،

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید سقوط به 0.59% پایین به شدت از 0.70% اواخر جمعه. اوایل هفته گذشته آن را به حال هرگز زیر 1 درصد.

بازده کوتاه مدت غرق به عنوان معامله گران قرار می گیرد افزایش شرط که فدرال رزرو را کاهش نرخ عمیق تر به انجام آنچه در آن می تواند برای کمک به اقتصاد است. دو سال عملکرد خزانه داری است که حرکت بیشتر بر روی انتظارات از بانک فدرال اقدام کاهش یافت و به 0.40% از 0.46%.

فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان ارائه شده نهایی backstop در گذشته در این بازار bull, حمایت از بازار با کاهش نرخ بهره و دیگر اقدامات محرک. اما شک و تردید در حال افزایش است در مورد نحوه موثر نرخ پایین تر می تواند این زمان. آنها می توانند مردم را تشویق و شرکت ها برای قرض, اما آنها نمی تواند راه اندازی مجدد کارخانه ها و رستوران ها و یا پارک تعطیل زیرا مردم قرنطینه می شوند.

فدرال رزرو در حال حاضر قطع آن معیار کوتاه مدت نرخ به محدوده 1 درصد به 1.25% ترک آن اتاق کوچک برای کاهش بیشتر است. معامله گران در حال قیمت گذاری در نزدیک به 50% احتمال که فدرال ریزرو برای برش طیف وسیعی از صفر تا 0.25% در جلسه خود در هفته آینده.

“بانک مرکزی کمی بازیکن در زمان بحران” اتان هریس جهانی اقتصاد در بانک مرکزی آمریکا نوشت: در یک تحقیق گزارش شده است.

به همین دلیل تقاضاهای مصرانه در حال رشد بلندتر برای کمک از مقامات علاوه بر بانک های مرکزی.

“بازار امروز اقدام ممکن است صدای برخی از سران با هم و در واقع شروع به فکر کردن در مورد اقدامات سازنده دولت می تواند” گفت: یعقوب Kirkegaard ارشد همکار در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

در میان چیزهای دیگر Kirkegaard گفت: دولت باید مطمئن شوید که همه آمریکایی ها پرداخت مرخصی استعلاجی و پوشش مراقبت های بهداشتی برای ویروس-مسائل مربوط.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد $8.50 یا 18.8% به $36.77 در هر بشکه رسید. معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $7.35 به $33.93.

سرمایه گذاران در حال حاضر ضربه زدن نفت را به دلیل نگرانی که یک ویروس ضعیف اقتصاد جهانی خواهد سوزاندن سوخت کمتر. اما نگرانی ها در مورد عرضه کاهش یافته است آخرین داس بر بازار دوشنبه. گزارش می دهد که عربستان سعودی ممکن است افزایش تولید نفت برای گرفتن سهم بازار منجر به نگرانی که جهان ممکن است به زودی غرق در روغن بیش از حد.

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise و AP اقتصاد نویسنده پل وایزمن کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>