داو قطره 7.8% به عنوان سقوط آزاد نفت, ویروس ترس با شدت بهم زدن بازار

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 7.8% دوشنبه خود شدیدترین افت پس از بحران مالی سال 2008 به عنوان نصب ترس بیش از coronavirus همراه با سقوط قیمت نفت به ارسال یک میلرزد از طریق بازارهای جهان است.

متناوب زیان بلافاصله مطرح ترس است که رکود اقتصادی ممکن است در راه در آمریکا و شکستن رکورد 11-سال گاو در بازار ایالات متحده ممکن است در آینده به پایان برسد.

افت در وال استریت آنقدر تیز است که این باعث اتوماتیک برای اولین بار توقف در انجام معاملات در بیش از دو دهه. شاخص های سهام اروپا نیز ثبت نام خود را سنگین ترین تلفات پس از تاریک ترین روزهای بحران سال 2008 و در حال حاضر در بازار داشته باشد.

هم آسیب منعکس کننده رشد زنگ بیش از پتانسیل اقتصادی جهانی آسیب از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 110,000 نفر در سراسر جهان کشته و حدود 4000 نفر در حالی که راه اندازی کارخانه خاموش شدن ناگهانی سفر, ممنوعیت تعطیلی مدارس و فروشگاه ها و لغو از کنوانسیون ها و جشن ها.

“بازار تا به حال یک بحران اعتماد” گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد.

بازار اسلاید آمد به ایتالیا سخت ترین ضربه از جای خود در اروپا شروع به اجرای یک مستند در برابر 16 میلیون نفر در شمال و یا یک چهارم از جمعیت این کشور را با نقاب افسران پلیس و سربازان چک کردن مسافران اسناد در میان محدودیت های که تحت تاثیر چنین فعالیت های روزانه به عنوان با بهره گیری از یک اسپرسو در یک کافه و یا در حال اجرا به فروشگاه مواد غذایی. آشفتگی است که انتظار می رود به فشار ایتالیا به رکود و وزن در اقتصاد اروپا است.

در جای دیگر در سراسر جهان ایرلند رفت تا آنجا که برای انصراف از روز سنت پاتریک رژه و اسرائیل دستور داد تمام بازدید کنندگان قرنطینه تنها چند هفته قبل از عید فصح و عید پاک یکی از شلوغ ترین سفر دوره از سال است.

در آمریکا یک کشتی کروز با یک خوشه از coronavirus موارد مجبور است که آن را به غیر فعال کردن سواحل کالیفرنیا برای روز وارد بندر اوکلند به عنوان مقامات آماده برای شروع آوردن مسافر به پایگاه های نظامی برای قرنطینه و یا آنها را به کشورهای خود را. بزرگ شاهزاده خانم تا به حال بیش از 3500 نفر سرنشین — 21 از آنها آلوده به ویروس.

افزایش بحران بهداشتی در ترکیب با دیگر هم تنیده توسعه — کاهش قیمت نفت به پایین بکشید بازار: قیمت نفت غرق حدود 25 درصد پس از روسیه حاضر به عقب تولید در پاسخ به ویروس-افسرده تقاضا و عربستان سعودی نشانه های آن را به سطح شیب دار تا خروجی خود را.

در حالی که قیمت نفت پایین می توانید ترجمه را به بنزین ارزان تر آنها انتقام ویران کردن در شرکت های انرژی و کشورهایی که تعداد نفتی درآمد از جمله No. 1, تولید کننده, ایالات متحده است.

“ترس امروز: آیا خرس درست در صحبت کردن در مورد رکود اقتصادی در اطراف گوشه ای از این ؟” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “این فقط در مورد در حال حاضر ؟ این فقط در مورد نفت? این فقط در مورد ویروس ؟ و یا به دنبال ما در یک رکود در اطراف گوشه از آنجا که همه از این؟”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود برای دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مشاور اقتصادی لری Kudlow و دیگر دستیاران هنگامی که او بازگشت به کاخ سفید در مورد طیف وسیعی از اقدامات اقتصادی او می تواند. او همچنین دعوت از مدیران وال استریت به کاخ سفید در هفته بعد به بحث اقتصادی خرید اینترنتی این بیماری همه گیر.

در وال استریت شاخص S&P 500 فرو 7.4% در چند دقیقه اول پس از باز شدن بل قبل از معاملات متوقف شد توسط بازار قطع کننده مدار برای اولین بار به تصویب رسید و پس از سقوط از اکتبر 1987 و تغییر در طول سال به سرمایه گذاران می دهد یک فرصت برای گرفتن نفس خود را. بازار گسترده قطع کننده مدار شده اند باعث شده تنها یک بار در سال 1997.

پس از 15 دقیقه مکث S&P کمرنگ ضرر و زیان خود را اما هنوز هم بسته 7.6 درصد کاهش در روز است. داو کاهش یافت 2,013 امتیاز یا 7.8% به 23,851.02. Nasdaq داد تا 7.3%.

S&P 500 کاهش یافته است 18.9% از رکورد بالا این مجموعه در فوریه. 19 و دهکدهای از دست داد $5.3 تریلیون دلار ارزش در آن زمان. سهام ایالات متحده در حال حاضر خونتان به ورود به بازار خرس تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد از اوج آن است.

ایتالیا شاخص سهام سقوط 11.2%. فرانسه و آلمان بودند را 7.7 درصد و 8.4%

نرخ بهره و یا عملکرد در اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده غرق به پایین به عنوان سرمایه گذاران به دنبال یک مکان امن نگه داشته و در حال غرق شدن پول به آنها را حتی به عنوان بازگشت سرمایه گذاری خود را غرق نزدیک تر و نزدیک تر به صفر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید سقوط به 0.59%. تا هفته گذشته آن را به حال هرگز زیر 1 درصد.

قتل عام در بخش انرژی به خصوص بد است. با معیار خام ایالات متحده انداختن به زیر قیمت به 32 دلار در هر بشکه ماراتن نفت آپاچی Corp. و Diamondback انرژی هر غرق بیش از 40 درصد است. اکسون موبیل بود و بدترین حالت آن بعد از سال 2008 در حالی که شورون به حال خود دومین افت تا کنون.

“ما می دانستیم که برای رفتن به یک روز گرم” گفت: جان Spensieri سر از ایالات متحده معاملات سهام در Stifel. او گفت که خلق و خوی بود “هرج و مرج سازمان یافته” در صبح اما این وقفه معاملاتی زمانی آنچه در آن قرار بود با متوقف کردن اسلاید.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید که در حال حاضر اتفاق افتاده است با حدود سه چهارم افراد آلوده در چین است.

در ایالات متحده تعداد افراد آلوده به صعود به حدود 600 با حداقل 26 و میر — حداقل 19 از آنها ارتباط با یک سیاتل-منطقه خانه سالمندان است.

در حالی که بحران کاهش در چین جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده و به سرعت در حال رشد خوشه های تبدیل شده در کره جنوبی, ایران, و, ایتالیا و caseload در حال رشد در ایالات متحده است.

در ابتدا پس از در نظر گرفتن یک دیدگاه خوش بینانه در ویروس امیدوار است که آن باقی خواهد ماند عمدتا در چین و تنها باعث کوتاه مدت اختلال سرمایه گذاران در حال تحقق آنها احتمالا دست کم گرفت بحران بد.

معامله گران در حال افزایش شرط بندی که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره به صفر به انجام آنچه در آن می توانید به کمک ویروس-تضعیف اقتصاد شاید به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. اما شک و تردید در حال افزایش است در مورد نحوه موثر نرخ پایین تر می تواند این زمان. آنها می توانند مردم را تشویق و شرکت ها برای قرض, اما آنها نمی تواند راه اندازی مجدد کارخانه ها و رستوران ها و یا پارک تعطیل زیرا مردم قرنطینه می شوند.

فدرال رزرو در حال حاضر قطع آن معیار کوتاه مدت نرخ به محدوده 1 درصد به 1.25% ترک اتاق کمی برای کاهش بیشتر است.

“بانک مرکزی کمی بازیکن در زمان بحران” اتان هریس جهانی اقتصاد در بانک مرکزی آمریکا نوشت: در یک تحقیق گزارش شده است.

سر و صدا در حال رشد بلندتر برای کمک از مقامات علاوه بر بانک های مرکزی.

“بازار امروز اقدام ممکن است صدای برخی از سران با هم و در واقع شروع به فکر کردن در مورد اقدامات سازنده دولت می تواند” گفت: یعقوب Kirkegaard ارشد همکار در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

در میان چیزهای دیگر Kirkegaard گفت: دولت باید مطمئن شوید که همه آمریکایی ها پرداخت مرخصی استعلاجی و پوشش مراقبت های بهداشتی برای ویروس های مربوط به مشکلات.

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise و AP اقتصاد نویسنده پل وایزمن کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>