سریع نگاهی به

رسانه های اجتماعی پست به دروغ ادعا می کنند کمک های مالی ساخته شده در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع سایت رفتن “به طور مستقیم” به این حزب از آنجا که این گروه با استفاده از ActBlue موسسات خیریه — آنلاین جمع آوری کمک های پلت فرم. کمک های مالی به سیاه و سفید زندگی مهم شبکه جهانی پایه و اساس است. بودجه اولین عبور از طریق یک سازمان غیر انتفاعی است که حامیان این گروه است.


داستان کامل

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت قطاری از توجه ملی, وب سایت ها و رسانه های اجتماعی پست های در حال پخش یک ادعای نادرست در مورد کمکهای مالی به پیشرو سیاه زندگی مهم سازمان است.

یک Instagram صفحه برای وب سایت WokeHub.com ادعا کرد که “کمکهای مالی به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع سایت به طور مستقیم به DNC” و که BlackLivesMatter.com “به نظر می رسد بین المللی پول شویی در برنامه استفاده شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات.” مشابه ادعا می کنند به نظر می رسد در تئوری توطئه وب سایت InfoWars.com.

محافظه کار, شخصیت, Candace اونز هم قرار دادن این ادعا قبل از او بیش از 1 million followers on Instagram, که در آن او ادعا کرد که “سیاه و سفید زندگی می کند توجه به بودجه می رود به طور مستقیم به سفید و دموکرات ها و طرح های مختلف به دموکرات ها به دفتر.”

اما ادعا می کند — شاید بدتر عمومی و سردرگمی بیش از ساختار سازمان که بعدا توضیح خواهیم داد — بر اساس تحریف حقایق در مورد غیر انتفاعی ActBlue فراهم می کند که زیرساخت های جمع آوری کمک های مردمی به مبارزات دموکراتیک و سازمان های مترقی.

ActBlue و BlackLivesMatter.com

وجود دارد تعدادی از گروه های است که استفاده از عبارت “Black Lives Matter” در نام خود را. وجود دارد “Black Lives Matter بنیاد” برای مثال که رئیس جمهور را تایید کرد به ما که مربوط نیست به سازمان پشت BlackLivesMatter.com — که در مرکز ویروسی ادعا می کند.

BlackLivesMatter.com است که توسط یک چتر سیاه زندگی توجه سازمان به نام Black Lives Matter شبکه جهانی است. تلاش های آغاز شده در سال 2013 پس از تبرئه جورج زیمرمن در قتل Trayvon Martin.

به جمع آوری کمک های مالی, وب سایت با استفاده از ActBlue خیریه501(c)(3) سازمان است که به طور خاص باعث می شود پلت فرم های موجود به سازمان های خیریه.

اونز’ Instagram ویژگی های پست یک ویدیو نشان می دهد که BlackLivesMatter.com با استفاده از ActBlue خود را برای کمک های مالی. سپس آن را نشان می دهد OpenSecrets.org تفکیک هزینه های ActBlue ساخته شده در سال 2020 چرخه بالا دریافت کنندگان انتخاباتی از سوی دیگر ، برنی ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن.

اما تصویری غلطی چگونه ActBlue کار می کند. ActBlue نیست خود را اهدا کردن پول. این تنها پلت فرم آنلاین است که مبارزات و گروه ها استفاده به درخواست و جمع آوری کمک های مالی.

کمپین کارشناسان امور مالی به ما گفت که آن را به غلط می گویند که کمک های مالی برای زندگی گروه ماده در حال رفتن به کمیته ملی حزب دموکرات یا دموکراتیک به ریاست جمهوری مبارزات به سادگی از آنجا که این وب سایت با استفاده از ActBlue.

“ActBlue اجازه می دهد تا نامزدها و لیبرال سازمان های غیر انتفاعی راه اندازی خود را جداگانه حساب” مایکل Malbin مدیر حزبی مالی مبارزات انتخاباتی موسسه گفت: ما در یک مصاحبه تلفنی. “وجود دارد هیچ عبور از یک حساب به دیگری. اگر شما پول را به Sanders, آن را نشانی از رفتن نیست به بایدن.”

Malbin — یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه در آلبانی, دانشگاه ایالتی نیویورک — گفت: داوطلبان و سازمان ها با استفاده از ActBlue “fیا سهولت معاملات است.”

“ActBlue بدون اختیار بر” که در آن به هدایت افراد کمک, او گفت:. تیاو پول “شما ببینید در آینده از طریق ActBlue است که از طریق آن نه از آن است.”

مشابه پلت فرم مورد استفاده برای جمع آوری کمک مالی حزب جمهوری خواه تلاش WinRed راه اندازی شده در سال 2019.

“هنگامی که شما به کمک یک ActBlue یا ActBlue خیریه صفحه کمک مالی اختصاص داده شده برای این گروه ذکر شده در فرم” Caleb حیوان دست اموز یک سخنگوی ActBlue گفت: ما یک ایمیل به در. “ما در طول عبور سهم به طور مستقیم به دریافت کمپین یا نهاد. ما را انتخاب کنید دریافت کننده کمک دهنده می کند.”

در بیانیه ای به FactCheck.org سیاه و سفید زندگی مهم شبکه جهانی است مدیر عامل Kailee ترازو گفت که این ادعا در مورد پول روت بودن دموکرات ها بخشی از “سازمان دروغ علیه BLM از بازیگران به وضوح تلاش برای بلانت رو به رشد برای حمایت از این جنبش است.”

“همه کمک به DNC عموم گزارش FEC و بررسی FEC گزارش را تایید شده است وجود دارد هرگز هر گونه کمک مالی از این سازمان” او گفت:.

عملیات سیاه و سفید زندگی می کند توجه به شبکه جهانی

این ادعا به نظر می رسد که رونق در میان سردرگمی بیش از ساختار Black Lives Matter شبکه جهانی که در آن گنجانیده شده است دلاور.

این ActBlue کمک صفحه در وب سایت به طور خاص می گوید که پول داده خواهد شد “سود Black Lives Matter شبکه جهانی است.”

مشخصات فنی این شبکه همچنین دارای ساختار پایه — the Black Lives Matter شبکه جهانی بنیاد — که “از لحاظ مالی حمایت” با جهانی غیر انتفاعی به نام هزار و جریان با توجه به Jenesha de Rivera, مدیر مالی و اداری در هزار و جریان.

همکاری بین شبکه ای و غیر انتفاعی (که قبلا بین المللی توسعه ارز) اعلام کرد در سال 2016. سازمان غیر انتفاعی گفت: این امر با ارائه “امانتی نظارت مدیریت مالی و سایر خدمات اداری به BLM.”

Cade این ActBlue سخنگو تایید کرد که کمک های مالی از طریق ActBlue به هزار و جریان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

مالی حمایت مالی مشترک هستند.

“با استفاده از حمایت مالی تنظیم ارائه می دهد یک راه برای یک علت برای جذب اهدا کنندگان حتی زمانی که آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده به عنوان مالیات معاف تحت Internal Revenue Code Section 501(c)(3)” با توجه به شورای ملی در سازمان های غیر انتفاعی. “در اصل این حامی مالی به عنوان اداری ‘صفحه اصلی’ از علت. کمک های خیریه داده می شود به حامی مالی که پس از آن کمک های مالی آنها را حمایت کند.”

Black Lives Matter شبکه جهانی بنیاد “است که یک سازمان در هزار و جریان های” ده ریورا گفت: در یک مصاحبه تلفنی “پس از آن می توانید انجام آن خیریه هدف قبل از دریافت تایید آن از IRS برای خود 501(c)(3).”

ده ریورا گفت: پایه و اساس اعمال می شود برای تبدیل شدن به خود 501(c)(3). ما خواسته Black Lives Matter گروه یک کپی از آن فرم 1023 استفاده شده است که به درخواست برای آن تعیین, اما نمی شنوند. IRS سخنگو گفت: نسخه تنها در دسترس عموم اگر این سازمان تایید شده است برای 501(c)(3) وضعیت.

در مورد این ادعا که پول داده شده است به مبارزات دموکراتیک د ریورا گفت که هزار و جریان خود 501(c)(3) وضعیت خواهد بود “در معرض خطر” اگر کمک های خیریه از طریق سازمان بودند جایگزین به مبارزات سیاسی.

با توجه به IRS “همه بخش 501(c)(3) سازمان مطلقا ممنوع از به طور مستقیم یا غیر مستقیم در شرکت یا دخالت در هر مبارزه سیاسی از طرف (یا در مخالفت با) هر نامزد به صورت انتخابی است. کمک به مبارزات سیاسی بودجه و یا اظهارات عمومی از موقعیت (شفاهی یا کتبی) ساخته شده از طرف این سازمان در حمایت و یا مخالفت با هر نامزد برای اداره عمومی به وضوح نقض ممنوعیت مبارزات سیاسی و فعالیت است.”

یک هزار و جریان حسابرسی برای سال 2019 نشان می دهد که تا ژوئن 2019 در این سازمان برگزار شد حدود 3.4 میلیون دلار در دارایی های خالص برای زندگی مهم است. آن را تا به حال منتشر شده نزدیک به 1.8 میلیون دلار به این گروه در سال مالی گذشته.

ممیزی نیز فراهم می کند یک شکست چگونه پایه (به عنوان مراجعه کننده “مالی پروژه” در بیانیه ای از هزینه های کاربردی با توجه به ده ریورا) صرف شده است که 1.8 میلیون دلار در سطل — از جمله مشاوران و حقوق.

صحبت کردن به طور کلی در مورد مسئله مالی حمایت مالی بنیامین Leff یک استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی است که دارای تخصص در مقررات سازمان های غیر انتفاعی گفت: ما از طریق تلفن است که “حمایت سازمان مسئول است” برای حصول اطمینان “که با حمایت سازمان صرف پول در راه است که مطابق با قانون است.” او گفت: با حمایت سازمان ندارد به فایل خود اشکال 990.

و Leff گفت: در یک ایمیل به دلیل ActBlue موسسات خیریه نیز 501(c)(3) آن است که خود را “درک … که هر دو ActBlue موسسات خیریه و هزار جریانات قانونی تعهد به تلاش های معقول و منطقی به اطمینان حاصل شود که بودجه دریافت می کنند در حال صرف سازگار با 501(c)(3) محدودیت.”

در ژوئن 11, سیاه زندگی مهم شبکه جهانی بنیاد گفت: در آزادی مطبوعات است که به لطف کمک های مالی آن را $6.5 میلیون در دسترس از طریق کمک های مالی که در دسترس خواهد بود به “تمام فصل های وابسته” با آن است.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“ActBlue هزینه.” OpenSecrets.gov. دیده Jun 11 سال 2020 است.

Cade, Caleb. سخنگوی ActBlue. ایمیل به FactCheck.org. 11 Jun 2020.

ده ریورا Jenesha. مدیر امور مالی و اداری, هزار, جریان. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 12 Jun 2020.

“حمایت مالی برای سازمان های غیر انتفاعی.” شورای ملی از سازمان های غیر انتفاعی. دیده Jun 11 سال 2020 است.

“IDEX و سیاه زندگی توجه به اعلام مشارکت جهانی.” هزار و جریان. 6 سپتامبر سال 2020 است.

Leff بنیامین. قانون استاد دانشگاه آمریکایی. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 12 Jun 2020.

Malbin مایکل. مدیر کمپین مالی موسسه. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 11 Jun 2020.

Pappas, الکس. “WinRed جدید ایران اهدا کننده پلت فرم درو استیضاح ثروت باد آورده با چنگک جمع کردن در میلیون ها نفر از پروب راه اندازی.” فاکس نیوز. 1 Oct 2020.

Persily ناتانیل. استاد حقوق دانشگاه استنفورد. ایمیل به FactCheck.org. 11 Jun 2020.

“محدودیت مبارزات سیاسی مداخله توسط بخش 501(c)(3) مالیات معاف سازمان است.” IRS. دیده 12 Jun 2020.

“هزار جریانات فرعی تلفیقی صورتهای مالی.” Squar میلنر. 30 ژوئن 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de