Donald Trump Jr., سهام پشتیبانی نشده ادعا می کنند که “دموکرات’ تخریب مجسمه

سریع نگاهی به

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور به اشتراک گذاشته است ویروسی الگوی رفتاری است که باعث می شود پشتیبانی نشده ادعا می کنند که یک مجسمه طرفدار الغای برده داری رهبر فردریک داگلاس در روچستر, نیویورک, تخریب شد توسط “دموکرات.” پلیس را ساخته اند هیچ دستگیری و “هنوز به دنبال” که مرتکب خرابکاری.

داستان کامل

شهرستانها در سراسر ایالات متحده فوران در تظاهرات و شورش پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او در طول بازداشت در مینیاپولیس در مه 25. این اعتراضات را برانگیخت و بحث بر سر اینکه آیا آثار به مؤتلفه ژنرال و دیگر چهره های تاریخی باید برداشته شود. معترضان تخریب و سرنگون برخی از مجسمه ها و برخی از مقامات محلی گرفته اند ،

در جولای 5, مجسمه طرفدار الغای برده داری رهبر فردریک داگلاس در روچستر, نیویورک, پارک پاره شد از پایگاه خود را و سمت چپ 50 دور در نزدیکی Genesee رودخانه تنگه. داگلاس فرار کرده بود برده داری در ایالت مریلند زندگی می کردند و در روچستر برای 25 سال است. مجسمه سرنگون شد در سالگرد مشهور گفتار “آنچه به چهارم ژوئیه?” — که داگلاس تحویل سال 1852.

در جولای 6, Donald Trump Jr., رئیس جمهور, را به اشتراک گذاشته یک الگوی رفتاری است که باعث می شود پشتیبانی نشده ادعا می کنند که “دموکرات” تخریب داگلاس مجسمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ارسال شده تصویر در Facebook نشان دادن خالی پایه که در آن داگلاس مجسمه یک بار ایستاده بود سوار با یک عکس از داگلاس و متن: “جمهوری خواه فردریک داگلاس فرار برده داری و تبدیل به یک رهبر در لغو جنبش[.] دموکرات ها فقط خود را نابود بنای تاریخی… در سالگرد معروف ترین سخنرانی.”

که در همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر گفت: “مجسمه فردریک داگلاس پاره کردن در روچستر…این نشان می دهد که این آنارشیست ها هیچ مرزهای!”

از Facebook الگوی رفتاری به اشتراک گذاشته شده است هزاران بار بر روی Facebook و تیتر ملی فایل وب سایت ادعا می کند “Black Lives Matter تظاهر” سرنگون مجسمه.

اما وجود دارد هیچ پایه و اساسی برای حمایت از ادعا می کند که “دموکرات” یا “آنارشیست” و یا “تظاهر” پاره کردن داگلاس مجسمه.

ژاکلین Shuman یک روچستر سخنگوی پلیس گفت: نیویورک تایمز در جولای 8 که اداره پلیس است “هنوز هم به دنبال به” خرابکاری. او گفت که پلیس انجام هر گونه شواهدی برای تایید حذف شد مربوط در برخی از راه به تاریخ داگلاس را بیان و آنها نمی دانند که تخریب آن است.

پلیس شهر کارآگاه پرسید: برای کمک به شناسایی خرابکاری در جولای 9, صدای جیر جیر.

روچستر مقامات بازگشت نیست ما تماس و ایمیل درخواست برای نظر بیشتر در مورد بررسی است.

این اولین بار نیست داگلاس مجسمه در روچستر است تخریب شده است. این روچستر دموکرات & کرونیکل گزارش در ماه دسامبر 2018 که دو دانشجویان بودند به حالت تعلیق از مدرسه و با عنوان جرم جنایی متهم پس از شکست های مختلف مجسمه داگلاس از پایگاه خود را و سعی به اجرا کردن آن است.

ما ادامه خواهد داد به دنبال این داستان و به روز رسانی هر گونه پیشرفت در اداره پلیس بررسی است.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

کریگ گری و رایان میلر. “فردریک داگلاس مجسمه تخریب در سالگرد مشهور چهارم جولای روچستر گفتار.” روچستر دموکرات & کرونیکل. 6 Jul 2020.

“پیدا کردن فردریک داگلاس در روچستر, نیویورک.” بازدید Rochester, NY. 2 فوریه 2017.

طلا مایکل. “چه کسی پاره کردن این فردریک داگلاس مجسمه؟” نیویورک تایمز. 7 Jul 2020.

“چگونه مجسمه در حال سقوط در سراسر جهان است.” نیویورک تایمز. 25 Jun 2020.

Lahman شان و سارا Taddeo. “آنچه ما می دانیم در حال حاضر در مورد خرابکاری از فردریک داگلاس مجسمه.” 17 Dec 2018. روچستر دموکرات & کرونیکل.

Neuman, اسکات. “پلیس Bodycam رونوشت: جورج فلوید التماس 20 بار که او نمی تواند نفس بکشد.” NPR. 8 Jul 2020.

پریرا ایوان. “اینجا جایی است که مؤتلفه مجسمه ها و بناهای یادبود حذف شده اند در ایالات متحده است.” ABC News. 19 Jun 2020.

Rivero, Eduardo. “Black Lives Matter تظاهر سرنگونی مجسمه سیاه و طرفدار الغای برده داری افسانه Frederick Douglass.” ملی هاست. 8 Jul 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de