موارد خشونت داخلی سنبله در مونتگومری پس از مبارزات انتخاباتی ایمنی

Montgomery County Maryland در حال تجربه افزایش نه تنها در تعداد زیادی از موارد خشونت داخلی بلکه در شدت خود را از COVID-19 اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در ماه مارس است.

نگران قربانیان نمی دانند ممکن است حمایت از منابع باز باقی می ماند بنابراین در این شهرستان راه اندازی یک کمپین به اطلاعات در هفته گذشته است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید. (حسن نیت ارائه میدهد مونتگومری)

پس از این کمپین را راه اندازی Montgomery County پشتیبانی سازمان دیده اند سنبله در تماس برای کمک.

“این خشونت واحد از ویژه قربانی, بخش تحقیقات به اداره پلیس تعداد آنها در شرایط جدی خشونت موارد است که آنها در حال دیدن هستند تا 33%” گفت: دبی فاینستاین رئیس مونتگومری ایالت دفتر وکیل خانواده, خشونت, Uni

فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و مدارس و بانک های مواد غذایی در این شهرستان در حال کمک به انتشار اطلاعات کارت و پوستر و چاپ در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی. وجود دارد برنامه ای برای اضافه کردن زبان های بیشتر.

شرکت ها و رستوران ها از جمله کارت در takeout و carryout دستور غذا. فروشگاه ها مشروب در حال قرار دادن برچسب بر روی خود پلکسی گلاس و چاپ اطلاعات مربوط به فروش رسید در زبان انگلیسی و اسپانیایی فاینستاین گفت.

سازمان شاهد افزایش گزارش شامل رفاه کودکان, بزرگسالان محافظ خدمات بحران مرکز آزار افراد برنامه کمک به قربانی و تجاوز جنسی در برنامه خانواده دادگستری مرکز پزشکی قانونی در برنامه منتظران ظهور, بهداشت و درمان, Shady Grove مرکز پزشکی و Montgomery County police.

“هر کس دیده است یک افزایش در تعداد از این کمپین راه اندازی شد. به عنوان مثال خانواده دادگستری مرکز سایت. این بازدید در وب سایت خود را بیش از دو برابر در روز از راه اندازی” فاینستاین گفت: Montgomery County شورای اسلامی طی یک نشست مجازی از هیئت مدیره بهداشت و درمان.

اما کودک آزاری اعداد پایین. فاینستاین ترس آن است که به دلیل سوء استفاده را متوقف کرده است اما گزارش های مشکل تر و بدون داشتن کودکان روزانه فرد در ارتباط با اجباری خبرنگاران مانند معلمان است.

شهرستان است که کار با Montgomery County Public Schools برای دیدن اگر معلمان می تواند به توسعه زبان برای ارزیابی اینکه آیا یک دانش آموز است که در وضعیت پرخطر در خانه در حالی که اتصال آنها با دانش آموزان و بپرسید که چگونه آنها احساس.

اما بچه ها نه تنها مردم در خطر است. سالمند آزاری و شریک سوء استفاده نیز نگرانی.

“من را تشویق اعضای جامعه ما به دنبال همسایگان خود” فاینستاین گفت.

شهرستان همه منابع از جمله آن پناهگاه باز باقی می ماند. اگر شما نگران در مورد کسی که ممکن است در وضعیت پرخطر در این شهرستان نشان می دهد زیر است:

 • در ادامه برای رسیدن به آنها از طریق تلفن و یا کامپیوتر اگر آن را امن برای انجام این کار.
 • آنها یادآوری می کنند که شما آنها را باور آن است که تقصیر آنها نیست و این یک کار بسیار دشوار است
  و ترسناک زمان.
 • کمک به آنها ایجاد ایمنی طرح است.
 • به آنها بگویید که خدمات هنوز در دسترس است.

خدمات در دسترس عبارتند از:

 • خانواده دادگستری مرکز — 240-773-0444 یا [email protected] دوشنبه تا جمعه 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر به کمک با برنامه ریزی ایمنی محافظ, سفارشات, کمک های حقوقی و مشاوره.
 • Montgomery County بحران مرکز — 240-777-4000 (24 ساعت). کمک در شرایط بحران و پناهگاه قرار دادن.
 • دادگاه منطقه ای کمیساریای دفتر (24 ساعت). 191 شرق, Jefferson, سنت, Rockville. برای پر کردن دستورات حفاظتی.
 • ملی خشونت خانگی با خط تلفن (24 ساعت) — 800-799-7233
 • thehotline.org (برای چت)
 • متن LOVEIS به 22522

بیشتر Coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>