جهان شماره 1 نواک جوکوویچ می گوید او هنوز مطمئن شوید که آنچه که او انجام خواهد داد اگر بازیکنان تنیس نیاز به واکسن در برابر coronavirus یک بار این ورزش را برمی گرداند به دادگاه.

صحبت در Facebook livestream از اسپانیا که در آن او جدا شده است و با خانواده اش در طول همه گیر صربی بازیکن گفت: او مخالف واکسیناسیون به طور کلی و “نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر.”

“اما اگر آن را تبدیل به اجباری چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من باید به تصمیم او گفت:” در مارس 19, چت با چند صربی ورزشکاران در ارتدوکس عید پاک.

به عنوان با اکثر جهانی ورزشی جهان تنیس فصل شده است انتظار برای از سرگیری پس از توقف بازی در اوایل ماه مارس. هر دو مردان ATP و WTA تورهای باید گفت بازی است به حالت تعلیق تا حداقل اواسط ماه جولای.

با تقریبا 2.5 میلیون مورد تایید در سراسر جهان و بیش از 166,000 و میر نسبت به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس جهان مسابقه است برای پیدا کردن یک واکسن برای درمان این بیماری است.

شده اند وجود دارد تماس از برخی در جهان تنیس برای همه بازیکنان واکسینه شود که این فصل در نهایت رزومه.

“فرضی اگر این فصل بود به سر در آگوست یا سپتامبر هر چند بعید است که من درک می کنم که یک واکسن را تبدیل به یک نیاز مستقیم پس از ما از سخت قرنطینه است و هیچ واکسن هنوز” 32 ساله گفت.

“من باید افکار خود من در مورد این موضوع و اینکه آیا این افکار [در حال واکسینه] تغییر خواهد کرد در برخی از نقطه, من نمی دانم,” او اضافه شده است.

برخی از مردم مانند جوکوویچ رد واکسن به دلیل نگرانی در مورد عوارض جانبی و یا صنعت و اخلاق.

اما متخصصان پزشکی می گویند واکسن که قطار سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از مردم در حال توسعه یک بیماری مانند COVID-19 آنها امن و حیاتی به حداقل کنترل شیوع بیماری های ویروسی.

کارشناسان توجه داشته باشید که اگر مردم به اندازه کافی تبدیل به ایمنی coronavirus نمی قادر خواهد بود به گسترش به راحتی در نتیجه محدود کردن آن نیاز به اقدامات دیگر از جمله اجتماعی فاصله.

در حال حاضر ده ها تن از گروه در سراسر جهان از جمله عمده شرکت های دارویی در حال تلاش برای توسعه یک واکسن. برخی از آنها در حال حاضر در حال اجرا آزمایشات بر روی انسان است.

جوکوویچ در آغاز سال 2020 فصل را با یک انفجار برنده شدن در استرالیا در ماه ژانویه برای 17 گرند اسلم عنوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im