خندق صندوق

سیاسی گرایش: دموکراتیک/ضد میچ مک کانل

2018 کل هزینه: $21,870

خندق صندوق توصیف خود را به عنوان یک “مردمی تامین می شود” تایید شده است که “تنها اختصاص داده شده” برای شکست دادن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل “یک بار و برای همه در سال 2020 است.” وب سایت خود را نیز در اشاره به این گروه به عنوان “خندق میچ.”

خندق صندوق به اصطلاح کری کمیته — ترکیبی تایید شده است که در عمل هر دو به عنوان یک سنتی PAC معنی آن را بالا می برد و کمک وجوه موضوع به حدود قانونی به طور مستقیم به یک نامزد انتخاباتی و به عنوان یک سوپر پک که اجازه می دهد تا آن را به طور جداگانه جمع آوری مقدار نامحدودی از پول و حمایت از انتخابات و یا شکست یک نامزد و یا نامزدهای انتخاباتی.

این اجرا توسط رایان Aquilina مدیر اجرایی. Aquilina دموکراتیک کمپین و جمع آوری کمک های کهنه که به گفته معاون رئيس جمهور از آن لوئیس استراتژی.

PAC تشکیل شده در اکتبر 2018 و مطرح و صرف مقادیر نسبتا کوچک در سال 2018 چرخه. آن را مطرح $129,725 و صرف $14,641 مستقل در مخارج در برابر مک کانل در سال 2018 است. کنتاکی جمهوریخواه در خدمت شش نظر در آمریکا است و برای انتخاب مجدد در سال 2020 است.

همانطور که در آوریل 29, PAC مطرح کرده بود $7.6 میلیون و صرف $3.8 میلیون دلار برای سال 2020 مبارزات انتخاباتی. PAC گزارش هزینه $2 میلیون مستقل هزینه های فدرال کمیسیون انتخابات این مدت برای بودجه صرف شده برای حمایت و یا علیه کاندیدای خاص.

PAC صرف $1.9 میلیون در برابر مک کانل و $147,000 برای حمایت از امی مک گراث بازنشسته دریایی سرهنگ که به دنبال نامزدی حزب دموکرات را به چالش مک کانل. (اولیه شده است به تعویق افتاد تا 23 ژوئن به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>