دیترویت مجموعه برای بازگرداندن آب سرویس در میان coronavirus نگرانی

دیترویت (AP) — هزاران نفر از ساکنان دیترویت که تا به حال خود را در آب سرویس خاموش به علت عدم پرداخت صورتحساب می تواند ترمیم آن تحت یک برنامه است که با هدف اجازه می دهد تا آنها را به شستن دست های خود را در خانه به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

Coronavirus آب راه اندازی مجدد برنامه ریزی خواهد شد و در اثر طول مدت شیوع جهانی ویروس, مقامات روز دوشنبه گفت:.

نزدیک به 3000 خانوار در این شهرستان تا به حال آب سرویس قطع با توجه به دیترویت آب و فاضلاب سخنگوی وزارت.

چند هزار نفر دیگر ابلاغ شده است در این سال در انتظار اختلال در سرویس. این shutoffs باید باعث تظاهرات در سال های اخیر توسط گروه های مختلف در شهر است.

دولت پوشش هزینه خدمات اتصال مجدد برای 30 روز اول این طرح با توجه به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ، مشتریان و سپس می توانید خدمات ترمیم و یا نگه داشتن خود را از آب در 25 $در هر ماه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

تا کنون وجود داشته است هیچ تایید موارد در ایالت میشیگان از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. بیش از 500 عفونت گزارش شده در ایالات متحده است.

“ما می دانیم که شستن دست ها مهم دفاع به این ویروس گفت:” Gary قهوه ای, آب مدیر بخش.

مقدار آب دیترویت مشتری مدیون خواهد بود به تعویق افتاده تا “پس از COVID-19 وضعیت تحت کنترل است” بخش آب گفت: در یک نسخه.

مشتریان خواهد شد و سپس انتقال به کمک برنامه و یا بر روی یک طرح پرداخت.

اما “است که نه واقعیت از مردم فقیر که نمی تواند استطاعت به پرداخت نرخ بازار در وهله اول گفت:” علامت گذاری Fancher نظير عدالت کارکنان پروژه وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در میشیگان.

“ماه آینده آنها در حال رفتن به دوباره گفت:” Fancher, و اضافه کرد که این شهرستان و اداره آب باید به دنبال یک راه حل دائمی مانند یک برنامه است که طول می کشد را به حساب درآمد یک خانواده.

یک قیمت برنامه “ایجاد یک رای آنها می پرداخت” او گفت:.

یک آب دیترویت سخنگوی وزارت گفت: در ژوئن 2014 که حدود 90000 مشتریان فعال شد و متخلف به لحن حدود 90 میلیون. که ممکن است بخش آب از طریق پست 46,000 خاموش کردن استفاده نمي نماييد. بخش آب گفت: خدمات به 4500 مشتریان قطع شد که در مورد زمان اما بیش از نیمی از کسانی که پرداخت به حساب های خود را به طور کامل در یک یا دو روز از داشتن خدمات قطع شود.

گروه صرف شش سال گذشته در اعتراض به آب shutoffs در دیترویت گفت: آنها هدف قرار دادن این شهر ضعیف است. حدود دو دوجین از تظاهرکنندگان دستگیر شدند در سال 2018 برای مسدود کردن یک خط راه آهن نور در مرکز شهر دیترویت در اعتراض به shutoffs و درمان مردم فقیر.

آمار نشان می دهد که بیشتر از سفید پوستان هستند و در فقر از مردم از رنگ اما “فقر هنوز چهره رنگ” با توجه به Fancher.

“هنوز یک چهره سیاه و سفید,” او گفت:. “سیاست در پاسخ به درک عمومی و خواسته است. زمانی که چیزهایی مانند توده آب shutoffs … تا زمانی که درک عمومی این است که این افراد از رنگ بسیار کمی وجود دارد که نگرانی. وجود دارد به طور پیش فرض تصور کلیشه ای که مردم فقیر و مردم از رنگ عادت کرده اند به این.”

واشنگتن-بر اساس حمایت از گروه غذایی و آب دیده بان منتشر شده یک گزارش در سال 2018 گفت: حدود 1.4 میلیون نفر را از دست داده و آب سرویس در سال 2016 چرا که آنها پشت در صورتحساب خود را.

مواد غذایی و آب اقدام سیاسی حمایت بازوی مواد غذایی و آب دیده بان گفت: دیترویت طرح به توقف آب shutoffs طولانی سر رسیده است و به نام پنج شنبه برای یک ملی توقف در shutoffs.

“ایالات متحده مواجه شده است آب استطاعت بحران سال” گروه گفت. “در حال حاضر تهدیدات coronavirus در نهایت ساخت آن را به ما مقامات منتخب: آب shutoffs نه تنها غیر انسانی بلکه سلامت عمومی کابوس است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>