با وجود گزارش معامله در مذاکرات صلح, طالبان, کشته شدن پنج نیروهای افغان در شمال

مقامات افغان می گویند حداقل پنج سرباز افغان کشته شدند که طالبان یورش برده و یک پایگاه در شمال افغانستان با وجود انتظارات برای “کاهش خشونت” قبل از ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است.

این حمله رخ داده در Shora خاک منطقه از افغانستان در فوریه 16 روز پس از وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper گفت: توافق با طالبان در محل به صورت یک “شرایط مبتنی بر” یک هفته ای کاهش خشونت.

“متاسفانه پنج ارتش سربازان شهید و سه زخمی” افغانستان وزارت دفاع گفت: در تاریخ 17 فوریه. وجود دارد همچنین تلفات در میان طالبان, وزارت گفت.

Enhamuddin رحمانی سخنگوی پلیس کندز گفت که این مبارزه چند ساعت به طول انجامید و هر دو طرف متحمل تلفات شده است.

سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد در توییتر ادعا کرد که شبه نظامیان کشته و 19 نیروهای امنیتی در حمله و تخریب چهار نفربر زرهی تصرف یک مقدار زیادی از سلاح و دیگر تجهیزات نظامی است.

به طور جداگانه افغانستان عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه گفت: جلسه وزیران در تاریخ 17 فوریه که طالبان موافقت کرده است به هفت روز کاهش خشونت جلوتر از سرگیری مذاکرات صلح با ایالات متحده بود که “نهایی” و ممکن است امضا شود به عنوان به زودی به عنوان مارس 29.

آن را بلافاصله روشن نیست که کاهش خشونت برنامه ریزی شده بود برای شروع.

در دوحه پایتخت قطر عضو یک هیئت طالبان گفت: آژانس خبری محلی است که ایالات متحده آمریکا-طالبان مذاکرات تا به حال به پایان رسید “موفقیت” با توافق نامه ای که منتشر خواهد شد قبل از پایان ماه.

با گزارش AFP و طلوع نیوز.ro

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>