در مجموع 63 نفر از مسافران از جمله نه آمریکایی, روی, ژاپنی, بوش کروز الماس شاهزاده تشخیص داده شده اند با کروناویروس در حالی که بقیه تحت قرنطینه.

برخی از مسافران به نام الماس شاهزاده “شناور زندان است.”

Fardia electronics صحبت کرد و به یک زن و شوهر روی عرشه کشتی در مورد 14 روز در قرنطینه. آنها ابراز نگرانی می کند با اندازه گیری و می ترسید که نزدیک محله و سیستم تهویه در کشتی می تواند آنها را به قرارداد این ویروس اگر آنها در حال حاضر.

اما دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: fardia electronics که بهترین بهداشت عمومی توصیه برای مسافران و خدمه به باقی می ماند در هیئت مدیره.

“امن ترین و بهترین کاری برای انجام به عنوان ناخوشایند آن را به عنوان است که به نگه داشتن آنها را قرنطینه برای 14 روز از دوره کمون ویروس” Fauci گفت.

او گفت: کمی وجود دارد که احتمال coronavirus — که توسط قطرات تنفسی — می تواند آن راه را از طریق یک کشتی هوایی سیستم های تصفیه.

Fauci گفت: از نزدیک تحت نظارت وضعیت خواهد بود که بهترین راه برای شناسایی ویروس اگر کسی بد.

“اگر در واقع آنها را بیمار شدن آنها در نظر گرفته شود این کشتی قرار داده و به مراقبت های مناسب در یک بیمارستان محلی است.”

ایالات متحده دارای 12 تایید موارد coronavirus. از این موارد 10 مردم هستند که سفر به ووهان, چین و دو نفر دیگر موارد همسران افراد آلوده.

Fauci توصیه وزش اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از بیماری های تنفسی مانند coronavirus.

“اگر شما در حال تلاش برای خودتان جلوگیری از آلوده شدن با ویروس تنفسی از هر نوع شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان شما احتمالا می تواند و اقامت در خارج از مکان های شلوغ که در آن مردم وجود دارد که ممکن است سرفه و عطسه” Fauci گفت.

هیچ مورد از coronavirus تایید شده اند در سی مریلند یا ویرجینیا.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de