با وجود انتقاد از پوتین لایحه تغییر تاریخ برای پایان جنگ جهانی دوم

با وجود انتقاد از شورای حقوق بشر رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین امضا و به قانون لایحه به مناسبت پایان جنگ جهانی دوم در سپتامبر 3, یک روز بعد از این تاریخ به رسمیت شناخته شده توسط بسیاری از کشورها است.

این حکمامضا شده در آوریل 24, به نظر می رسد در دولت پایگاه داده آنلاین از دولت قانون.

پایان جنگ جهانی دوم است که در سطح بین المللی پذیرفته شده به عنوان 2 سپتامبر 1945 به بعد که در ژاپن به طور رسمی تسلیم شد.

اما این قانون که همچنین مورد تایید روسیه در دومای دولتی و شورای فدراسیون می گوید که سپتامبر 3 باید مشخص شده و به عنوان روزی که جنگ جهانی دوم به پایان رسید در روسیه است. که بود آن روز که از نیروهای اتحاد جماهیر شوروی سابق را شکست داد سربازان ژاپنی در “سهم تعیین کننده برای پایان دادن به” جنگ. ژاپن و روسیه هرگز با امضای یک پیمان صلح به طور رسمی پایان جنگ به دلیل اختلاف بر Kurile سلیمان که نیروهای شوروی را تصرف کردند و در پایان جنگ جهانی دوم.

هفته گذشته ریاست جمهوری و شورای حقوق بشر (SPCh) با صدور بیانیه ای خواستار حرکت “یک اشتباه است.”

با توجه به SPCh سپتامبر 3 است که در حال حاضر مشخص شده در کشور به عنوان روز همبستگی در مبارزه با تروریسم به افتخار صدها نفر از قربانیان از سال 2004 مدرسه بسلان محاصره.

“در ذهن ما تصمیم گیری در مارک یادبود روز باید متحد تقسیم نمی مردم. حرکت بعد از شکوه نظامی از سپتامبر 2 تا 3 سپتامبر نمی خواهد درک بستگان کشته شدگان در آن هیولا عمل تروریستی [در بسلان]” در بیانیه ای گفت:.

روز همبستگی در مبارزه با تروریسم به مناسبت بسلان قربانیان مشخص شده در روسیه در سپتامبر 3 از سال 2005.

در 1 سپتامبر 2004 برخی از سه ده چچنی داعش در زمان بیش از 1200 نفر گروگان گیری در مدرسه بسلان, اوستیای شمالی.

دو روز بعد نیروهای روسی با هجوم به مدرسه و 334 نفر از جمله 186 کودکان بودند کشته در خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im