از جان گذشته برای جلوگیری از ویروس’ گسترش کشورهای محدود کردن سفر

سئول کره جنوبی (AP) — چین و کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد بیشتر موارد یک بیماری ویروسی است که متمرکز در جنوب آسیا است اما باعث جهانی نگرانی به عنوان خوشه های رشد در خاورمیانه و اروپا است.

چین گزارش 508 موارد جدید و دیگری 71 مرگ 68 از آنها در مرکز شهر ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. این به روز رسانی را سرزمین اصلی چین در مجموع به 77,658 موارد و 2,663 مرگ و میر.

کره جنوبی در حال حاضر دوم بیشتر موارد در جهان با 893 و تا به حال نزدیک به 15 برابر افزایش عفونت های گزارش شده در هفته سلامت به عنوان کارگران همچنان برای پیدا کردن دسته در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق که در آن ترس و وحشت به ارمغان آورده شهرها به وهم آور متوقف.

از 60 مورد جدید گزارش شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری 49 آمد از Daegu و مناطق اطراف آن از North Gyeongsang استان است.

این کشور همچنین گزارش آن هشت مرگ و میر از COVID-19 یک مرد در 60s خود را که مرتبط به یک بیمارستان در Cheongdo که در آن کشت عفونت گزارش شده در میان بیماران روانی بخش است.

دولت قول داده است به کامل بسیج سلامت عمومی ابزار برای جلوگیری از شیوع بیماری به منطقه اطراف Daegu اما می گوید آن را ندارد با توجه به محدود کردن سفر است. همه تعجب شهروندان برگزاری نمایشگاه های سرد مانند علائم برآورد حدود 30000 نفر خواهد بود برای آزمایش ویروس. این کشور همچنین محدود کردن صادرات برای مقابله با سراسر کشور کمبود در facemasks.

مقامات بهداشت و درمان انتظار می رود روز شنبه به پایان تست برخی از 1300 نفر از اعضای Daegu شعبه Shincheonjin کلیسای عیسی مسیح است که به نمایش گذاشته اند علائم قبل از گسترش این آزمون است.

این کلیسا که در کره جنوبی بزرگترین خوشه ای از عفونت موافقت کرده است برای ارائه به مقامات یک لیست از همه از آن 200,000 اعضا در سراسر کشور به طوری که آنها می تواند به نمایش در آمد که می تواند ماه ها طول بکشد.

کره جنوبی موارد در حال حاضر تعداد کسانی که گزارش شده توسط ژاپن که در آن آلوده به ویروس تقریبا یک پنجم از مسافران و خدمه در کشتی کروز. ژاپن وزارت امور خارجه صادر مشاوره سفر ترغیب شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری و بیمورد سفر به Daegu و North Gyeongsang استان به دلیل افزایش عفونت.

خوشه نیز پدید آمده در ایران و ایتالیا و با وجود نگرانی ها از شیوع بیماری های جدید می تواند سیگنال جدی مرحله جدید در گسترش جهانی بیماری.

مدارس تعطیل شد ایران در دومین روز و روزانه مطابق با اصول بهداشتی عمومی اتوبوس و مترو تهران استفاده شده است که توسط برخی از 3 میلیون نفر آغاز شد.

در چندین کشور که گزارش خود را در مورد اول در روز دوشنبه عراق, افغانستان, کویت, بحرین و عمان بيمار مبتلا لینک با ایران است. عراق و افغانستان بسته مرزهای خود را با ایران در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

در ایتالیا که در آن 229 نفر تست مثبت برای این ویروس و هفت نفر پلیس سرنشین دار پست های بازرسی در اطراف ده قرنطینه شمال شهر به عنوان نگرانی های بزرگ در سراسر این قاره است.

اتریش به طور موقت متوقف ترافیک راه آهن در سراسر مرز خود را با ایتالیا. اسلوونی و کرواسی محبوب academist:: دانشجویان برای ایتالیایی ها بودند برگزاری جلسات بحران. مدارس تعطیل شد, اجرای تئاتر لغو شد و حتی جشن های کارناوال در ونیز خاموش نامیده می شدند.

آن را نشانه ای از چگونه به سرعت شرایط می تواند تغییر کند. ایتالیا تا به حال اعمال اقدامات سختگیرانه تر نسبت به سایر کشورهای اروپایی پس از شیوع شروع محرومیت پرواز آغاز Jan. 31 و از چین و تایوان و هنگ کنگ و ماکائو است.

تا هفته گذشته ایتالیا گزارش شده بود فقط سه مورد از عفونت است.

“این تحولات سریع بیش از آخر هفته نشان داده اند که چگونه به سرعت این وضعیت می تواند تغییر” در کمیسیون بهداشت و درمان اتحادیه اروپا استلا Kyriakides گفت: در بروکسل. “ما نیاز به این وضعیت البته بسیار جدی اما ما نباید در را به وحشت و حتی از همه مهمتر به دروغ.”

پس از افزایش بزرگ در COVID-19 موارد گزارش شده در کشورهای دیگر جهان هیت سازمان گفت: این ویروس تا به حال بالقوه به علت یک بیماری همه گیر اگر نبود آن یکی است.

“چند هفته گذشته نشان داده که چقدر به سرعت یک ویروس جدید می تواند در سراسر جهان گسترش یافت و باعث گسترده ترس و اختلال” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

اما “برای این لحظه ما شاهد uncontained جهانی گسترش این ویروس,” او گفت:.

چین هنوز هم بسیاری از جهان مرگ و میر از COVID-19 بیماری است. روز دوشنبه آن به تعویق افتاد مهمترین جلسات سیاسی از سال نشان دهنده اهمیت جمهوری خلق چین در مکان ها در مبارزه با این بیماری همه گیر است که مطرح شده یکی از بزرگترین چالش های سیاسی پس از او در زمان کنترل حزب حاکم کمونیست در سال 2012.

سالانه جلسات ملی و رئیس آن نهاد مشورتی معمولا حدود 5 مارس و اجرا برای بیش از دو هفته آوردن هزاران نفر از نمایندگان به پکن برای بحث, سخنرانی, سیاسی و مراسم. رسانه های دولتی اشاره کرد که بسیاری از این نمایندگان در حال استانی و رهبران محلی در مبارزه با این بیماری را خط مقدم جبهه.

در کره جنوبی شروع سال تحصیلی جدید شده است به تعویق افتاد و رئیس جمهور ماه Jae-in صادر بالاترین هشدار برای بیماری های عفونی.

در میان فشار برای محدود کردن تجمعات عمومی کشور کره جنوبی و حرفه ای بسکتبال لیگ گفت: آن را به بان کی مون تماشاگران تا زمانی که شیوع این بیماری تحت کنترل است یک روز پس از مقامات فوتبال به تعویق افتاد شروع فصل داخلی. شهر بوسان گفت: جهان تیم تنیس روی میز قهرمانی این برنامه ریزی برای میزبان در مارس بودند تا ژوئن به تعویق افتاد.

بسیاری از شرکت ها آموزش کارکنان به کار از خانه. دوربین های حرارتی نصب شده اند از در اصلی ساختمان در سئول که برخی از آنها ممنوعیت بازدید کنندگان که با پوشیدن ماسک.

افرادی که به تازگی بازدید Daegu و در نزدیکی مناطق بودند توصیه به ماندن در خانه اگر ممکن است برای دو هفته. سالن مجلس ملی شد سترون و خدمه در لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده در مغازه ها و دکه مواد غذایی در سئول.

کره جنوبی وزارت دفاع تایید کرده است 13 سربازان باید این ویروس منجر به قرنطينه برای بسیاری از دیگر نیروهای نظامی و توقف زمینه آموزش است.

ایالات متحده نیروهای کره جنوبی می گوید: 61 ساله بیوه یک سرباز بازنشسته زندگی در Daegu آزمایش مثبت اولین عفونت در میان افراد مرتبط با نیروهای ایالات متحده در کره جنوبی. کره جنوبی و نظامی ایالات متحده بهداشت حرفه ای بودند ردیابی او ممکن است تماس با ما.

در واشنگتن مقامات ایالات متحده و کره جنوبی گفت: آنها با توجه به محدود تمرینات نظامی مشترک با توجه به شیوع. وزیر دفاع علامت Esper و کره جنوبی وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو به خبرنگاران گفت: این ویروس تهدیدی برای خود برنامه ای از تمرینات است که برگزار می شود به طور منظم در طول سال است.

Esper گفت که او اعتماد به نفس آنها خواهد پیدا کردن یک راه برای حفاظت از سربازان در حالی که همچنین هر دو کشور آماده بودند تا در صورت تهدید بالقوه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>