جان پاکستان COVID-19 بیمار می رود خارج از شبکه برای ‘تجربی’ مراقبت با تست مواد مخدر

یک کتابی 34 ساله در طیف اوتیسم عباس صرف هفته gobbling تا اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

او می دانست که مطالعات اولیه از منبع COVID-19 شیوع مرکزی چین و جاهای دیگر پیشنهاد خود را در جوانی ممکن است باعث کاهش آسیب پذیری خود را به این بیماری است.

اما عباس سیستم مدیر از فیصل آباد در پنجاب پاکستان در منطقه نمی خواهم آنچه را که او از دیدن از جمله در MedCram کانال یوتیوب مورد علاقه شخصی.

“من یک فرد سالم در هر se, اما من انجام اقدامات احتیاطی را” عباس ” self-توصیف “germophobe” گفت: RFE/RL.

“از آنجا که من در [اوتیسم] طیف, من دوست دارم تنها بودن و من اصلا به تجمعات عمومی — این که آیا آن را یک بیماری همه گیر است یا نه. من می خواهم به ماندن به تنهایی بیشتر. و من می خواهم به خواندن.”

عباس زین با نوع به طور بالقوه زمینه مسائل مربوط به سلامت است که می تواند به تشدید بسیاری از بیماری ها.

او دیرین مبتلا به فيبروز ريوی یک زخم شدن ریه ها که باعث زحمت کشیده تنفس. او همچنین با متولد cardiomegaly یک بزرگ شدن قلب است که می تواند او را به سرگیجه و یا حالت تهوع و او طول می کشد آنتی هیستامین ها برای آلرژی.

رفتن خارج از شبکه

هنگامی که عباس از خواب بیدار یک روز صبح در اواسط ماه مارس احساس ناخوشی او تلاش خود را معمول تسکینی: ضد allergenics و پیاده روی است.

اما زمانی که به گلو درد و سردرد و متوسط و نرم سرفه شدت او به نام دولت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه در مارس 23.

در آن زمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده حداقل 200000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 7000 نفر داشتند ولی کمتر از 800 مورد تأیید در پاکستان است.

“آنها به من گفتند بازدید از بیمارستان مدنی اگر علائم را بهبود نمی بخشد اما من نمی خواهم برای رفتن وجود دارد چون من می دانم که چقدر آشفته و غیربهداشتی است که” عباس گفت.

او سعی هک.

“من بسیار می ترسم و نگران است که این ممکن است تبدیل به ذات الریه” عباس گفت.

یک همکار سابق او را در تماس با یک متقابل آشنایی, یک دکتر در یک بیمارستان خصوصی.

در ساعت پنجاب منطقه ای دولت اعلام خواهد کرد یک مستند برای مبارزه با گسترش coronavirus موثر روز بعد باعث عباس به حرکت به مادرش خانه خارج فیصل به خود منزوی.

که هنوز در مارس 23, اما عباس شد و در حال حاضر به طور موثر کردن پاکستان رسمی coronavirus شبکه.

سخت ضربه در پنجاب

پنجاب مسئول تقریبا نیمی از پاکستان 4,005 تایید موارد COVID-19 عفونت با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام در مارس 7. این وزارت همچنین گزارش 55 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

چالش های آن برجسته شد در این هفته با اخبار منطقه ای که مقامات هنوز تقلا برای قرنطینه ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان در گردهمایی اسلامی در, مبلغ در لاهور در اواسط ماه مارس زمانی که پاکستان تنها چند ده تایید coronavirus موارد اما اجتماعی-فاصله اقدامات بودند تشویق شود.

رسانه های محلی بارها هشدار داده غیر واقعی و خطرناک تکیه بر تست نشده COVID درمان از جمله ضد مالاریا و تجربی پلاسما درمانی برای افزایش بيماران سیستم با آنتی بادی از بهبود بیماران.

اما بیمارستان ها در پنجاب به نظر می رسد میان پاکستان را بیشتر مشتاق به اداره ضد مالاریا در اساس هنوز هم ناقص-و از نظر بالینی اثبات نشده — علائم آنها ممکن است کمک به مبارزه با COVID-19 و ذات الریه علائم مانند.

“ما با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای متوسط به خفیف پنومونی موارد” پنجاب وزیر بهداشت دکتر یاسمین رشید گفت: RFE/RL رادیویی فتح در مارس 6. “بله, ما توصیه می کنیم که اگر این علائم وجود دارد.”

بهتر

در مارس 24 عباس آزمایش توسط پزشک خصوصی و خود-جدا اگر چه منتظر نتیجه اش coronavirus آزمون را از چند روز.

فکر ممکن است موارد منع مصرف ناشی از عباس اساسی مشکلات سلامتی “دکتر می خواستم برای جلوگیری از پزشکی برای شروع با” عباس گفت.

“اما پس از تست من برگشتم مثبت او به من گفت که خطرات و تجویز [ضد مالاریا و] گفت که او مطمئن نیست که این کار یا نه و همه تکذیبنامهها و چنین است اما این یکی از معدود مواد مخدر در حال حاضر در حال استفاده در کشور برای مبارزه با ویروس.”


صحبت کردن از طریق واتساپ عباس به دکتر گفت او آگاه از خطرات و در آنچه که او به عنوان خود را “nerd” راه ذکر شده COVID-19 میزان مرگ و میر و آمار دیگر.

“او به عجیب و غریب مکث کرد و گفت: ‘OK'” عباس گفت.

او در ابتدا با توجه Basoquin و بعد از آن یک ضد ویروسی به نام Arceva.

Basoquin شامل آمودياکين انواع 4-aminoquinoline مشتقات مورد استفاده برای بیش از یک دهه به عنوان یک ضد مالاریا و ضد ویروسی و ضد باکتری و ضد آسم است.

کسانی که مشتقات همچنین شامل بسیار به کرات اما به اندازه کافی تست شده هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از آنچه او پیشنهاد کرد ممکن است یک “معجزه درمان است.”

کارشناسان بهداشت و درمان استرس که چنین ضد مالاریا’ اثرات و خطرات برای COVID-19 بيمار هنوز نامشخص است هر چند تست شتاب با کروناویروس بیماران در راه است در تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده است.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) صدور یک فرمان در اواخر ماه مارس تصویب پزشک-تحت نظارت استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 بيمار و تهمت و قول داد که دولت تا به حال انبار 29 میلیون دوز از آن است.

اما آمریکا متخصص عفونی-بیماری های, Dr. Anthony Fauci هشدار داد در هفته گذشته: “ما هنوز هم نیاز به انجام این نوع مطالعات است که قطعی ثابت کند که آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی هر گونه مداخله واقعا امن و موثر است.”

عباس گفت که زمانی که دکتر تجویز دارو را, “او گفت که [تشویق] او دریافت کرده است از دولت ائتلافی است که او را به تجویز ضد مالاریا به عنوان یک راه حل به طوری که اکثر مردم نمی تواند به هر نوع مانند عفونت ریه است.”

پاکستان, پزشکان, عباس گفت: توزیع نسخه “مانند برگ” به معنی در اعداد بزرگ.

در مارس 26, عباس گفت: او را باید به مردم گفت “من که قرار بود به مرگ.”

دو روز بعد او گفت: RFE/RL, “من احساس خوبی است و من خوشبین هستم.”

آوریل 6, عباس گفت: او احساس خوبی به اندازه کافی که او تا به حال متوقف شود مصرف تمام دارو بود اما “هنوز خود جدا تا آخر هفته آینده فقط در مورد من نیست سهوا انتقال آن به دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im