دندانپزشکان, سالن مو, سواحل: مستندات سهولت اما نه در ما

واشنگتن (AP) — coronavirus است که دست زدن به تمام سطوح جامعه و افزایش تنش به عنوان دولت شروع به سهولت و محدودیت های است که کارشناسان بهداشت هشدار می دهند به تدریج باید انجام شود برای جلوگیری از ظهور مجدد بیماری است که بیش از کشته 165,000 مردم است.

نصب فشار مشهود بود در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید بخش هایی از این کشور آماده هستند تا شروع به بازگشت تدریجی به حالت عادی. در عین حال برخی از رهبران دولت می گویند محزون می خوانی ناکافی فدرال اقدام مانند عدم تست لوازم مانع پاسخ خود به این بیماری است.

پس از اصرار این کشور به ویروس سیستم تست شد و بدون تقصیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب او خواهد بود با استفاده از دفاع تولید عمل وادار به افزایش تولید از تست سواب. او همچنین باقی مانده دفاعی این تعهد که به اندازه کافی وجود دارد سواب برای رفتن به اطراف. “سواب آسان” رئیس جمهور گفت: آوردن یکی به او خبر توجیهی و تکان دادن آن در مقابل خبرنگاران.

تهمت نیز در دفاع از اعتراض هواداران خود را که جمع آوری شده اند به تقاضای دولت فرمانداران آسانسور کنترل بر فعالیت عمومی که قرار بود برای جلوگیری از گسترش ویروس. رئیس جمهور به استناد وحدت خود گریه و گفت: یکشنبه شب “این عشق مردم کشور ما است. آنها می خواهند به بازگشت به کار.”

خاموش شدن ناگهانی را مختل اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و مذهبی, زندگی و سقوط جهان را به یک رکود اقتصادی نهان از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 ،

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد 3% این سال است. دهها میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست داده و میلیون ها نفر بیشتر ترس آنها خواهید بود.

چند کشور در حال اقدام برای کاهش محدودیت ها و از سرگیری فعالیت های اقتصادی, اما بسیاری از جهان موافق این مراحل باید تدریجی باشد.

چین که در آن همه گیر شروع شده برداشته سفر و محدودیت های دیگر اما مشتری ترافیک آهسته بوده است به بازگشت. و ماسک و متوسط چک معمول هستند.

هند کاسته بزرگترین مستند به اجازه می دهد برخی از تولید و فعالیت های کشاورزی به رزومه — اگر کارفرمایان می تواند نیازهای اجتماعی فاصله و استانداردهای بهداشت. شرکت ها ملزم به حمل و نقل و پناهگاه خود کارگران که تعداد کمی از آنها قادر به انجام است. هند نیز ثبت بزرگترین واحد-بعد سنبله در مورد اضافه کردن بیش از 1500 عنوان آن را با این نسخهها کار برای افزایش, تست انبار کردن تجهیزات و آماده شدن تخت های بیمارستانی برای بیماران بیشتر است.

آلمان در نظر دارد برای شروع اجازه می دهد برخی از فروشگاه های کوچک مانند کسانی که فروش مبلمان و نوزاد کالا به بازگشایی شده است. آلبانی برنامه ای برای اجازه استخراج نفت و صنایع بازگشایی همراه با صدها نفر از کسب و کار. نیوزیلند تمدید آن مستند یک هفته دیگر اما کارگران در برخی از کسب و کار مانند ساخت و ساز و تولید خواهد بود قادر به ادامه شغل خود را به زودی.

تعداد تایید عفونت با کروناویروس جدید پیشی گرفته 2.4 میلیون, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ارقام واقعی هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر از خفیف عفونت می تواند از دست رفته, تست محدود است و برخی از کشورها سعی در underplay خود شیوع بیماری و یا بیش از حد غرق به طور موثر آنها را به حساب.

مرگ و میر در ایالات متحده بدترین آمار کشور تا کنون بیش از 40,000 با بیش از 750,000 تایید عفونت.

این ویروس به تمام سطوح جامعه. حداقل 20 کارمند در افغانستان در ارگ ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت گفت: یک مقام ارشد دولت که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او مجاز به اظهار نظر در مورد این موضوع.

این روشن نیست که آیا رئیس جمهور شده بود در تماس با هر یک از کارکنان و یا اینکه آیا او تا به حال تست شده خود را. غنی شده حامل خود quarantining. در 70 و سرطان بازمانده غنی است در معرض خطر بالا برای بیماری های جدی.

ویروس ادعا کرد که بعید است قربانی و همچنین دهها هزار نفر از لاله در تمام گل در ژاپن است. آنها یک محور یک جشنواره سالانه در نزدیکی توکیو که لغو شد این سال است. اما مردم هنوز هم جمع آوری و به تحسین و گل و بنابراین تصمیم گیری ساخته شده بود به راز آنها. همه که باقی می ماند قرمز و زرد گلبرگ دروغ شکست در زمین است.

“این وضعیت در حال حاضر در مورد زندگی انسان” گفت: Takahiro Kogo شهرستان رسمی نظارت بر پارک. “این یک قلب wrenching تصمیم, اما ما تا به حال به آن را انجام دهد.”

___

پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. AP روزنامه نگار رحیم Faiez در افغانستان کمک به این گزارش به عنوان AP نویسندگان در سراسر جهان است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>