لذا Misconstrue تهمت بودجه سخنان

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی دانم هر چیزی در مورد” انحلال کاخ سفید همه گیر پاسخ دفتر دموکرات ادعا کرد که او “دروغ” و با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن قبل اظهارات در مورد “برخی از مردم ما قطع” به عنوان شواهد. اما این سخنان در پاسخ به یک سوال در مورد پیشنهاد کاهش بودجه — نه ضد همه گیر تیم در سوال.

چندین حزب دموکرات را مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واکنش به شیوع کروناویروس با اشاره به حل یک تیم در کاخ سفید شورای امنیت ملی اختصاص داده شده به هماهنگی پاسخ به یک بیماری همه گیر. به عنوان ما نوشته شده است در سال 2018 به دولت را از بین بردن یک موقعیت کلیدی است که می شده اند درگیر در چنین پاسخ — این مدیر ارشد شورای امنیت ملی و دفتر بهداشت جهانی امنیت و Biodefense. اما این بدان معنا نیست که مسئولیت های که حذف شد.

مقامات دولت توصیف کرده اند یک سازماندهی مجدد و یا ساده از شورای امنیت ملی است. یک سخنگوی شورای امنیت ملی گفت: واشنگتن پست در ماه مه سال 2018 که دولت “ادامه خواهد داد برای رسیدگی به این مسائل با همان حل و فصل تحت ساختار جدید است.”

برخی هنوز هم بحرانی شده است از حذف پست و یا جداگانه بهداشت جهانی تیم. برای مثال مرکز استراتژیک و بین المللی مطالعات توصیه می شود در ماه نوامبر سال 2019 گزارش بازگرداندن موقعیت در شورای امنیت ملی به عنوان یکی از هفت کلید تغییرات بهتر است برای محافظت از مردم آمریکا از بهداشت جهانی تهدید.

در مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور بود پرسید: “چه مسئولیت شما را” برای “بر هم زدن[ing]” کاخ سفید همه گیر و او پاسخ داد که او “نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

“و هنگامی که به شما می گویند ‘من’ من آن را انجام نمی” رئیس جمهور گفت:. “من می توانید بپرسید شاید — دولت من — اما من می تواند شاید بپرسید تونی در مورد آن چرا که من نمی دانم هر چیزی در مورد آن. منظورم به شما می گویند — شما می گویند که ما انجام دادیم. من نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

(تهمت را ذکر “تونی” یک مرجع به دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.)

خبرنگار روشن ساخته او بود صحبت کردن در مورد “سازماندهی مجدد است که اتفاق افتاده در شورای عالی امنیت ملی” و مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “این — این دولت. شاید آنها انجام دهد. شما می دانید, مردم, مردم اجازه رفتن.”

روز بعد, مارس 14 کمیته ملی حزب دموکرات در توئیتر خود نوشت: “دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی منحل کردن دولت همه گیر تیم پاسخ. او دروغ گفته. در اینجا او در اوایل این سال دفاع انجام درست آن.”

این ویدئو همراه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد و گفت: “برخی از مردم ما قطع آنها نشده است استفاده می شود برای سال های بسیاری ، و اگر — اگر ما همیشه به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت. و به جای صرف پول — و من یک فرد کسب و کار — من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد. هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت.”

اما این سخنان در آمد یک Feb. 26 کنفرانس مطبوعاتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا در مورد پیشنهاد کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت و سازمان بهداشت جهانی است.

خبرنگار Feb. 26: بودجه خود را همواره به نام زیادی کاهش به CDC NIH و که. شما خیلی صحبت کرده ایم امروز در مورد این که چگونه این حرفه ای ها بسیار عالی بوده است مهم و ضروری است. آیا این تجربه در همه به شما مکث در مورد آن سازگار کاهش?

مغلوب ساختن پیشی جستن: چون ما — ما می توانید پول دریافت کنید و ما را افزایش می دهد کارکنان. ما می دانیم که همه مردم است. ما می دانیم که تمام مردم خوب است. این یک سوال پرسیدم پزشکان قبل از. برخی از مردم ما قطع آنها نشده است استفاده می شود برای سال های بسیاری ، و اگر — اگر ما همیشه به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت. و به جای صرف پول — و من یک فرد کسب و کار — من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد.

هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت. به عنوان مثال ما در حال آوردن برخی از مردم در فردا که در حال حاضر در این, شما می دانید, های بزرگ دولت است که ما داریم و بسیار به طور خاص برای این. ما می تواند ساخت تا بسیار به سرعت. و ما در حال حاضر انجام می شود که. منظورم این است که ما واقعا باید ساخته شده است. ما یک هیات بزرگ است.

تهمت نمی گوید چه کسی به او اشاره در صحبت کردن در مورد کاهش نیروی انسانی, اما سوال این بود که در مورد پیشنهاد کاهش بودجه و نه شورای امنیت ملی بهداشت جهانی تیم امنیتی. شورای امنیت ملی بود که در سوال خبرنگار یا تهمت را پاسخ دهد.

به عنوان ما گفت: قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن همواره پیشنهاد بودجه که کاهش بودجه برای CDC و NIH اما کنگره نشده و تصویب آن طرح. CDC کارکنان کاهش یافته است 591 موقعیت یا 5.4% از دسامبر 2016 از طریق مارس 2019 جدید ترین اطلاعات در دسترس از دفتر مدیریت پرسنل.

دانیل Wessel یک سخنگوی DNC به ما گفت که تهمت نمی پاسخ به این سوال که پرسیده شد و به احتمال زیاد صحبت کردن در مورد شورای امنیت ملی موضوع که تا به حال شده است در این خبر که روز است.

“تهمت بود نه پاسخ به این سوال که از او پرسیده شد بنابراین ما باید برگزار نمی شود به استاندارد چه سوال شد و او گفت:” در ایمیل. “مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در روزی که تیتر شکستن بودند در مورد این تصمیم توسط خود شورای امنیت ملی برای کاهش این بیماری همه گیر تیم پاسخ فقط به عنوان به احتمال زیاد (احتمالا بیشتر به احتمال زیاد) در مورد این بیماری همه گیر پاسخ تیم از هر چیز دیگری.”

Wessel اضافه شده است که با نقطه از اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن “به دروغ و … است که مسئله” گفت: شده اند وجود دارد چند اخبار “نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و شورای امنیت ملی به رهبری جان بولتون در واقع از بین بردن این بیماری همه گیر تیم پاسخ در بهار سال 2018 است.”

ژاک پارکینسون سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به ما گفت: “به عنوان کامل تصویری روشن می سازد در هیچ نقطه ای در این ارز به شورای امنیت ملی و یا جهانی بهداشت Security Directorate تیم ذکر شده است. رئیس جمهور به طور خاص در مورد خواسته خود پیشنهاد بودجه نیست هر پرسنل سازماندهی مجدد و یا اقدامات.”

پارکینسون نیز گفت: این ادعا که شورای امنیت ملی تیم حذف شد است “false” گفت: “سابق و فعلی مقامات شورای امنیت ملی بارها و بارها گفت که این تیم کار بر روی biodefense است که هنوز هم در شورای امنیت ملی است.”

دیگران در توییتر از جمله مشاهیر و روزنامه نگاران را ترجمه مارس 17 مقاله مستقل یک انگلیس, انتشار, که همچنین مرتبط مغلوب ساختن پیشی جستن Feb. 26 اظهارات به شورای امنیت ملی موضوع است. دموکراتیک گروه محافظت از ما مراقبت از اشاره به آن مقاله و غلط گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از این نظر “در سال 2018 است.”

این اطلس نیز با استناد به این داستان مستقل در ابتدا گفت: رئيس جمهور در سخنان شد و از سال 2018 اما بعد از تصحیح آن است.

مستقل داستان نمی گویند این تصویری بود که از دو سال پیش است اما ممکن است که ترک کرده اند برداشت. “یک ویدیو پدید آمده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در مورد برش ما همه گیر تیم واکنش در سال 2018 ، این تاریخ مربوط به برش و نه تصویری است که تنها چند هفته است.

آنچه اتفاق افتاده با امنیت ملی تیم ؟

ما به عنوان توضیح داده شده در مارس 3, داستان دولت را از بین بردن یک موقعیت کلیدی در شورای امنیت ملی است اما این بدان معنا نیست که کل “تیم” بود و “اخراج” را به عنوان پس از آن-دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ گفت: یا این که تمام توابع از دفتر حذف شد.

به واشنگتن پست در گزارش مارس 2018 که پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون محلول شورای امنیت ملی و دفتر بهداشت جهانی امنیت و Biodefense در یک سازماندهی مجدد تلاش کنید. عقب Adm. R. تیموتی mary smith ترک پست خود به عنوان مدیر ارشد است که دفتر و نبود جایگزین شده است.

باراک اوباما رئیس جمهور تا به حال ایجاد شده در شورای امنیت ملی واحد در سال 2016 پس از yearslong ابولا شیوع بیماری در غرب آفریقا است. مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب mary smith به عنوان مدیر ارشد در مارس 2017, اما mary smith چپ حدود یک سال بعد. او در حال حاضر در خدمت به عنوان معاون ارشد دستیار مدیر برای اداره برای دموکراسی جنگ و کمک های بشر دوستانه در USAID.

این پست گفت: این بخشی از یک “سازماندهی مجدد” توسط بولتون و به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی عنوان کرد و گفت “جهانی بهداشت, بهداشت جهانی امنیت و biodefense” خواهد بود خطاب “در ساختار جدید است.” تیاو اطلس نیز گزارش داد در این زمان است که برخی از اعضای تیم منتقل شد به گروه های دیگر و دیگران در زمان بیش از برخی از mary smith وظایف.

تام Bossert سابق کاخ سفید میهن مشاور امنیت که کمک به توسعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت biodefense استراتژی و تعیین شده رهبری برای هماهنگی واکنش آمریکا به یک بحران بیولوژیکی نیز گزارش دادند در خارج از شورای امنیت ملی که بولتون در زمان بیش از. Bossert استعفا داد و در آوریل سال 2018 یک روز پس از بولتون آغاز شده به عنوان مشاور امنیت ملی.

Bossert جایگزین شد با یک سری از مردم, اما زمانی که برگ برنده خود را اعلام کرد coronavirus task force on Jan. 29 او نام زمان میهن مشاور امنیت جولیا Nesheiwat در هر ظرفیت.

بولتون به عنوان به خوبی به عنوان تیم موریسون ارشد سابق مدیر counterproliferation و biodefense برای امنیت ملی نیز در توصیف این حرکت به عنوان یک ساختار و یا تحکیم. چه شد دفتر بهداشت جهانی امنیت و Biodefense بخشی از مدیریت در counterproliferation و biodefense.

موریسون اعتراض به ادعا می کند که دفتر “حل شده” نوشتن در پست 16 مارس که دولت “ایجاد[d] به counterproliferation و biodefense اداره بود که در نتیجه تحکیم سه معاونت به یکی از داده های آشکار همپوشانی بین کنترل تسلیحات و منع گسترش سلاح های کشتار جمعی و تروریسم و سلامت جهانی و biodefense. آن است که این سازماندهی مجدد است که منتقدان باید غلط و یا عمدا تحریف.”

موریسون رهبری که ریاست برای یک سال او نوشت: قبل از خروج از آن موقعیت است. یک مقام دیگر را جایگزین او کرد. دولت را کاهش نیروی انسانی در امنیت ملی چیزی موریسون گفت: لازم بود بعد از “نفخ” در دولت قبلی.

ما را دریافت نمی, بیانیه ای از کاخ سفید هنگامی که ما در مورد خواسته شورای امنیت ملی موضوع اما واشنگتن پست واقعیت جستجوگر انجام داد. سخنگوی شورای امنیت ملی جان Ullyot گفت: پست: “هیچ مدیر-سطح معاملات حذف شد در طی این فرایند و سازمان حفظ آن موضوع تخصص های زیر متفاوت ساختار سازمانی.”

برخی گفته اند که شورای امنیت ملی باید جداگانه بهداشت جهانی امنیت نقطه فرد یا تیم — به عنوان Center for Strategic & International Studies توصیه می شود. که یک ماده از نظر ما هیچ ،

سه روز قبل از موریسون op-ed, بث کامرون, سابق, مدیر ارشد, برای امنیت ملی, تیم — جهانی بهداشت در ایران و biodefense دفتر و نوشت: در این پست که انحلال که ریاست “چپ نامشخص ساختار و استراتژی برای هماهنگی همه گیر آمادگی و پاسخ.”

سناتور دموکرات سوال برده بود حرکت در زمان و همچنین سابق مقامات دولتی.

Kenneth W. برنارد که خدمت در هر دو رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور به دولت نوشت و در سال 2018 که این سومین بار است که یک دولت تا به حال “کاهش داد و اهمیت بیماری و تهدیدات بیوتروریسم در این سلسله از مسائل مربوط به امنیت ملی.” برنارد گفت: او در یک پست در سال 1998 اما دولت بوش لغو آن در سال 2001 و سپس بازگشایی آن یک سال بعد پس از 9/11 و 2001 حمله سیاه زخم. او گفت: اوباما را لغو کرد دوباره آن را پس از انتخابات خود را, اما در دوره دوم خود ایجاد شورای امنیت ملی ،

بولتون در پاسخ به این های اخیر انتقاد در توییتر در 14 مارس گفت: “ادعا می کند که ساده امنیت ملی سازه اختلال در ملت ما دفاع زیستی هستند نادرست است. بهداشت جهانی بالا باقی ماند شورای امنیت ملی اولویت و متخصص آن تیم حیاتی بود به طور موثر دست زدن به 2018-19 آفریقا ابولا بحران است.”

دموکراتیک تشکر. جرالد کانلی و جمهوری خواه در کنگره استیو Chabot معرفی یک لایحه که نیاز است که رئیس جمهور ایجاد جهانی بهداشت در ایران شورای بین و “انتصاب یک کارمند شورای امنیت ملی, خدمت, در, مدیر ارشد, سطح و یا بالاتر به عنوان صندلی برای شورای.”

کانلی خواسته Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در مارس 11 شنیدن این که آیا آن را یک “اشتباه” به “از بین بردن” این دفتر در شورای امنیت ملی اختصاص داده شده به بهداشت جهانی و امنیت است. Fauci پاسخ داد: “من نمی لزوما توصیف آن به عنوان یک اشتباه است. من می خواهم بگویم ما به خوبی کار می کرد با این کار. این امر می تواند خوب اگر این کار هنوز وجود دارد.”

ما هیچ موقعیت در مورد اینکه آیا این یک اشتباه بود یا نه به از بین بردن بهداشت جهانی پست های امنیتی و یا بازسازی شورای امنیت ملی تیم. اما این اشتباه برای دموکرات ها به استناد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد “برخی از مردم ما قطع” به عنوان اثبات این که او “دروغ” در مورد دانستن اینکه چه چیزی اتفاق افتاده است به شورای امنیت ملی تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>