لذا بحث چگونه به ضربه تهمت در ویروس اقتصاد در میان بحران

واشنگتن (AP) — دموکرات کشتی بیش از چگونه به بهترین زابل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای دست زدن به coronavirus همه گیر و اقتصاد را خاموش کردن حتی به عنوان کشور وارد مبارزات انتخاباتی غیر قابل پیش بینی در طول فصل مخرب ترین بحران در دهه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم کرده است دموکرات ها با مقدار زیادی از سیاسی علوفه از جمله منجر آهسته پا فدرال پاسخ به شیوع است که باعث شده تا عمیق اقتصادی و اجتماعی و بهداشتی و اختلال. دموکرات ها در حال حاضر با استفاده از reams اعم از تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن انکار و بازی کردن یک بحران است که به قتل صدها نفر از آمریکایی ها روزانه, هزینه میلیون ها شغل و بسته شدن های بی شماری کسب و کار.

تأکید دموکراتیک اجماع که مغلوب ساختن پیشی جستن از کلمات خود خواهد بود یکی از قوی ترین سلاح های تشکر. علامت Pocan D-Wis., گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که بزرگترین قلدر منبر. اما خوشبختانه برای دموکرات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین قلدر منبر.”

هنوز هفت ماه از روز انتخابات دموکرات ها هنوز همسان منبر که تهمت استفاده شده است به میزبان روزانه تلویزیونی در سراسر کشور جلسات است که می تواند بیش از دو ساعت است.

و آنها دستکاری غرایز متضاد: حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به شدت و خطر اتهام استفاده از یک فاجعه به دلایل سیاسی و یا صبر کنید تا زمانی که جامعه شروع می شود و به حالت عادی بازگشت. که ممکن است او را به زمان برای تعریف خود را به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ مبارزه با یک ویروس است که احاطه جهان است.

“شده است وجود دارد ناخالص بی کفایتی” با مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را “یک آسیب پذیری” گفت: جیم Margolis پیشرو دموکراتیک مشاور ارتباطات. “اما دموکرات ها باید مراقبت به شوخی با دین حمله به دولت و یا شبیه آنها در حال بازی سیاست با یک بحران است.”

“صرفا حزبی حمله نامناسب برای بار ما هستیم” گفت: سابق تشکر. استیو اسرائیل D-n. y. که یک بار به رهبری آمریکا’ کمپین سازمان است.

هر دو روش — اعتصاب شور و نشاط در حال حاضر و یا بعد از آن — در حال آزمایش در زمان واقعی است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده گسله مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ. اما او اجتناب بیشترین حملات در حالی که تلاش برای پروژه یک تصویر به عنوان یک ثابت با تجربه بحران مدیریت است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد گفت: او در زمان جنگ رئیس جمهور. خوب شروع به عمل می کنند مانند یک” بایدن گفته است. مسیر خود را به نامزدی پاک روز شنبه هنگامی که خود را ماندگار تنها رقیب دیابت برنی ساندرز من-Vt., کاهش یافته است.

رهبران کنگره مانند مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. و دموکراتیک فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومو و میشیگان گرچن Whitmer را درهم با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها بیشتر تاکید قانون و مراحل دیگر آنها در حال گرفتن به تقویت اقتصاد و ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

آنها همچنین ارائه خود را به عنوان آرام بخش جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن که جلسات شده اند خدشه دار غلط و گیج کننده اظهارات که اغلب در تضاد با بهداشت حرفه ای’ نمایش و عصبانی طغیان در جمع خبرنگاران که سوال او دوست نداشتن.

“این لحظه ای است که دقیقا اشتباه به رئیس جمهور تهمت چرا که او نمی تواند منحرف کردن اذهان مردم از یک بیماری همه گیر با یک تحریک آمیز جیر” گفت: سناتور. برایان Schatz, D-هاوایی.

در عین حال در همان زمان دموکراتیک و گروه های سیاسی صرف میلیون ها نفر در تلویزیون و تبلیغات آنلاین در سراسر کشور که جلو چند مشت.

“بحران می آید به هر رئیس جمهور. این یک شکست خورده می گوید:” یک نقطه با متحد کردن کشور سیاسی کمیته حمایت بایدن. به عنوان دایره قرمز نارسایی ایالات متحده نقشه ominously گسترش گوینده می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “اجازه دهید این ویروس گسترش بدون کنترل در سراسر امریکا است.”

“ادراک می توانید پخته به سرعت گفت:” تارا McGowan که منجر PACRONYM ضد تهمت سیاسی کمیته. “شما به سادگی نمی توانیم صبر کنید.”

پیام از بایدن رهبران کنگره و فرمانداران منعکس کرده دموکرات’ فقدان یک رهبر بلامنازع در ماه های قبل از بایدن به طور رسمی پیاپی نامزدی.

“این واقعا رفتن به باید همه دست به دست در عرشه رویکرد” گفت: پسر سیسیل که سر اولویت های ایالات متحده آمریکا بزرگترین دموکراتیک در خارج از گروه های سیاسی.

در عین حال حتی در مجموع دموکرات ها را تیره و تار برای مطابقت با نور افکن که مغلوب ساختن پیشی جستن و همه روسای جمهور را برای تسلط بر پوشش اخبار. که پیچیده در این کشور مستند کرده است که مانع از تظاهرات عمومی و تعاملات با رای دهندگان هستند که به طور معمول حیاتی از سیاست است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی محو آفتاب” گفت: آدم Jentleson یک استراتژیست دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است متوجه. او توییتی جمعه که “چپ رادیکال دموکرات ها رفته اند کاملا دیوانه” بیش از روزانه خود را در جلسات و افتخار “‘دوشنبه شب فوتبال, لیسانس آخر “نوع” رتبه بندی.

جمهوریخواهان دموکراتیک حملات در حال حاضر خواهد بود بی اثر با رای دهندگان تمرکز بر نگه داشتن خانواده خود را امن است. “مردم تشنه برای اطلاعات رسمی به عنوان مخالف به یک حزبی پاسخ گفت:” ایران pollster پاتریک Ruffini.

دیگر جمهوری خواهان دیدن بزرگ آسیب پذیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر این یک جنگ سخت است به چرخش در یک جنگ” گفت: زمان توافق مشاور استوارت استیونس یک مغلوب ساختن پیشی جستن حریف. “وجود دارد بدن می شمارد. و آنچه شما می خواهید برای انجام با این بیکاری اعداد؟”

پس از یک شروع کند که نگران بسیاری از دموکرات بایدن تصریح کرده است بیشتر قابل مشاهده, نقش, با, تلویزیون, مصاحبه, مجازی, شهر, سالن پادکست ها و ستون روزنامه است که او را توصیف نسخه برای بهبود مانند شتاب برای کمک به بیکاری و کسب و کارهای کوچک.

بایدن مشاوران گفت: رویکرد توازن برگزاری تهمت پاسخگو در حالی که هنوز هم موقعیت خود را به سیاست خاص توصیه. گفتند: آن را نیز اجازه می دهد تا او را به نمایش همدلی شده است که بخشی از شخصیت های عمومی همیشه از همسر و دخترش کشته در تصادف خودرو در مدت کوتاهی پس از او در سال 1972 در انتخابات به مجلس سنا.

هنوز دموکراتها سردرگمی بیش از پیدا کردن یک پیام تعادل سوخت بی شماری مکالمات درون حزب. بیش از 100 گروه از AFL-CIO به شهروند برگزاری سه بار در هفته کنفرانس تلفنی برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات و استراتژی گفت: Leslie Dach, اجرا می شود که در محافظت از ما مراقبت ائتلاف که میزبان تماس همراه با مرکز آمریکایی پیشرفت است.

“این یک لحظه به دو برابر کردن اما ما باید انجام دهیم این است که در یک فولاد راه نه یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن بر روی سر خود را گفت:” برادلی Beychok رئیس جمهور آمریکا پل.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ

___

آسوشیتد پرس نویسنده لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im