دموکرات ها ” گمراه کننده Coronavirus ادعا

دموکرات را مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دولت او در پاسخ به این کروناویروس جدید, ساخت ادعاها در مورد کاهش به بهداشت عمومی و برنامه و خاموش کردن کارشناسان در دولت است. اما آنها نه همیشه بدست حقایق خود را راست:

  • درست است که رئيس جمهور در بودجه طرح های پیشنهادی باید به طور مداوم خواستار کاهش بودجه برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اما کنگره نشده و تصویب آن کاهش. برخی از دموکرات ها باید به درستی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “تلاش” برای اجرای چنین کاهش در حالی که دیگران به اشتباه ادعا کرد که او “کاهش بودجه از سی دی” یا “کاهش بودجه” در کلمات دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ و جو بایدن بود.
  • بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت NIH.” مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد برش NIH بودجه اما نمایندگان مجلس به جای تصویب کرده اند را افزایش می دهد.
  • چند دموکرات ها از جمله بلومبرگ و بایدن را مورد انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای خلاص شدن از همه گیر و پاسخ در شورای امنیت ملی. موقعیت حذف شد اگر چه جان بولتون آن زمان مشاور امنیت ملی بود و این فرد به طور مستقیم به عهده دارد.
  • بایدن رفت و بیش از حد زمانی که او ادعا کرد که تهمت “نیست اجازه دانشمندان به صحبت می کنند” در مورد کوروناویروس. این درست است که دولت را بالا دانشمندان در مورد بیماری های عفونی گفته شد به روشنی خود را در مصاحبه های رسانه ای از طریق یک coronavirus نیروی کار, اما آنها پس از ساخته های متعدد ظاهر عمومی.
مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کاهش بودجه

این درست است که رئیس جمهور پیشنهاد بودجه شامل کاهش بودجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری — اما کنگره نشده و تصویب آن کاهش.

گاهی اوقات دموکرات ها با دقت باید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “تلاش برای کاهش در CDC” به عنوان سناتور. ctq گفت: در Feb. 25 بحث در کارولینای جنوبی است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن استفاده می شود شدیدتر زبان گفت: در سی ان ان تاون هال on Feb. 26 که مغلوب ساختن پیشی جستن “تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت CDC.” رئیس جمهور پیشنهاد کاهش CDC بودجه — چند سال توسط دو رقمی درصد — و نه به طور کامل defunding آن است.

اما دموکرات ها از جمله بایدن همچنین کاهش یافته مقدماتی “سعی” از ادعای خود گفت uncategorically که مغلوب ساختن پیشی جستن حال کاهش بودجه سی دی. در ABC “این هفته” در مارس 1 بایدن گفت: “آنها به قطع کمک های مالی برای CDC.”

“و او defunded — او defunded مراکز کنترل بیماری ها CDC بنابراین ما لازم نیست که سازمان ما نیاز” سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ گفت: در Feb. 25 بحث است. در بیانیه صادر شده در همان روز بلومبرگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “است کاهش بودجه از CDC و دیگر ضروری سازمان بهداشت و درمان.”

همانطور که ما قبل از نوشته یک رئیس جمهور بودجه پیشنهادی است که بیشتر به یک بیانیه از اولویت بیش از هر چیزی کنگره خواهد رای به تصویب برسانند. در واقع جمهوری خواه ایالت مایک Enzi رئیس مجلس سنا بودجه کمیته گفت که او نمی خواهد با برگزاری جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین مالی 2021 بودجه اضافه “کنگره نمی پرداخت هر گونه توجه به رئیس جمهور بودجه ورزش است.”

دارا لیبرمن مدیر روابط دولت برای سازمان های غیر انتفاعی و غیر حزبی اعتماد برای آمریکا و سلامت به ما گفت: “دولت پیشنهاد کرده است اما کنگره برای بخش بزرگی رد کاهش به … CDC بودجه.”

دموکرات ها رایگان هستند به انتقاد از رئیس جمهور را طرح و آنها را. مجلس نانسی پلوسی گفت: در Feb. 27 کنفرانس خبری گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نامیده می شود برای کاهش تقریبا 700 میلیون دلار از مرکز کنترل بیماری و این بودجه بود که پس از ما می دانستند در مورد کوروناویروس تهدید.”

مالی 2021 بودجه پیشنهادی را برای $693.3 میلیون کاهش به CDC بودجه در مقایسه با آنچه که تصویب صورت های مالی سال 2020 با توجه به این CDC سند بودجه. خواهد بود که 9 درصد کاهش در CDC بودجه. رئیس جمهور بودجه پیشنهاد شد منتشر شده در تاریخ Feb. 10 پس از COVID-19 شیوع آغاز شد و برای اولین بار در ایالات متحده مورد تایید شده در Jan. 20.

اما رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که به کاهش CDC در گذشته و بودجه است که کنگره نمی تصویب برسانند. آن را گمراه کننده در رابطه به ادعای مغلوب ساختن پیشی جستن “کاهش بودجه” زمانی که طرح های پیشنهادی خود را گرفته نشده اثر است. مثلا تهمت مالی 2020 بودجه پیشنهادی را کاهش CDC بودجه توسط $750.6 میلیون, در مقایسه با آنچه که تصویب شده برای سال مالی 2019 (نگاه کنید به برنامه “سطح” در خط مرتبط سند). اما کنگره به تصویب رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بودجه که افزایش CDC بودجه توسط $420 میلیون.

برای سال مالی 2019 تهمت مطرح a $1.36 میلیارد دلار کاهش به CDC بودجه در بودجه پیشنهادی خود را, اما آنچه به پایان رسید تا بودن تصویب شد $261.6 میلیون افزایش بیش از آنچه که تصویب شد به سال قبل است. رئیس جمهور پیشنهاد یک 19.4 درصد کاهش اما کنگره تصویب 3.7 درصد افزایش یافته است.

برای سال مالی 2018 تهمت اول کامل بودجه پیشنهادی به عنوان رئیس جمهور او پیشنهاد 17 درصد کاهش در بودجه برای CDC اما آنچه در کنگره تصویب شده به مبلغ 2.3% کاهش در بودجه سالانه 2018 ادامه قطعنامه.

پس از کنگره enacts بودجه و عبور از تخصیص صورتحساب CDC ایجاد یک برنامه عملیاتی برای کمک های مالی. در زیر نمودار CDC عامل قصد دارد پس از سال مالی 2016 که سپتامبر به پایان رسید. 30, 2016 نزدیک به چهار ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، مالی 2017 بودجه را تصویب شده تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور; اما کنگره با تصویب قطعنامه های پیوسته لوایح تخصیص بودجه که برای سال مالی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

CDC را عامل بودجه و نه تورم نشان می دهد بودجه سی دی رفته تا کمی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعتماد به امریکا, سلامت 2019 گزارش بودجه سیستم بهداشت عمومی شامل یک نمودار در CDC بودجه تنظیم شده برای تورم و نشان می دهد که کوچک و به طور کلی کاهش از 460 میلیون دلار از مالی 2016 تا 2019 یا $170 میلیون از مالی 2017 تا 2019. (شکل 2 را ببینید.) که نمودار اشاره می کند که در مقایسه با سال 2019 بودجه نیاز به حسابداری برای انتقال CDC بودجه به معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ. پس از ساخت است که تنظیم و دیگری برای یک بار آزمایشگاهی بودجه که افزایش 2018 بودجه, این گزارش می گوید CDC بود “تخت بودجه در تورم دلار” از سال 2018 2019.

2020 CDC عامل طرح افزایش را نشان می دهد از سال 2019 7 درصد تنظیم شده برای تورم با توجه به اعتماد امریکا را به سلامت.

به طور کلی این گروه گزارش شده است وجود دارد “underfunding مزمن” از سیستم بهداشت عمومی در ایالات متحده, اما آغاز شد که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و همچنان ادامه دارد.

یکی از نگرانی های منطقه است که بودجه برای پیشگیری و بهداشت عمومی صندوق ایجاد شد توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه. این ACA که گفت: صندوق را به “گسترش و پایدار ملی سرمایه گذاری در پیشگیری و بهداشت عمومی برنامه” تنظیم سالانه تخصیص بودجه برای این صندوق در 500 میلیون دلار برای سال مالی 2010 افزایش به 2 میلیارد دلار برای سال 2015 و پس از آن. اما کنگره و وزیر بهداشت و خدمات انسانی استفاده کرده است برخی از این تخصیص بودجه برای دیگر برنامه ها و هزینه های.

این PPHF “شده است بارها و بارها از برش و پرداخت برای دیگر قانون” اعتماد برای آمریکا گزارش سلامت می گوید.

به عنوان مثال در سال 2013 HHS کار استفاده می شود نزدیک به نیمی از PPHF بودجه برای implemention از ACA بیمه, بازار, با توجه به یک سال 2017 خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش. تحت تهمت کنگره گذشت و او امضا دو حزبی بودجه عمل 2018 که repeals $1.35 میلیارد دلار در PPHF اختصاص بودجه بیش از 10 سال است.

واقعی بودجه برای PPHF است به مبلغ حدود نیمی از $2 میلیارد دلار در سال به نام در ACA پس 2015, اعتماد برای آمریکا گزارش سلامت را نشان می دهد (شکل 3). اما از آنجا که شده است این مورد برای چند سال به طور کلی CDC بودجه را نشان نمی دهد یک برش از سال به سال.

گفت: ما به عنوان تهمت پیشنهاد کرده است که کاهش هر سال به CDC اما آنها نبوده است تصویب شده توسط کنگره است. در مالی 2021 بودجه او همچنین پیشنهاد کاهش بودجه بهداشت جهانی و برنامه و بودجه به سازمان بهداشت جهانی و سازمان بهداشت پان آمریکا. رئیس جمهور در دفاع از پیشنهاد کاهش که در مورد خواسته آنها را در یک Feb. 26 کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus.

“ما می توانید پول دریافت کنید و ما را افزایش می دهد کارکنان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می دانیم که تمام مردم خوب است. این یک سوال پرسیدم پزشکان قبل از. برخی از مردم ما قطع آنها نشده است استفاده می شود برای سال های بسیاری ، و اگر — اگر ما یک نیاز ما می توانید آنها را بسیار به سرعت. و به جای صرف پول — و من یک فرد کسب و کار — من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد. هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت.”

برخی از کارشناسان گفت: واشنگتن پست که در آن است که آسان نیست به کارکنان به سرعت در طول یک بحران است. اشتغال در CDC کاهش یافته 591 موقعیت یا 5.4% از دسامبر 2016 از طریق مارس 2019 جدید ترین اطلاعات در دسترس از دفتر مدیریت پرسنل.

همانطور که برای افزایش بودجه برای پاسخ به coronavirus دولت از کنگره خواسته است تا برای $2.5 میلیارد اما دموکرات گفت که خیلی کم بود. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “اگر آنها می خواهند برای بیشتر ما انجام دهد.”

این بایدن کمپین همچنین با اشاره به گزارش های خبری در سال 2018 است که دولت نمی خواهد تمدید انقضای بودجه برای بهداشت جهانی امنیت را در دستور کار خود یک برنامه که در آن CDC آثار با دیگر کشورها “برای تقویت بهداشت عمومی سیستم ها و کاهش خطر ابتلا به بیماری های عفونی شیوع است.” بسیاری از این برنامه بودجه بود و یک بار پنج سال تخصیص بودجه که مورد انتظار بود به اجرا در پایان ماه سپتامبر سال 2019. اما ما شده اند قادر به تایید تا چه حد CDC به پایان رسید تا پشت برش در برنامه. ما به روز رسانی این داستان که ما باید بیشتر اطلاعات.

بایدن همچنین ادعا کرد که در سی ان ان تاون هال که مغلوب ساختن پیشی جستن “تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت NIH.” این درست است که مغلوب ساختن پیشی جستن مالی 2018 بودجه پیشنهاد نام برای یک کاهش در کمک های مالی برای موسسه ملی بهداشت اما کنگره به جای افزایش NIH بودجه به چندین سازمان های خبری گزارش دادند در آن زمان است.

به طور مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد مالی 2020 شامل کاهش بودجه برای NIH اما آنچه در کنگره تصویب شد افزایش از سال قبل است.

شورای امنیت ملی جهانی بهداشت در ایران و نقش حذف شده

متعدد دموکرات محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ با اشاره به انحلال یک تیم در کاخ سفید اختصاص داده شده به هماهنگی پاسخ به یک بیماری همه گیر.

بلومبرگ اول جلب توجه به این حرکت دموکراتیک بحث در کارولینای جنوبی است.

بلومبرگ فوریه. 25: و یکی از مشکلات بزرگ امروز شما در مورد این ویروس چه چیزی واقعا اتفاق می افتد در اینجا این است که رئیس جمهور از کار اخراج همه گیر متخصص در این کشور دو سال پیش. بنابراین وجود دارد هیچ کس در اینجا به شکل از چه جهنم ما باید انجام دهند.

روز بعد در سی ان ان تاون هال او ذکر دوباره آن گفت:, “شماره یک او اخراج همه گیر تیم دو سال پیش است.”

بایدن همچنین اشاره کرد و آن را در یک سی ان ان تاون هال رویداد که به پخش دو ساعت پس از بلومبرگ است و در ظاهر در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مارس 1, او گفت:, “[W]e راه اندازی یک کل مکانیزم که چگونه برای مقابله با آینده شیوع بیماری های همه گیر. آنها [تهمت مقامات دولت] حذف شود که زمانی که آنها در بازی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در واقع از بین بردن یک موقعیت کلیدی است که می شده اند درگیر در بیماری همه گیر پاسخ.

از واشنگتن پست گزارش داد که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون محلول شورای امنیت ملی و دفتر بهداشت جهانی امنیت و Biodefense در مارس 2018 در یک سازماندهی مجدد تلاش کنید. که زمانی که عقب Adm. R. تیموتی mary smith بود که مدیر ارشد دفتر پست خود را ترک کرد. او جایگزین شده است.

به عنوان یک گزارش توسط دو حزبی فکر می کنم تانک Center for Strategic & International Studies , توضیح می دهد, بهداشت جهانی امنیت و Biodefense ریاست “هم مخلوط امنیت ملی کارکنان متمرکز داخلی و بین المللی biodefense و سلامت مسائل مربوط به امنیت” طراحی و ساخته شده است “برای برنامه ریزی و نظارت سریع و کارآمد دولت گسترده پاسخ به بهداشت جهانی تهدیدات امنیتی.”

رئیس جمهور اوباما تا به حال برقرار واحد در سال 2016 پس از yearslong ابولا شیوع بیماری در غرب آفریقا است. مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب mary smith که به گفته هماهنگ کننده از رئیس جمهور مالاریا ابتکار عمل در هر دو رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و اوباما به سر دفتر در مارس 2017.

Mary smith رفتگان ناگهان کمی بیش از یک سال و بعد از آن فقط به عنوان یک جدید , ابولا, شیوع شروع شد در کنگو. او در حال حاضر در خدمت به عنوان معاون ارشد دستیار مدیر برای اداره برای دموکراسی جنگ و کمک های بشر دوستانه در USAID.

تام Bossert سابق کاخ سفید میهن مشاور امنیت که به منظور توسعه دولت biodefense استراتژی و تعیین شده رهبری برای هماهنگی واکنش آمریکا به یک بحران بیولوژیکی نیز گزارش دادند زمانی که بولتون در زمان بیش از. Bossert استعفا داد و در آوریل سال 2018یک روز پس از بولتون آغاز شده به عنوان مشاور امنیت ملی. سه منابع ناشناس گفت که واشنگتن پست که بولتون درخواست استعفای خود را.

بر خلاف برخی از های اخیر , اخبار , گزارش Bossert جایگزین شد با یک سری از مردم اما این کار از هماهنگی یک بیماری همه گیر در پاسخ به نظر نمی رسد که به دنبال. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را coronavirus task force on Jan. 29 او نام زمان میهن مشاور امنیت جولیا Nesheiwat در هر ظرفیت.

فقط به خاطر mary smith موقعیت قطع شد به این معنی نیست هر کسی که بخشی از این تیم اخراج شد و یا این که تمام توابع از ریاست متوقف شد. با توجه به گزارش توسط اطلس و واشنگتن پستبرخی از اعضای تیم منتقل شد به گروه های دیگر و دیگران در زمان بیش از برخی از mary smith وظایف. یک سخنگوی شورای امنیت ملی در آن زمان گفت که دولت “باقی می ماند متعهد به جهانی بهداشت, بهداشت جهانی امنیت و biodefense و ادامه خواهد داد برای رسیدگی به این مسائل با همان حل و فصل تحت ساختار جدید است.”

اما عدم وجود کسی در کاخ سفید برای هماهنگ کردن پاسخ به یک بیماری گسترده شیوع در ایالات متحده آمریکا است که چیزی متعدد کارشناسان و گروه در زمان حال هشدار داد در برابر.

در نوامبر سال 2019 گزارشمرکز for Strategic & International Studies توصیه می شود بازگرداندن جهانی بهداشت در ایران در شورای امنیت ملی به عنوان یکی از هفت کلید تغییرات بهتر است برای محافظت از مردم آمریکا از بهداشت جهانی تهدید.

“هنوز معلوم نیست چه کسی خواهد بود مسئول در کاخ سفید در مورد قبر همه گیر تهدید یا مرزی بیولوژیکی بحران” در این گزارش می خواند و اشاره کرد که رهبری چنین است: “انتقادی در مرور به چالش کشیدن مسائل سیاسی مانند قرنطينه و ممنوعیت سفر و در برقراری ارتباط و اطمینان مردم آمریکا.”

“مقامات در حال حاضر در محل در HHS کافی برای پرداختن به این مهم و پیچیده و اغلب فوری بین خواسته های” این گزارش همچنان ادامه دارد. “علاوه بر هماهنگی بین فرایند جهانی بهداشت در ایران و biodefense ریاست در شورای امنیت ملی می تواند اصلاحات تکه تکه برنامه ها و اطمینان بالاتر بازده تقویت پاسخگویی بهتر و صرف منابع کمیاب است.”

ما رسیده به کاخ سفید دفتر مطبوعاتی اما ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات در شورای امنیت ملی نیروی انسانی.

بایدن نمایی ‘Muzzling’ از دانشمندان

بایدن رفت و بیش از حد زمانی که او ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است “muzzling” دولت و دانشمندان “نه مجاز خود دانشمندان به صحبت می کنند” در مورد کوروناویروس.

این درست است که دولت دانشمندان گفته شد به روشنی خود را ظاهر عمومی از طریق تازگی ایجاد شده coronavirus نیروی کار. اما دانشمندان از جمله دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را پس از ساخته های متعدد ظاهر عمومی به بحث در مورد این بیماری همه گیر.

بایدن نظر بنیادی از نیویورک تایمز داستان در فوریه. 27 که گفت: کاخ سفید نقل مکان کرد “برای تشدید کنترل از coronavirus پیام توسط دولت و مقامات بهداشتی و دانشمندان و کارگردانی آنها را به هماهنگی تمام اظهارات و ظاهر عمومی با دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس با توجه به چند مقامات آشنا با رویکرد جدید.”

روز قبل از تهمت به حال شنود گذاشته پنس به سر تا دولت coronavirus پاسخ.

با توجه به زمان داستان “دکتر Fauci گفته همکاران این است که کاخ سفید تا به حال دستور داد او را به هر چیز دیگری می گویند و بدون ترخیص کالا از گمرک.”

که منجر به اتهامات برخی از دموکرات ها که تهمت بود تلاش برای سیاسی پاسخ به اپیدمی پس از دولت دانشمندان تا به حال در تضاد او در چند نقطه پیش از آن در هفته. (برای مثال به ما نوشت: trump’s ادعا می کنند در یک Feb. 26 کنفرانس مطبوعاتی که تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده است “رفتن بسیار قابل ملاحظه ای پایین نه بالا” بود که در تضاد با CDC گفت که انتظار می رود بیشتر موارد. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ایالات متحده “را اساسا باید واکسن آنفولانزا برای این در یک نسبتا سریع شیوه” Fauci گفت: واکسن در بهترین نخواهد بود آماده برای “یک سال تا یک سال و نیم است.”)

یک روز پس از نیویورک تایمز داستان منتشر شد بایدن ادعا در طول یک Feb. 28 سی ان ان مصاحبه ای که “کارشناسان مجاز به صحبت های رئیس جمهور سکوت کرده است ،

بایدن به طور خاص ذکر شده Fauci که بایدن اشاره کرده چند دولت.

“شما نیاز به اجازه دهید کارشناسان صحبت می کنند” بایدن گفت: در سی ان ان. “به من گفته شد که من در اخبار شنیده ام امروز صبح دکتر Fauci مجاز به صحبت علنی. این چیست همه چیز در مورد ؟ هیچ کس رئیس جمهور کلمه برای این چیزها. حداقل او بزرگ نمایی همه چیز. و این ایده است که او را اونجا ایستادن و می گویند همه چیز خوب است نگران نباشید. که جاوا بر این باورند که ؟ اجازه دهید کارشناسان صحبت می کنند مثل ما در دولت ما.”

به گزارش واشنگتن پست, Fauci گفت: نمایندگان مجلس در طول یک خانه مطبوعاتی که روز Feb. 28 که او بود که “دهان” و یا “محدود” گرچه او انصراف از حضور در برخی از یکشنبه بحث نشان می دهد پس از پنس شنود گذاشته شد منجر coronavirus پاسخ.

با توجه به پست, Fauci گفت: خانه اعضای “که این تغییر لازم بود چرا که این حضور باید همیشه پاک و ترخیص فرایند راه اندازی مجدد پس از پنس بود به نام جمعه به پاسخ است.”

“او گفت: به همه: ‘من نه محدود. من می خواهم برای روشن است که تا,'” دموکراتیک Rep. علامت Takano گفت: پست در مورد ارز. “اما زمانی که معاون رئیس جمهور در زمان بیش از او بود در حال حاضر رزرو شده است. آنها گفتند: “نگاه ، ما می خواهیم فقط به ارزیابی مجدد همه چیز. بنابراین اصلا در این برنامه ها نشده است.'”

بایدن کمپین همچنین با اشاره به دیدگاه های دموکراتیک Rep. جان Garamendi در ظاهر در MSNBC. Garamendi که او نیز در آن جلسه گفت: “تا آنجا که من می تواند تکرار آنچه [Fauci] گفت: او گفت:” من نه محدود. اما من به رفتن در روز شنبه نشان می دهد بحث ، معاون دفتر ریاست جمهوری و سپس در زمان بیش از کنترل این وضعیت و به من گفت به ایستادگی کردن به انجام آن نشان می دهد.’ در حال حاضر شما می توانید نتیجه گیری های خود را که آیا او محدود یا نه اما واضح است که او برنامه ریزی شده بود به انجام پنج شنبه بحث را نشان می دهد و به او گفته شد به ادامه آن است.”

بعد از آن روز Fauci به نظر می رسد در MSNBC را “بیس بال با کریس ماتیوز” گفت: وضعیت “کاملا غلط.” Fauci نیز در مصاحبه های سیاسی که همان روز Feb. 28 و او در مورد ایجاد یک تعادل بین گفتن حقیقت و نه به سرحد سر با رئیس جمهور.

“شما هرگز نباید از بین بردن خود را اعتبار. و شما نمی خواهید برای رفتن به جنگ با رئیس جمهور” Fauci گفت. “اما شما به راه رفتن تعادل خوبی از ساخت مطمئن شوید که شما همچنان به حقیقت را بگویید.”

روز بعد, Feb. 29, Fauci دوباره خطاب به بحث در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی زمانی که خبرنگار پرسید: در مورد گزارش شد که او در حال “محدود.”

“بنابراین اجازه دهید من روشن” Fauci گفت. “من هرگز محدود و من انجام شده است از این پس دولت رونالد ریگان. من نه محدود توسط این دولت. چه اتفاقی افتاد که اشتباه بود — این است که ما راه اندازی شد برای رفتن به برخی از نشان می دهد و زمانی که معاون رئیس جمهور در زمان بیش از ما گفت: “بیایید دوباره و بفهمند که چگونه ما در حال رفتن به برقراری ارتباط است.’ بنابراین من تا به حال به درست کردن یک زن و شوهر را نشان می دهد و اکنون می توانید برای ترخیص کالا از گمرک. و زمانی که من آخرین پیشرفتهای علمی برای ترخیص کردم پاک. بنابراین من شده اند محدود در همه. که واقعی بود ارائه اطلاعات نادرست از آنچه اتفاق افتاده است.”

در یک تلفنی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی دولت دیگر دانشمند نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی ارائه به روز رسانی بیشتر در ویروس.

با اینحال بایدن ادامه داد: به فشار خط حمله که مغلوب ساختن پیشی جستن “باید اجازه دهید که دانشمندان صحبت می کنند” و این که تهمت بود “muzzling دانشمند.”

بایدن ABC “این هفته” مارس 1: و نگاه حق در حال حاضر شما باید این رئیس جمهور نیست اجازه دانشمندان به صحبت می کنند با یک شماره. او معاون رئیس جمهور نیست که دانشمندان می دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد, مانند Fauci. … آنها باید اجازه دهید که دانشمندان صحبت می کنند. …

من هیچ آمادگی دیگر از سیاسی صحبت امتیاز قرار دادن کسی مسئول است که یک دانشمند و … muzzling دانشمند.

Fauci به نظر نمی رسد در هر یک از پنج شنبه بحث های سیاسی نشان می دهد. به جای پنس و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر رفت و در را نشان می دهد به صحبت در مورد این بیماری همه گیر و دولت پاسخ. اما Fauci و دیگران همچنان به صحبت های عمومی به مطبوعات. برای مثال Fauci صحبت کرد و در طول حدود coronavirus بیماری همه گیر در سی ان ان “روز جدید” در تاریخ 2 مارس.

خوانندگان می توانند آنچه آنها را از کاخ سفید تصمیم به تمرکز خود coronavirus پاسخ — که نیاز به دانشمندان دولت خود را روشن ظاهر عمومی از طریق نیروی کار — اما دانشمندان دولت شده اند “سکوت” و یا “محدود.”

— با d’angelo گور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>