دموکرات ها در کنگره سوال مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Heavy-Handed” رویکرد به کوزوو

دو دموکرات ایالات متحده ابراز نگرانی کرده اند به وزیر امور خارجه مایک Pompeo در مورد آنچه آنها می گویند یک “heavy-handed رویکرد” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سمت کوزوو دولت.

در همان زمان نمایندگان مجلس می گویند: “آمریکا فشار افکار عمومی در صربستان به نظر می رسد شده اند کاهش یافته است.”

قانونگذاران به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ادامه متحده تلاش های دیپلماتیک برای کمک به “حل و فصل کوزوو با صربستان جنگ در راه است که منصفانه به هر دو کشور و مطابق با قوانین ایالات متحده آمریکا و دیرینه سیاست.”

نگرانی فرستاده شد در نامه ای به Pompeo در مارس 13 توسط نماینده الیوت انگل دموکرات که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس و سناتور باب منندز, رتبه بندی دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را عدم تعادل بین بلگراد و پریشتینا در حال وقوع است در زمینه صربستان گسترش روابط با مسکو و افزایش واردات از روسیه تسلیحات” در این نامه می گوید.

حزب دموکرات به قانونگذاران گفت که بلگراد را به خرید سلاح از روسیه “درخواست دولت برای اعمال تحریم بر صربستان” تحت قانون “تصویب شده توسط کنگره پس از روسیه را به دخالت در سال 2016 [ایالات متحده] انتخابات است.”

“لطفا به ما اطلاع چرا دولت است نه تحمیل کسانی که تحریم ها و نه به طور فعال تحت فشار صربستان به پایان آن جهانی” تلاش در برابر به رسمیت شناختن استقلال کوزوو در این نامه می گوید.

کوزوو بود مستقل استان از صربستان زمانی که جنگ در خارج وجود دارد در اواخر 1990s بین قومی آلبانیایی طلبان و بلگراد نیروهای امنیتی.

ناتو راه اندازی حملات هوایی علیه صربستان در سال 1999 در پاسخ به بلگراد گسترده سرکوب قومی آلبانیایی Kosovars و سازمان ملل متحد دولت تعیین شد تا در پریشتینا پس از ناتو مبارزه است.

از سال 2008 زمانی که پریشتینا به طور یک جانبه اعلام استقلال از صربستان کوزوو را دریافت کرده است به رسمیت شناختن از بیش از 100 کشور جهان است.

اما بلگراد که نمی رسمیت شناختن استقلال کوزوو را راه اندازی کرده counterefforts به تلاش برای متقاعد کردن کشورها به افت خود را شناخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>