دموکراتیک آگهی تاب مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فریب’ نظر

دموکراتیک super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام شده است در حال اجرا یک تبلیغ دروغ نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus شیوع یک “جعل.”

در ابتدا تبلیغ تکه هم دو نقل قول به تهمت و گفت: “coronavirus این جدید خود را جعل.” واضح است در گوش دادن به آگهی که او گفت: “کوروناویروس” و “این جدید خود را جعل” در زمان های مختلف. صدای خود را برای تلفن های موبایل کاملا متفاوت در دو بخش.

اما در صفحه “coronavirus این جدید خود را جعل” به نظر می رسد به عنوان یک تک جمله ،

مغلوب ساختن پیشی جستن آیا استفاده از کلمه “جعل” اما خود را کامل نظرات و متعاقب آن توضیح روشن او بود صحبت کردن در مورد دموکراتیک حمله به دولت را از دست داده و وقوع نه ویروس خود را.

در مارس 13, مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت کرد WJFW-NBC از رایلندر, ویسکانسین, افترا, برای اجرای این, آگهی, که شده است در حال اجرا در برخی از نسخه در نوسان متحده تقریبا به طور مستمر از مارس 24 با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل هزینه تا کنون در حدود 2.5 میلیون دلار.

15-دومین نسخه از آگهی نیز به نظر می رسد آنلاین به عنوان بخشی از یک دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی.

پس از اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام راه اندازی آن 6 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آگهی در ایستگاه های تلویزیونی در نوسان متحده از فلوریدا و میشیگان و مینه سوتا پنسیلوانیا و ویسکانسین در اواخر ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی هشدار داد که ایستگاه به اجرای تبلیغات برای “جلوگیری از پر هزینه و وقت گیر دادخواهی.”

علاوه بر گمراه کننده “جعل” بخش آگهی ویژگی های یک سری از اظهارات که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان خطر شیوع کروناویروس. این نقل قول دقیق هستند.

به ما گزارش “جعل” kerfuffle شروع در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در کارولینای جنوبی در فوریه. 28. در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “و این خود جدید hoax.” اما او در زمینه assailing دموکرات ها برای تلاش برای سیاسی چه دموکرات ها را دیدم به عنوان دولت خود کاستی در مبارزه با این بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Feb. 28: در حال حاضر دموکرات ها سیاسی coronavirus شما می دانید که درست است ؟ Coronavirus آنها سیاسی آن است. ما یکی از شغل های بزرگ. به شما می گویند “چگونه رئیس جمهور تهمت انجام می دهند؟” آنها به “اوه خوب نیست خوب نیست.” آنها هیچ نشانه. آنها لازم نیست که هر نشانه. آنها حتی نمی تواند شمارش آرا خود را در آیووا. آنها حتی نمی تواند حساب کند. بدون آنها نمی تواند. آنها می توانند رای خود را.

یکی از مردم به سمت من آمد و گفت: “آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia.” که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نمی تواند آن را انجام دهد. آنها سعی کردند استیضاح جعل. که در مکالمه. آنها سعی کردند هر چیزی. آنها سعی کردند آن و بیش از بیش. آنها می خواهم انجام شده است آن را از شما کردم. این همه تبدیل. آنها از دست داده است. این همه تبدیل. از آن فکر می کنم. از آن فکر می کنم. و این خود جدید و جعل.

رئیس جمهور که اغلب اخراج مشاور ویژه رابرت مولر روسیه تحقیق و تفحص و استیضاح به عنوان مضر, به تصویر کشیده دموکراتها انتقاد از خود coronavirus سیاست به عنوان ادامه یک کمپین به او را پایین آورد. بعد در رالی او با اشاره به coronavirus انتقاد دموکراتها “تنها صحبت کردن نقطه است.”

یک ویروس شروع می شود در چین خونریزی راه خود را به کشورهای مختلف در سراسر جهان نمی گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده به دلیل اقدامات اولیه که خودم و دولت در مقابل بسیاری از خواسته های دیگر و دموکراتها تنها صحبت کردن نقطه و شما آن را ببینید این است که آن را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقصیر درست است ؟ این دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسل” او گفت:. “نه فقط چیزهایی که اتفاق افتاده است.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری شد و سریع به حمله با چنگال در مغلوب ساختن پیشی جستن “جعل” سخن گفتن. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن توصیف رئیس جمهور نظر به عنوان “کاملا عجیب و غریب است.”

روز بعد در یک کنفرانس مطبوعاتی تهمت تصریح کرد که او با استفاده از واژه “جعل” در ارتباط به دموکراتها حملات.

خبرنگار Feb. 29: شما در چارلستون شب گذشته با استفاده از کلمه “جعل” هنگامی که صحبت کردن در مورد دموکرات ها. کسی در حال حاضر مرده است از این. آیا شما متاسفم که نوع صحبت کنید ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ هیچ هیچ. “جعل” با اشاره به اقدام است که آنها را به تلاش و پین این بر کسی چون ما به انجام یک کار خوب. جعل در آنها نیست — من صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا; من صحبت کردن در آنچه که آنها در حال انجام است. که جعل. که فقط یک ادامه از جعل آن است که آیا استیضاح جعل یا “روسيه, روسیه” جعل. این چیزی است که من صحبت کردن در مورد. قطعا اشاره به این. چگونه می تواند هر کسی با مراجعه به این ؟ این بسیار جدی است ،

اما راه آنها به آن مراجعه کنید — از آنجا که این افراد انجام داده اند چنین یک کار باور نکردنی و من آن را دوست ندارم زمانی که آنها در حال انتقاد از این افراد است. و این جعل است. این چیزی است که من صحبت کردن در مورد.

بقیه از اولویت های ایالات متحده آمریکا, اکشن, آگهی متشکل از اظهارات تهمت رد تهدید رمان coronavirus. به عنوان ما نوشته اند تهمت ساخته شده یک سری از این اظهارات از Jan. 22 مارس 10 و اخیرا در مارس 24 تشبیه تاثیر این بیماری است که از آنفولانزا و یا حوادث خودرو است.

آگهی اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین است.” که چه تهمت گفت: CNBC در یک مصاحبه از مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در Jan. 22.

آگهی همچنان با تهمت و گفت:”یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” که چه تهمت گفت: جمع آفریقایی رهبران آمریکایی در جلسه در فوریه. 27.

بعد از نقل قول است که “هنگامی که شما باید 15 نفر و در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این در یک کنفرانس مطبوعاتی در فوریه. 26.

“ما واقعا فکر می کنم ما به انجام یک کار بزرگ در نگه داشتن آن را به حداقل برساند.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در همان کنفرانس مطبوعاتی.

این آگهی همچنین به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن: “من از این مسائل است. من واقعا آن را دریافت کنید. مردم تعجب می کنند که من آن را درک کنند.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این اشاره به مسائل پزشکی در سفر خود به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در 6 مارس.

و در نهایت این آگهی به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “نه من نمی مسئولیت در همه.” این چیزی است که رئیس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 13 وقتی پرسید که آیا او در زمان مسئولیت دولت فدرال تاخیر در آزمایش coronavirus.

بنابراین قریب به اتفاق عمده ای از آگهی بر روی هدف است. اما آغاز فریبنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>