دفاع درخواست زمان بیشتری را در هلندی MH17 دادگاه پس از ویروس تاخیر

وکلا برای یک مظنون در دادگاه به صورت غیابی از چهار مرد متهم به سقوط پرواز MH17 بر فراز شرق اوکراین در سال 2014 درخواست زمان بیشتری برای آماده سازی خود را در مورد گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس به شدت مانع تلاش های خود را برای دفاع از مشتری خود را.

به عنوان اقدامات از سر در ژوئن 8 پس از coronavirus مستند کاسته شد در هلند جلسات دوباره با فوق العاده اجتماعی-فاصله اقدامات صورت گرفته از جمله پلکسی گلاس و پانل های جدا قضات و وکلا و اعضای خانواده گسترش از طریق دادگاه.

پرواز MH17 به ضرب گلوله کشته شد جولای 17, 2014 توسط روسیه ساخته شده Buk موشک شلیک شده از خاک در شرق اوکراین به کنترل جدایی طلبان طرفدار روسیه.

غیر نظامی مسافر هواپیما در یک پرواز از آمستردام به مالزی هنگامی که آن را به ضرب گلوله کشته شد.

همه 298 مسافر و خدمه کشته شدند.

قربانیان شامل 193 هلندی شهروندان و همچنین 43 مالزیایی و 38 استرالیا.

چهار تن از متهمان رفت و در دادگاه در تاریخ 9 مارس بیش از این سقوط پرواز MH17 پس از نزدیک به شش سال تحقیق توسط محققان بین المللی را متهم کرد که از تنظیم عرضه از روسیه سیستم موشکی مورد استفاده برای شلیک کردن MH17.

چهار — شهروندان روسیه ایگور Girkin سرگئی Dubinsky و اولگ Pulatov و اوکراین لئونید Kharchenko — بزرگ باقی می ماند با وجود صدور بین المللی حکم خود بازداشت.

تنها Pulatov منصوب دفاع وکلا به نمایندگی از او در دادگاه در هلند.

جلسه دوم که برگزار شد در میان این مستند در مارس 23 بود بلافاصله موکول تا ژوئن 8 به منظور ارائه Pulatov وکلا زمان بیشتری برای آماده سازی خود را در مورد.

Pulatov دفاع گفت: در ژوئن 8 که سفر از محدودیت های اعمال شده به دلیل همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای دیدار با مشتری خود را و آماده دفاع مناسب. آنها گفت که آنها تا به حال تنها صحبت با Pulatov “سرسری از طریق واسطه” از آنجا که مستند در ماه مارس است.

The four suspects in the case are shown on a screen as international investigators present their findings to the media in June last year.


چهار مظنون در این مورد نشان داده شده بر روی صفحه نمایش به عنوان بازرسان بین المللی در ارائه یافته های خود را به رسانه ها در ماه ژوئن سال گذشته است.

دادستان گفت: ممکن بود که Pulatov حاضر گسترده و تماس با وکلای خود که نباید تاثیر محاکمه به جدول زمانی.

“دادستان می گوید Pulatov تصمیم به محدود کردن تماس با اما بود که Pulatov بود که coronavirus” گفت: وکیل سابین ده Doesschate.

دادستان را صرف بقیه از ژوئن 8, جزئیات رسیدگی به پرونده تا کنون.

Girkin یک سرهنگ سابق در روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB) شد بالای نظامی فرمانده یک گروه تجزیه طلب در شرق اوکراین در حالی که اوکراین Kharchenko شد و مسئول یک واحد رزمی در منطقه با توجه به هلندی-led مشترک Investigation Team (JIT).

Dubinsky و Pulatov متصل شد با نظامی روسیه Intelligence Service (GRU) محققان به این نتیجه رسیدند.

با وجود شواهدی که نظامی روسیه که به طور مستقیم درگیر در تیراندازی پایین پرواز MH17 کرملین بارها هرگونه دخالت.

کرملین نیز رد ارائه هر گونه نظامی و یا حمایت مالی به اوکراین طرفدار روسیه جدایی طلبان با وجود شواهد مونتاژ توسط JIT و Bellingcat باز-منبع تحقیقی ،

با گزارش AFP, AP, Reuters و dpa

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de