بدهی خواست برای کمک به کشورهای فقیر در مبارزه با کروناویروس

بیش از 100 سازمان های جهانی و سازمان های خیریه به نام برای لغو پرداخت بدهی از فقیرترین کشورهای جهان برای کمک به آنها را از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

این بیانیه در حال ارسال به گروه 20 (G20) دولت صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و بانک جهانی. این تماس برای طیف وسیعی از اقدامات برای لغو بدهی های پرداخت در سال 2020 و یک فرایند به کاهش بار بدهی از طریق به طور کلی لغو بدهی در سال آینده است.

“کشورهای در حال توسعه بودن آمار بی سابقه اقتصادی شوک و در همان زمان به صورت فوری اورژانس بهداشت” سارا-Jayne Clifton مدیر جشن بدهی کمپین گفت: در بیانیه ای در 7 آوریل.

موسسه خیریه بریتانیایی است که در میان نزدیک به 140 امضا کنندگان این بیانیه است. میان آن و دیگر حامیان هستند آکسفام و نجات کودکان.

کمپین در خواست لغو فوری 69 کشورهای فقیر بدهی های پرداخت برای بقیه سال از جمله به طلبکاران خصوصی. آن را تخمین می زند این امر آزاد کردن بیش از 25 میلیارد دلار برای این کشور 50 میلیارد دلار اگر تمدید به سال آینده.

آن را نیز به نام برای لغو بدهی یا مالی اضافی به رایگان از شرایط سیاست های اقتصادی مانند ریاضت.

این بیانیه می آید یک روز قبل از یک جلسه کار گروه G20 وظیفه coronavirus پاسخ برای کشورهای در حال توسعه.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در حال حاضر به نام برای تعلیق پرداخت بدهی توسط فقیرترین کشورها به دولت های دیگر اما این پرداخت هنوز هم نیاز به ساخته شده است در سال های آینده.

کلیفتون گفت: در حالی که صرفه جویی در پول در حال حاضر آن را “لگد می توانید در پایین جاده و جلوگیری در واقع برخورد با مشکل فزاینده بدهی.”

او گفت: لغو بدهی بلافاصله می تواند سریع ترین راه برای نگه داشتن پول در کشور برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

این بیانیه همچنین خواستار یک فرایند به کاهش بار بدهی پس از بحران بهداشت و درمان است.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر 50 میلیارد دلار در دسترس از آن اورژانس امکانات مالی و برخی از 80 کشور در حال حاضر برای کمک خواسته. بانک جهانی نیز تایید شده از 14 میلیارد دلار COVID-19 پاسخ بسته است.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im