DC پارک ها و کتابخانه ها بسته شده اما خدمات حیاتی باقی می ماند باز در رهایی روز

رهایی روز است که به طور معمول یک روز برای همه سی دانشجويان و کارکنان دولت, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس نگهداری مواد غذایی, سرپناه و بیکاری و خدمات در تعطیلات سالانه.

این شهرستان اعلام کرد آن بخش از خدمات انسانی خواهد بود بسته به جشن رئیس جمهور آبراهام لینکلن منظور آزادی همه بردگان که در اصل امضا شده در مارس 16 سال 1862.

سی بخش حمل و نقل خواهد شد به تعویق انداختن عروق کرونر از ساخت و ساز و کار مناطق در جاده ها و کوچه ها و پیاده رو تا جمعه.

این منطقه بخش مصرف کننده و امور نظارتی نیز اجازه ساخت و ساز طبیعی در دولت های محلی تعطیلات. در مقابل نقض این می تواند منجر به توقف سفارش کار و جریمه هر چند ساخت و ساز با یک ساعت پس از اجازه کار مجاز است.

زباله و بازیافت برنامه جمع آوری خواهد شد تحت فشار قرار دادند به جمعه برای برخی از محله ها و شنبه برای دیگران در رعایت آزادی در روز است.

همه راهنمایی و رانندگی محل, پارک ها و مراکز تفریحی و کتابخانه در سی ادامه خواهد داد بسته به طول مدت بیماری همه گیر.


بیشتر Coronavirus اخبار


بسیاری از این منطقه امکانات باز باقی خواهد ماند برای کمک به ساکنان حرکت چالش های COVID-19.

که شامل تمام coronavirus تست سایت های اورژانس مرکز عملیات تمرکز بر COVID-19 پاسخ, مدرسه غذا سایت ها و مکان های توزیع مواد غذایی.

بیکاری و خدمات نیز باز خواهد شد برای سی ساکنان. هر کسی با بیکاری-سوالات مرتبط با توصیه به تماس 202-724-7000 یا فایل بیمه بیکاری ادعای آنلاین.

کم مانع پناهگاه های اضطراری (پناهگاه است که نیازی به بازدید کنندگان به هوشیار و یا تصویب یک تست مواد مخدر قبل از اینکه پذیرفته شده) باز خواهد ماند و به عنوان به خوبی. خانواده ها که نیاز به خدمات بی خانمان باید تماس بگیرید سی پناهگاه تدریس خصوصی در 202-399-7093 یا 311 در هر زمان.

مردان پناهگاه های اضطراری:

  • نیویورک خیابان پناهگاه در 1355 نیویورک خیابان NE
  • 801 شرق پناهگاه در 801 ساخت زندگی بهتر لین SE
  • Adams Place سرپناه اضطراری در 2210 Adams Place NE

زنان در پناهگاه های اضطراری:

  • سنت ژوزفین Bakhita در 6010 گرجستان خیابان NW (باز می شود در 7 p. m.)
  • Harriet Tubman در سال 1900 خیابان ماساچوست SE ساختمان #2
  • پاتریشیا دستی برای زنان در 810 5th Street, NW

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت