DC در نیمه راه خانه نیست تمدید قرارداد با اداره زندانها

مردان نیمه راه خانه را نمی خواهد تمدید قرارداد خود با اداره فدرال زندانها هنگامی که آن را منقضی می شود در پایان ماه آوریل و سی نماینده درخواست آژانس برای یک طرح احتمالی.

دلم. النور هولمز نورتون می خواهد به می دانم که اگر BOP یک طرح را به خانه مردم در, بازگشت به, سی از BOP زندانها مسکونی پس از ورود مجدد به مرکز یا RRC امید ایجاد کرد به او گفت که آن را نمی خواهد به دنبال تمدید یا تجدید قرارداد خود را با BOP.

“به من ابراز کرده اند به BOP قبلا آن را ضروری است که وجود یک RRC در منطقه است. سلف خود دکتر کاتلین شاهین سایر همچنین این نمایش برگزار شد و من امیدوارم که شما انجام بیش از حد” هولمز نورتون گفت: در نامه ای به BOP مدیر مایکل کروجل.

نیمه راه خانه کمک می کند تا کسانی که به تازگی منتشر شده از زندان و سامان دادن به خانه خود در جامعه و تجدید ریشه های آن هولمز نورتون گفت: کاهش احتمال تکرار جرم سال. همچنین کمک می کند تا با جستجوی کار و مسکن.

هولمز نورتون گفته است که “ضروری” وضعیت حل و فصل شود و ضروری است چیزی مشابه ارائه شده در سی در طول شیوع کروناویروس.

هولمز نورتون می خواهد یک واکنش سریع از دمیدن بر آنچه در آن برنامه به خانه بازگشت شهروندان در سی; که در آن زمان امید ساکنان این روستا خواهد بود قرار دارد پس از مارس 30; چگونه ساکنان دریافت خدمات ضروری آنها نیاز از سی مانند رانندگی است که لازم است برای اشتغال و چگونه ساکنان خواهد شد نقل مکان کرد به مسکن جدید را با خیال راحت در طول بیماری همه گیر.

پس از مرگ دو امید ایجاد کرد ساکنان هولمز نورتون در اوایل این هفته به نام برای آزادی ساکنان آن “را به عنوان به زودی به عنوان عملی” و خواسته BOP برای بازدید از تاسیسات.

“ساکنان باید بلافاصله پس از انتشار هر زمان ممکن و مناسب به طوری که آنها می توانید به خانه بروید و امن از coronavirus به عنوان برگزار می شود در نزدیکی به دیگران در یک محیط که در آن ویروس می تواند به راحتی منتقل می شود,” هولمز نورتون گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

BOP گفت: کارکنان آن بازدید امید ایجاد کرد اعلام نشده روز سه شنبه و آنها گزارش شده وجود دارد “کافی مواد غذایی و لوازم بهداشت خوب و شرایط بهداشتی در سراسر تسهیلات” با توجه به نامه BOP دستیار کارگردان هیو جواد Hurwitz که هولمز نورتون به اشتراک گذاشته شده در وب سایت خود را.

واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر امید روستای سی و BOP در مارس 2 گفته ساکنان در تاسیسات مجبور شده اند به خواب در محله های نزدیک و تخت تختخواب سفری در حدود 3 فوت از هم فاصله غذا خوردن در شلوغ اتاق ناهارخوری و به اشتراک گذاری سرویس بهداشتی که نقض دستورالعمل ها برای حفظ فاصله در طول coronavirus اضطراری است.

کت و شلوار نیز ادعا کرد که ساکنان مجبور به پاک کردن امکانات خود و ارائه تجهیزات برای تمیز کردن مناطق خود و یا حفظ بهداشت شخصی.

اداره زندانها گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای ساکنان نادیده گرفته شده و محروم از مواد غذایی و داروها یا لوازم. آن را نیز به جای واجد شرایط ساکنان به خانه حبس و پردازش برنامه های کاربردی به سرعت اولویت ساکنان در معرض خطر دسته بندی برای COVID-19.

هولمز نورتون گفت که امید روستای واقع در جنوب شرقی بزرگترین فدرال قرارداد مردانه نیمه راه خانه در کشور و خانه هر دو BOP و سی وزارت اصلاحات زندانیان; d. C. کد felons تنها محلی زندانیان به طور منظم قرار دارد توسط BOP. آن را در حدود 300 تخت.

تعداد coronavirus موارد داخل تادیبی امکانات در سراسر مریلند منطقه کلمبیا و ویرجینیا در حال افزایش است در حالی که زندانیان کارکنان و خانواده های آنان رشد بیشتر نگران سرمایه خبری سرویس گزارش شده است.

سی شهردار موریل Bowser خود اعطا اوایل انتشار جمعه به برخی از زندانیان در DC زندان است. و ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: دولت با توجه به اقدامات مشابه برای زندانیان در زندانها.

واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته سی ادعا می کند که عدم اساسی بهداشت عمومی مراحل را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در آن برگزار شود. وزارت اصلاحات حفظ مراحل گرفته شده برای کاهش جمعیت زندان به ارائه فضای بیشتری برای اجتماعی فاصله در سی زندان است.


بیشتر coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>