DC جامعه داوطلبان ارائه مواد غذایی برای قفل-کردن نیازمندان

مهر — یک خط آغاز می شود تشکیل به عنوان یک ون می کشد به پارکینگ یک زندگی ارشد مرکز در جنوب شرقی واشنگتن است. زمان نیم دوجین نقاب داوطلبان راه اندازی میز تاشو و شروع به بیرون کشیدن کیسه های پلاستیکی پر شده با میوه ها و سبزیجات و مواد غذایی کنسرو شده را حدود 15 نفر کشش پایین بلوک.

سازمان چارلی Gussom جونیور توصیه می کند کسانی که در انتظار اجتماعی را حفظ فاصله با ایستادن بر روی هر مربع پیاده رو. و کسانی که در خط سرعت را تا همان سرود برای سازماندهی تازه واردان: “یک مربع از هم جدا همه. یک مربع از هم جدا!”

این گروه حرکت می کند به سرعت و کارآمد به عنوان هر فرد است به دست یک کیسه. هنگامی که وجود دارد هیچ کس در سمت چپ خط داوطلبان شروع به رفتن درب به درب داخل ارشد مرکز ارائه مواد غذایی برای سالمندان, shut-in. سپس کل عملیات بسته کردن و حرکت به گوشه یک خیابان حدود شش بلوک های دور که در آن روند تکرار شده است.

“مردم نمی توانند به فروشگاه ها و بچه ها گرسنه هستند می گوید:” فعال جامعه هند Blocker-فورد. “مردم فقط پایین در همه چیز. آنها هیچ چیز را ندارد.”

این داوطلبان هستند که نوک نیزه برای تلاش های مردمی برای حفظ واشنگتن فقیرترین محله های تغذیه در طول یک بحران بی سابقه ای است که تقریبا تعطیل اقتصاد آمریکا.

در واشنگتن بخش 8 نیاز است به خصوص وخیم. به عنوان بقیه از شهرستان شکوفا شده در سال های اخیر اصطلاح “در سراسر رودخانه” شد رایج محلی و نژادی کد. این سی مختصر برای بخش های 7 و 8 به شدت سیاه و جنوب شرقی بخشی از شهر است که در حال پشت سر گذاشت که بقیه از واشنگتن به سرعت در حال gentrifies.

این منطقه در حال حاضر بدنام مواد غذایی کویر با یک سرویس فروشگاه مواد غذایی برای حدود 70 ، 000 ساکنان. و همه شیوه ای از مسائل مربوط به سلامت اعتصاب نامتناسب در میان ساکنان آن است.

“از آسم به فشار خون بالا و دیابت شما نام آن ما آن را” گفت: بخش 8 عضو شورای Trayon سفید. “و ما برخی از بالاترین مواد غذایی ناامنی در این جامعه است.”

برای کسانی که در حال حاضر فقیر و محروم تاثیر coronavirus مستند شده است فوری و فاجعه بار است. کم دستمزد ساعتی کارگران در برخی از اولین قربانیان خاموش شدن ناگهانی اقتصادی و تعطیلی مدارس تا به حال یک اثر غیر مستقیم بر پایه تغذیه از بسیاری از دانش آموزان است.

“در بسیاری از بچه های اینجا که فقط به خوردن غذاهای گرم در مدرسه” گفت: فعال Jimmie جنکینز اجرا می شود که یک سازمان به نام نیروی انسانی DC. “ما در حال حاضر با نیاز به غذا و منابع است. این حق در اینجا فقط اضافه شده یکی دیگر از لایه ای از مبارزه برای ما است.”

در ماه مارس به عنوان عفونت اعداد بزرگ شده و این ویروس شروع به تعطیل آمریکایی زندگی جنکینز و Blocker-فورد اجرا می شود که یک سازمان به نام ایندی B مربیگری جمع فعالان اجتماعی به برنامه ریزی های مردمی پاسخ. موسسه خیریه محلی مارتا جدول شد این خودرو برای مبارزات انتخاباتی.

بوده است وجود دارد سنبله بزرگ در نیاز” گفت: Gussom یک مارتا جدول کارمند. “مواد غذایی, پوشک, لوازم آرایش, همه نوع از مسائل.”

در ابتدا تاسیس به عنوان یک شربت خانه مواد غذایی, مارتا, جدول اولویت ناامنی غذایی و تغذیه و مسائل. گروه توزیع غذاهای گرم و مواد غذایی و در خانه سبزی در بازار است که اجازه می دهد تا خانواده ها در نیاز به انتخاب خود را تازه تولید کند. در طول زمان سازمان گسترش و برنامه نویسی آن شامل بعد از مدرسه برنامه های آموزشی کلاس های تناسب اندام و طیف وسیعی از فعالیت های اجتماعی. اما در حال حاضر این سبزی بازار بسته شده است و برنامه های جانبی به پایان رسید.

مارتا میز کار با یک تیم از فعالان محلی و رهبران جامعه ساخته شده آن را کامل خود را در زمان ماموریت برای پاسخ به بالا رفتن سرسام آور نیاز به مواد غذایی است.

یوهانا ویلیامز که در اتهام از بعد از مدرسه و تابستان برنامه های آموزشی موفق به دریافت یک میدان جنگ ارتقاء و فرض بر آنچه که او به نام “خود به خودی موقعیت” از COVID-19 پاسخ هماهنگ کننده.

بالا-سقف سالن انتظار و جامعه آشپزخانه در مارتا جدول ساختمان ستاد تبدیل شده به یک انبار و مرکز توزیع و بسته بندی شده با جعبه های سیب و سیب زمینی شیرین, غول پیکر, کیسه پیاز و کیسه های کلم بروکلی و گل کلم. تیم از داوطلبان کار خط مونتاژ سبک برای پر کردن صدها نفر از کیسه های در حال حرکت آنها را به ماشین ها و کامیون های غول پیکر در نورد مانع برای توزیع در سراسر بخش است.

ویلیامز تخمین می زند که این مواد غذایی در برنامه توزیع شد, توزیع حدود 200 تا 250 کیسه در هر روز در ابتدای ماه مارس ، در حال حاضر این تعداد نزدیک به 1400 هر روز با داوطلبان برگرفته از اطراف شهر به صورت pop-up توزیع و رفتن درب به درب در مکانهایی مانند مراکز ارشد. یک رستوران زنجیره ای کلاید رستوران گروه متعهد به ارائه حدود 700 گرم غذا در روز با مارتا جدول دست زدن به توزیع.

“در حال حاضر یکی از کسانی که بار زمانی که همه با هم” ویلیامز گفت. “در حال حاضر آن را همه چیز در مورد مواد غذایی است. مردم نیاز به غذا و آنها نیاز به آن را هر روز است.”

Andrea فیلیپس بیکار 31 ساله شده بود یک بازدید کننده به طور منظم به خانه سبزی در بازار مارتا جدول. در حال حاضر او در آهنگ های که در آن مواد غذایی توزیع جداول تنظیم خواهد شد تا در اطراف این بخش هر روز را نشان می دهد و تا اوایل برای دریافت کیسه های خود را. “هنگامی که شما بر روی بودجه مثل من, شما معمولا می توانید پیدا کردن غذا. اما واقعا سخت است که خوردن غذاهای سالم است. برخی دیگر از مواد غذایی سازمان های خیریه سعی کنید به شما کوکی ها و نوشابه,” او گفت:.

در مواد غذایی را متوقف می کند, داوطلبان, همه با پوشیدن ماسک, کار برای نگه داشتن خلق و خوی نور در حالی که ساخت یک نقطه نشان دادن اجتماعی فاصله دستورالعمل برای uninitiated. آرنج ضربه را جایگزین handshakes آغوش بالا و سپاس. در یک توقف یک زن داوطلب به لحاظ جسمی فشار دور یک مرد است که ازدحام بیش از حد نزدیک به ون.

سفید, بخش 8 عضو شورای می رسد پوشیدن تمام بدن سفید coverall مورد استفاده توسط نقاشان. او تازه از یک مجموعه ای از جامعه دور است که شامل شخصا پراکنده مجموعه ای از جوانان حلق آویز کردن بیش از حد نزدیک به هم در یک گوشه خیابان.

“بزرگترین ما در حال حاضر نیاز است وحدت” سفید گفت. “خدا به ما گفت برای تغذیه گوسفندان خود را. که بخشی از آنچه ما در اینجا انجام امروز.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت