سی دادستان کل کارل رکین ساخته شده حرکت جمعه به مخالفت دادستان محلی تفنگ موارد در دادگاه فدرال استدلال می کند که سیاست تضعیف منطقه امکان سعی کنید محلی موارد در دادگاه محلی و نامتناسب مضرات آفریقایی آمریکایی ها با توجه به دادگاه فدرال’ شدیدتر از صدور دستورالعمل.

در دو دادگاه دادخواستها رکین خواست اخراج دو گناهکار-در اختیار داشتن موارد: U. s. v. نی و ایالات متحده v. سیمونز.

“ایالات متحده وکیل سیاست به تعقیب محلی تفنگ جنایات در دادگاه فدرال عمدا sidesteps ما دادگاه های محلی در نتیجه انکار مجرم مزایای این اصلاحات و تبدیل شدن به یک شکست خورده فدرال دشوار-در-جنایت رویکرد” راسین گفت: در انتشار اخبار. “منطقه قوی است قوانین به مجازات felons در اختیار داشتن اسلحه و باید مجاز به اجرای آنها بدون دخالت.”

سی شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد جانی-در-اختیار یا FIP, سیاست در فوریه 2019 در یک کنفرانس خبری شامل سی رئیس پلیس پیتر Newsham و پس از آن-U. S. دادستان برای سی جسی لیو. مقامات توصیف سیاست به عنوان یک تلاش برای کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز و قتل توسط مجرمین.

راسین گفت: سیاست درگیری با اقدامات انجام شده برای تصویب داده محور عدالت کیفری اصلاحات “است که نگه داشتن مجرم پاسخگو و آدرس مشکلات overincarceration نژادی و نابرابری ها” راسین گفت: در انتشار.

با توجه به سارنوالی d. C. بالاتر از نرخ سرانه حبس از هر U. s. state: 1,153 از هر 100 ، 000 نفر در این منطقه زندانی هستند, در مقایسه با میانگین ملی از 698 هر 100 ، 000 نفر است.

راسین استدلال کرد که ایالات متحده دفتر دادستان فعلی سیاست جنایی لطمه می زند ساکنان منطقه.

“کنگره ایجاد یک دادگاه محلی سیستم برای این منطقه سعی کنید محلی جرائم جنایی و اعطا شورای سازمان به تصویب محلی قوانین کیفری” به دادستانی کل گفت: در انتشار اخبار. “شورای اتحاد انجام شده است که سازمان با تصویب سختگیرانه قوانین اسلحه که به اندازه کافی قوی به مجازات felons در اختیار در منطقه است. با تعقیب FIP موارد در دادگاه فدرال این USAO نادیده را از محلی سیاستگذاران و تضعیف منطقه علاقه حاکم بر خود است.”

علاوه بر این رکین گفت: سیاست ناعادلانه بازدید آفریقایی آمریکایی است.

“آمریکایی های آفریقایی تبار در این منطقه به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به یک قبل از جنایت اعتقاد. استفاده از FIP سیاست خواهد شد و در نتیجه منجر به بسیار بالاتر جملات برای آمریکایی های آفریقایی” دفتر گفت.

راسین نیز استدلال کرد که سیاست انکار جوان مجرم دسترسی به, صدور حکم اصلاحات و فشار دادگاه فدرال منابع است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im