اطلاعات پزشکان: عکس و سند اسکن برنامه های

س: من شنیده ام که CamScanner برنامه داشت مخرب در آن, بنابراین من به دنبال چیزی به جای آن. هر گونه پیشنهاد ؟

یک: در اواخر سال گذشته بسیار محبوب برنامه اسکن با بیش از 100 میلیون دانلود داشت کد های مخرب در درون یک شخص ثالث تبلیغات جزء بود که یکپارچه را به برنامه.

این یک چالش مداوم و نگرانی برای برنامه های رایگان که با استفاده از تبلیغات به عنوان یک راه برای کسب درآمد از کاربران حتی زمانی که نرم افزار بسیار محبوب هستند.

زمانی که شرکت امنیتی است که این بدافزار ساخته شده در اطلاعات عمومی, برنامه کشیده شد از فروشگاه Google Play. این نسخه آی فون از این برنامه نشد به همان malware جزء.

در حالی که این بدافزار مسائل حل شده اند وجود دارد برخی که نگران برنامه به دلیل یک چینی توسعه دهنده صاحب آن است. نیز وجود دارد مختلف شکایت از کاربران که باید پرداخت برای نسخه حق بیمه نیز هست.

سند اسکن برنامه های

این همچنین شامل OCR (تشخیص کاراکتر نوری) قابلیت که اجازه می دهد تا شما را به اسکن کردن یک سند و تبدیل آن به یک سند متنی آماده برای ویرایش.

اگر شما می خواهید برای انجام گسترده تر در حال ویرایش بر روی گوشی های هوشمند خود را در آن ادغام با دیگر برنامه های ادوبی است که می تواند قابلیت های اضافه مانند پر کردن و ثبت نام و یا ویرایش PDF.

شما می توانید استفاده از آن برای اسکن عکس و کارت های کسب و کار و همچنین پس از آن گرد و گزینه.

برای کسانی که در حال مایکروسافت آفیس و یا OneNote کاربران رایگان Office Lens برنامه خواهد بود به ارزش چک کردن به عنوان به خوبی. در علاوه بر این به سند اسکن, نرم افزار طراحی شده است برای اسکن وایت برد های هوشمند و تبدیل دست خط به متن قابل ویرایش.

اسکن عکس نرم افزار

اگر شما بیشتر علاقه مند به اسکن عکس شخصی من رفتن به گوگل Photoscan نرم افزار به دلیل ویژگی های از قبیل تابش خیره کننده حذف اصلاح دیدگاه و خودکار تشخیص لبه.

اگر شما اسلاید یا نگاتیو را اسکن شما می توانید نتایج مناسب و معقول با کداک موبایل, فیلم, نرم افزار اسکنر (جستجو در لیست مربوط به فروشگاه app).

کلید موفقیت با نگاتیو و اسلاید است که پیدا کردن حق نور پس زمینه برای برنامه به خوبی کار می کنند. شما می توانید سعی کنید باز کردن یک برنامه است که ارائه یک پس زمینه سفید در صفحه نمایش لپ تاپ خود را مانند یک خالی کلمه سند به عنوان یک نور پس زمینه است.

آن مهم است برای حفظ منفی و یا اسلاید حداقل 6 اینچ از صفحه نمایش خود را و یا دوربین خود را ممکن است انتخاب کنید تا پیکسل های واقعی بر روی لپ تاپ خود را روی صفحه نمایش. با منفی تخمگذار و یا مداخله آنها را در یک قطعه شیشه ای مفید است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>