دا: مرد بی گناه در مورد به سابق پلیس متهم در حمله

هوستون (AP) — دادستان گفت: آنها بر این باورند دوم کسی که محکوم شد بر اساس آنچه که آنها ادعا نادرست است شهادت یک افسر پلیس هوستون که موارد در حال بررسی پس از 2019 مرگبار مواد مخدر raid در واقع بی گناه است.

استیون پتک به حال مجرم در سال 2009 به اتهام مواد مخدر و محکوم به 10 سال در زندان است.

پتک همراه با برادر خود اوتیس پتک شد و هر دو بازداشت در سال 2008 توسط جرالد Goines که شهادت بود او به ارمغان آورد کرک کوکائین از خواهر و برادر. اوتیس پتک بود محکوم به هشت سال زندان و بعد paroled.

در اوایل این ماه اوتیس پتک اعلام شد بی گناه توسط یک قاضی پس از وکلای مدافع و دادستان توافق کردند که Goines دروغ گفته بود در دادگاه در مورد خرید مواد مخدر از برادران و تا به حال موفق به ارائه شواهد و مدارک است که باید کمک های خود را مورد.

باب Wicoff استیون پتک وکیل گفت: موکل وی “بسیار خوشحال”و “سپاسگزار” در مورد تصمیم گیری توسط دادستان برای پیدا کردن او بی گناه است.

“عدالت حکم می کند که ما همچنان به رفتن را از طریق موارد مشکوک و پاکسازی مردم محکوم صرفا در کلام یک افسر پلیس دیگر نمی توانیم اعتماد” گفت: شهرستان هریس دادستان منطقه کیم Ogg. “زمانی که تنها شواهد جنایی مجرمیت است شهادت غیرقابل اعتماد افسر ما در حال رفتن به محل کار به عنوان سریع که ممکن است به حق این وضعیت است.”

در استشهاد استیون پتک 61 گفت: اتهامات علیه او بودند “کاملا نادرست” و او هرگز ملاقات Goines.

“دادستان قبلا به من پیشنهاد و درخواست معامله اگر من موافقت می گویند برادر من اوتیس انجام داده بود چه گفتند اما من حاضر به دلیل نبود درست است” پتک گفت. “در نهایت من التماس کرد گناه تنها به این دلیل که من می خواستم به خارج. من تا به حال به اعتراف به گناه به چیزی که هرگز اتفاق افتاده است.”

نیکول DeBorde, Goines’ وکیل گفت که او نا امید شده بود توسط Ogg تصمیم به انتشار این تصمیم در Steven پتک مورد که در آن بود در حال انجام است به آسیب مشتری خود توانایی دریافت یک محاکمه عادلانه از بی طرفانه داوران.

این اتهامات توسط پتک برادران شبیه به آنهایی که ساخته شده در برابر Goines مربوط به ژانویه 2019 مواد مخدر حمله که در آن دنیس تاتل, 59 و Rhogena نیکلاس 58 کشته شدند. دادستان ادعا Goines دروغ برای به دست آوردن حکم به جستجو در صفحه اصلی با این ادعا که محرمانه خبرچین خریداری کرده بود به هروئین وجود دارد. Goines بعد گفت: هیچ خبرچین و که او تا به حال خریداری داروهای خود آنها ادعا می کنند. پنج افسران از جمله Goines زخمی شدند در این حمله.

پس از حمله دادستان شده اند بررسی در مورد 14,000 موارد به کار گرفته شده توسط هوستون اداره پلیس بخش مبارزه با مواد مخدر در طول پنج سال گذشته از جمله حداقل بیش از 2000 به Goines و دیگری افسر سابق استیون برایانت.

Ogg گفت: در پی موارد مربوط به پتک برادران دفتر او اکنون در حال بررسی موارد رفتن به 2008.

یک دادگاه تنظیم شده است برای روز پنج شنبه که در آن زمان یک قاضی می تواند این منطقه را قبول وکیل را یافته و اعلام استیون پتک بی گناه است.

اگر اتفاق می افتد که پتک را مورد خواهد پیوستن به برادر خود را در تگزاس دادگاه کیفری و تجدید نظر آن را نهایی حکم در هر دو مورد.

Goines مواجه است دو فقره جنایت قتل در دادگاه های ایالتی برای مرگ زن و شوهر و نیز در مواجهه با هفت فقره در دادگاه فدرال بیش اتهام ارائه اطلاعات نادرست در حمله.

برایانت نیز در مواجهه با دولت و فدرال اتهامات در حمله. هر دو نفر برطرف وظیفه پس از تیراندازی و بعد از آن بازنشسته شد.

___

دنبال Juan A. Lozano در توییتر https://twitter.com/juanlozano70

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر