کومو تحریف CDC پیدا کردن در مذمت تهمت

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ساخته شده بیش از حد بالا ادعا می کنند که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “انجام داده بود کار خود را ویروس نمی آمد” به نیویورک است. کومو با اشاره به یک مطالعه که به پیشنهاد مقامات دولتی می توانست بهتر کاهش گسترش coronavirus در شهر نیویورک اما نمی گویند که می تواند آنها را متوقف و آن را.

کومو ساخته شده نظرات خود را در جولای 16 سی ان ان مصاحبه پس از لنگر Kate Bolduan او را در مورد انتقاد از سی ان ان جیک Tapper از یک پوستر کومو منتشر شد تصویر می کشد نیویورک مبارزه با کروناویروس به عنوان یک موفق به صعود به بالا و پایین کوه. این پوستر که از کومو ترسیم و می تواند خریداری برای $11.50 است غریب بیعت از انواع به اوایل 1900s هنر پوستر.

دق الباب در جولای 14, توییتر, موضوع, ذکر شده در پوستر در انتقاد از “crowing” از کومو دولت بیش از دولت را از دست داده و همه گیر. “نیویورک دولت دهکدهای از دست داد و بیش از 32000 زندگی به COVID-19,” دق الباب نوشت. “بنابراین در حالی که آن را بزرگ که اعداد پایین رفته است آن را گیج کننده به دیدن crowing. … هیچ دولت دیگر دهکدهای از دست به عنوان بسیاری از زندگی و نه حتی نزدیک است.”

پوستر نیست ذکر است که. Bolduan خواسته کومو: “آیا شما فکر می کنم پوستر یک اشتباه بود در میان این همه؟”

فرماندار در پاسخ با اشاره به مطالعه انجام شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن او و Bolduan مورد بحث بود. این مطالعه نشان داد که توالی ژنوم مثبت coronavirus موارد در شهر نیویورک بیشتر شبیه توالی در اروپا اما دولت ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در اروپا اجرا شد خیلی دیر به کاهش مقدمه ای از ویروس. کسانی که محدودیت اجرا شد در مارس 13; توسط مارس 15, CDC گزارش می گوید: “جامعه انتقال گسترده بود در شهر نیویورک است.”

Cuomo, جولای 16: بدون دق الباب نقطه که شما فقط شنیده ام از CDC گزارش Tapper باید بگویم که مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرزنش برای این ویروس از آمدن به نیویورک به دلیل این واقعیت است. این چیزی است که CDC فقط گفت.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را دولت انجام داده بود کار خود را ویروس نمی آمد اینجا. ما نمی — فرمانداران انجام نمی, بیماری های همه گیر جهانی. من در تلاش بود به توضیح است که به آقای Tapper. دولت نمی جهانی بهداشت عمومی. …

دولت فدرال می کند که. این ویروس نمی آمد در اینجا چون از هر چیزی نیویورک انجام داد. این ویروس به اینجا آمد چرا که دولت فدرال از دست رفته آن است. این چیزی است که CDC دولت فدرال ،

فرماندار آن را درست کردم وقتی که او گفت: قبلا در این مصاحبه که CDC می گوید: “این ویروس از اروپا آمدند و ممنوعیت سفر خیلی دیر شده بود.” که اصلی غذای آماده از این گزارش. اما CDC نمی گویند که “مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرزنش برای این ویروس از آمدن به نیویورک” و یا این که دولت فدرال می تواند متوقف کرده اند این ویروس از آمدن به نیویورک به عنوان کومو نشان می دهد.

همانطور که ما قبل از نوشته — در به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی نشده ادعا می کند که خود را از محدودیت در مورد سفر از چین را نجات داد “صدها هزار نفر” از زندگی — پژوهش در مسافرت های بین المللی محدودیت ها نشان می دهد که آنها می تواند به تاخیر مسیر گسترش بیماری اما کمی به آنها را شامل.

ما خواسته فرماندار را فشار دهید برای روشن شدن در اظهارات خود و چه به اعتقاد او مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند انجام شود برای جلوگیری از این ویروس را از آمدن به نیویورک است. ما نمی دریافت پاسخ.

چه CDC گفت:

CDC گزارش منتشر شده در جولای 16, استفاده از نمونه های جمع آوری شده توسط نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی از مارس 1 تا 20 در شش بیمارستان اورژانس از بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم که تا به حال آزمایش منفی برای آنفلوانزا است. از 544 نمونه CDC یافت 36 آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. CDC و سپس با استفاده از توالی ژنتیکی و نمونه های مثبت در شهر نیویورک بیشتر شبیه توالی ژنتیکی این ویروس در گردش در اروپا است.

“با استفاده از توالی ژنتیکی CDC مشخص است که توالی ترین SARS-CoV-2–مثبت نمونه های شبیه آن در گردش در اروپا نشان می دهد احتمال معرفی SARS-CoV-2 از اروپا از آمریکا در مکان و محلی معرفی از درون نیویورک” این گزارش گفت:. “این یافته ها نشان می دهد که همکاری با امکانات مراقبت از بهداشت و توسعه سیستم مورد نیاز برای اجرای سریع نگهبان نظارت همراه با ظرفیت ژنتیکی توالی قبل از شیوع می تواند کمک به اطلاع رسانی به موقع مهار و استراتژی های کاهش.”

این مطالعه همچنین نشان داد که اولین نمونه از 2 مارس نبودند متصل به ژنوم توالی از ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و در اواخر سال 2019. این “پیش بینی نشده” این گزارش گفت: از آنجا که بسیاری از بخش اورژانس است که جمع آوری نمونه ها در کد پستی با درصد بالایی از سخنرانان.

این مطالعه نشان می دهد این ویروس گسترش در شهر نیویورک در مارس تا حد زیادی نبود متاثر از دولت فدرال محدودیت در سفر به و از چین که اجرا شد در فوریه. 2. این محدودیت گفت که شهروندان غیر آمریکایی ممنوع شد, از ورود به ایالات متحده اگر آنها در حال سفر به چین ظرف دو هفته گذشته اما استثنا وجود دارد برای شهروندان مقیم دائم و فوری اعضای خانواده از هر دو.

در حالی که سفر از جمله سیاست های “مهم کاهش استراتژی” CDC گفت: پس از آن محدودیت در سفر از اروپا اعمال شده در مارس 13, با همان استثنا — خیلی دیر آمد. “[B]y زمان اروپا محدودیت اجرا شد واردات و جامعه انتقال SARS-CoV-2 در حال حاضر رخ داده در نیویورک است.”

پنج روز قبل از آن در مارس 8, شهرستان بخش سلامت و بهداشت روانی اعلام کرده بود پایدار جامعه انتقال ویروس است. که هفته وجود دارد 1,917 موارد تایید شده در شهرستان و CDC گزارش برآورد وجود دارد یکی دیگر از 1,170 موارد کشف نشده.

و در مارس 15, تنها دو روز پس از سفر محدودیت در اروپا رفت و به اثر “جامعه انتقال گسترده بود در شهر نیویورک” در این گزارش است.

محدود تست در دسترس بودن و دقیق معیارهای آسیب توانایی تشخیص موارد و سرعت گسترش این گزارش بیشتر گفت.

“گسترش معیارهای تست در ابتدای شیوع شامل افراد با هر سفر قرار گرفتن در معرض و با [آنفولانزا مانند علائم] بدون جایگزین تشخیص می خواهم که با افزایش تعداد موارد شناسایی شده از طریق منفعل نظارت” CDC گفت. “محدود قابلیت تست و آزمایش سخت معیارهای رهبری به بسیاری از COVID-19 مورد رفتن غیر قابل تشخیص کند DOHMH ظرفیت استفاده از نظارت به موقع به بهداشت عمومی در تصمیم گیری و در نهایت کمک به جامعه پایدار انتقال است.”

این گزارش باید حداقل شش محدودیت های آن گفت: — مهمترین تعداد کمی از بیماران که “منجر به عدم قطعیت در برآورد SARS-CoV-2 شيوع و تعداد غیر قابل تشخیص COVID-19 نفر در جمعیت هدف.”

اما این یافته ها نشان می دهد این سفر سیاست به نظر نمی رسد را ساخته اند بسیاری از تاثیر — در صورت وجود — در ویروس’ ورود در شهر نیویورک است. و تست محدودیت های بیشتر کمک به گسترش ویروس. CDC اما نمی گویند که کومو ادعا کرد که “مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرزنش برای این ویروس از آمدن به نیویورک” یا این که استراتژی های مختلف می تواند متوقف کرده اند این ویروس از آینده.

تاثیر محدودیت های مسافرتی

“در حالی که درست است که ممنوعیت مسافران از چین را حفظ کند این ویروس را از ما آن را غیر واقعی است به فکر می کنم که آن را ممکن است برای پیاده سازی گسترش ممنوعیت سفر را امتحان کنید و متوقف کردن ویروس” جنیفر Nuzzoارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: ما یک ایمیل به در. “این بسیار دشوار است بدانید در زمان واقعی که در آن در جهان به ویروس است و این باعث می شود آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای ایجاد یک لیست از کشورهایی که از آن به ممنوعیت سفر. تا کنون همه شواهد نشان می دهد که هیچ کشور موفق شده است با استفاده از ممنوعیت سفر برای جلوگیری از این ویروس از ورود به مرزهای آن است.”

ما در بر داشت قبلا که مطالعات این همه گیر و همچنین گذشته تحقیقات نشان داده اند که محدودیت های مسافرتی می کند یک ویروس گسترش اما آن را متوقف نمی.

سعد B. Omer, مدیر ییل موسسه بهداشت جهانی گفت: ما در ماه آوریل هنگامی که ما در نگاه به این مسئله که مطالعات قبلی از ویروس ها با تولید مثل تعداد 1.9 یا بالاتر به معنی متوسط تعداد افراد دیگر یک فرد آلوده نشان داده اند که سیاست ها باید بسیار دقیق به یک اثر. محدودیت های مسافرتی “می تواند تاثیر داشته باشد اگر شما تعطیل 90 ٪ از تمام سفر” عمر گفت. اما “حتی پس از آن تاخیر آن را کمی اما آن را متوقف نمی آن.”

آمریکا محدودیت های مسافرتی محدود شد البته که آزمایش این ویروس به طور کلی.

ابتدا سی دی معیارهای تست تمرکز بر کسانی که با علائم که نیز تا به حال شده است به ووهان و یا تماس با کسی که مشکوک یا تایید به COVID-19. اواخر فوریه کسانی که معیارهای شامل هر کسی که با یک تب بود که در بیمارستان بستری شدید حاد تنفسی تحتانی بیماری است. در مارس 3, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد پزشکان می تواند به منظور آزمون اگر آنها فکر می کردند یک نیاز بود.

Nuzzo به ما گفت که قبلا در ماه فوریه به کشورهای دیگر از جمله ژاپن و سنگاپور و کره جنوبی تا به حال تعداد قابل توجهی از coronavirus موارد, اما آنها موضوع را به محدودیت های مسافرتی. آمریکا “به احتمال زیاد باید آن را برداشت” اگر مسافران از آمدن به ایالات متحده آمریکا از این کشورها آلوده به ویروس “چون ما نیست, با استفاده از این کشورهای دیگر به عنوان معیار برای, تست,” او گفت:.

و ایالات متحده آمریکا نیست با استفاده از سفر از کشورهای اروپایی به عنوان معیار برای تست هر دو. اما شایان ذکر است وجود ندارد بسیاری از موارد تایید شده در اروپا در اواخر فوریه.

یک گزارش توسط محققان اروپایی گفت که در فوریه. 21 وجود دارد فقط 47 تایید موارد در نه کشور اروپایی (و نه از جمله دیگر نه موارد در انگلستان). تقریبا دو هفته بعد در مارس 5, شماره رشد کرده بود به طور قابل توجهی به 4,250 موارد و 113 مرگ و میر در میان 38 کشور در سازمان بهداشت جهانی منطقه اروپا.

CDC ژوئیه گزارش نشان می دهد که گسترش تست — “شامل افراد با هر سفر قرار گرفتن در معرض” و آنفولانزا مانند علائم می تواند کمک مقامات بهداشت عمومی در تصمیم گیری خود را و به طور بالقوه کاهش می یابد و جامعه انتقال است.

ما خواسته دانشگاه کلمبیا اپیدمیولوژی استفن مورس که آیا تهمت و دولت انجام داده اند می تواند هر چیزی برای جلوگیری از این ویروس را از آمدن به نیویورک است. او موافقت کرد که بعید است هر سیاست می تواند متوقف معرفی ویروس ها در کامپیوتر است.

“من تعجب نیست که نیویورک یک چهارراه جهان را در معرض خطر و ما نمی دانیم کدام یک از این چند مقدمه ریشه گرفت و آن fizzled از” مورس گفت: در یک ایمیل. “با نوع ژنومی کار شرح داده شده در مقاله از آن بیشتر می شود ممکن است به این تفاوت در حال حاضر. پس ما در عین حال بسیار خوب در foretelling آینده من فکر می کنم اطلاعات بسیار آموزنده به ما دانشمندان اما هدف اصلی شما هنوز هم باید برای جلوگیری از گسترش و ایجاد عفونت به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا. دوره.”

مورس گفت کومو و نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Howard A. Zucker “سزاوار اعتبار آنها بدست برای گرفتن این به طور جدی و معمولا اقدام بر این اساس و برقراری ارتباط مناسب است.” اما او همچنین گفت که او بوده است “حیرت زده و دلسرد کل عدم جدیت و فوریت است که با اکثر کشورهای غربی باید درمان این بیماری.”

“متعددی وجود دارد که فرصت های از دست رفته برای این بیماری همه گیر به آهسته یا حتی متوقف شد,” او گفت:. محدودیت های مسافرتی را هدف قرار ووهان “تا به حال ممکن است برخی از ارزش اگر انجام خوب” و “[v]ery در اوایل.” اما هنگامی که افراد آلوده به این ویروس تا به حال سفر به مکان های دیگر در سراسر جهان “از جمله اقدامات متمرکز شد و دیگر امکان پذیر است.”

تست و ردیابی سیاست است “موثر تر زودتر شما می توانید آن را انجام,” او گفت:. “با بیشتر عفونت های اضافی و پراکندگی پیچیدگی کار افزایش نجومی است و آن را واقعا پایدار است. … من نشان می دهد, بر اساس وضعیت فعلی ما نمی تواند هر گونه بهتر است در حال حاضر اگر ویروس (حتی با همه ما در مورد آن می دانیم و تمام ابزار ما) امروز رسید به جای آن از اوایل سال 2020 و شک ما می تواند هر گونه موثر در توقف آن است.”

همه که گفت: روشن است از CDC گزارش که ایالات متحده محدودیت های مسافرتی را کاهش عفونت های ترسیم به اروپا از گسترش در شهر نیویورک و در این گزارش اشاره می کند که محدودیت در تست توانایی “کمک به پایدار جامعه انتقال است.” اما کومو می رود بیش از حد در این ادعا که CDC گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرزنش برای این ویروس از آمدن به نیویورک است.” این گزارش می گویند نه این ویروس می تواند متوقف شده است از آمدن به نیویورک به طور کامل.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi