توله RHP درویش احساس بهتر بعد از بیمار بعد

مسا, Ariz. (AP) — در میان نگرانی گسترده در مورد coronavirus شیکاگو توله پارچ یو درویش تصمیم گرفت به دقت فوق العاده پس از او یک سرفه های این هفته است.

ژاپنی right-hander بازدید با حداقل دو پزشک و دور مانده از تیم ملی یک روز قبل از پرتاب سه نوبت در یک شبیه سازی بازی جمعه.

درویش گفت که او شروع به سرفه پس از تمرین روز شنبه. او هنوز سرفه و عطسه کمی در روز پنج شنبه پس از او به نام Nao Masamoto در توله player توسعه و سراغ بخش قبل از رفتن به این تیم بهار امکانات آموزشی است.

درویش بود ملاقات با پزشک تیم دکتر استیون آدامز در پارکینگ و آدامز ارسال درویش به مطب چک کنید. درویش خراشیده شد از خود شروع برنامه ریزی شده در برابر تگزاس.

“من فقط سرفه از دو روز پیش و من احساس می کنم متفاوت تر از معمول اما من فقط مطمئن شوید که من خوب هستم یا نه” درویش گفت: روز جمعه از طریق یک مترجم. “من نمی خواهم به در محل باشگاه وانجمن اگر من coronavirus یا چیزی شبیه به آن که به محل باشگاه وانجمن و گسترش به همه که خوب نیست درسته؟”

ورزش جهان شده است نگران نظارت بر شیوع ویروس منجر به لغو برخی از حوادث و خالی استادیوم برای بعضی از بازی ها. شده اند وجود دارد مثبت آزمایش این ویروس در فلوریدا و آریزونا — که در آن تیم های لیگ هستند معترضان برای بهار آموزش و لیگ اصلی بیس بال فرستاده است حداقل دو یادداشت به آن باشگاه با مشاوره و بالقوه دستورالعمل.

درویش گفت که او احساس می کند خوب در حال حاضر, اما او هنوز هم سرفه کمی. او همچنین با اشاره آلرژی به گرد و غبار خانه به عنوان یک علت احتمالی برای علائم خود را.

33 سال به عنوان فصل سوم از یک $126 میلیون و شش سال قرارداد در ترکیب برای شروع در روز افتتاحیه پس از او قوی به پایان رسید در سال گذشته است. او تا به حال یک 2.76 عصر و 118 strikeouts در 81 2/3 نوبت بیش از گذشته خود 13 شروع می شود.

درویش انداخت حدود 50 زمین در بازی شبیه سازی شده. او تسلیم یک خانه اجرا به جانباز outfielder استیون سوزا جونیور

“هر بار که من زمین زندگی می کنند BP یا سیم کارت تالیا بازی شما فقط احساس عجیب و غریب,” او گفت:. “شما می دانید بدون صدا. به همین دلیل آن را سخت برای رسیدن به بازی. هیچ آدرنالین. اما احساس خوب امروز. Fastball بیرون آمدن خوب است. شکستن توپ خوب بود. فرمان کمی بود اما به اندازه کافی خوب است.”

___

جی کوهن را می توان در رسید https://twitter.com/jcohenap

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>