Crypto Bros.، UFOs، و NFT: Inside Péter Thiel’s Sena Raising Tour

[ad_1]

تیل آزادیخواه دو برابر 10 میلیون دلار به یک جفت سوپر PAC که از دو نامزد حمایت می کردند کمک مالی کرد، اما او راضی نشد که فقط چک های بزرگ بنویسد و کنار بنشیند. تیل، یکی از بنیانگذاران پی پال و سرمایه گذار اولیه فیس بوک، از رمز و راز و شهرت روزافزون خود برای جذب اهداکنندگان به این زوج برای اولین بار استفاده کرد و نقش کلیدی در پشت صحنه برای کمک به سازماندهی جمع آوری کمک های مالی آنها داشت.

تیل موجی از همکاران غیرسیاسی و خاص را به خود جلب کرد – گروهی که شامل همه انواع از سیلیکون ولی تا “برادر رمزنگاری” است، همانطور که یک مرد آنها را توصیف کرد – که معمولاً تسلیم کمپین های جمهوری خواه نمی شوند. جریان نقدی به مسترز و ونس کمک کرد تا در انتخابات مقدماتی شلوغ رقابت کنند.

تیل به قدری جذاب شد که نامزدهای رقابت های دیگر شروع به دستیابی به کسانی کردند که در مدار سرمایه گذار بودند به این امید که تیل نیز بتواند به آنها کمک کند.

ونس گفت: «او یک رهبر تجاری شناخته شده، یک متفکر شناخته شده برای محافظه کاران سیاسی است، و همچنین فکر می کنم او یک فرد بسیار تأثیرگذار در جامعه رمزنگاری است. “و همینطور هر سه [groups of] مردم فقط به آنچه او می گوید علاقه مند هستند و من فکر می کنم این حمایت او را بسیار مفید می کند.

فروش صفر به یک ماه گذشته بخشی از یک تلاش گسترده تر تحت رهبری Thiel برای پر کردن جعبه های نظامی دو نامزد مورد نظر او بود. تیل سه گردآوری کمک مالی خصوصی برای استادان برگزار کرد – از جمله یکی در پایان دسامبر در خانه اش در میامی – که هر کدام حدود 100000 دلار به ارمغان آورد. به طور جداگانه، Teale میزبان یک سری از شام های جمع آوری کمک های مالی در اوهایو، فلوریدا، لس آنجلس و کالیفرنیای شمالی است، جایی که اهداکنندگان هزاران دلار از طریق فروش توییتر توسط Masters و Vance برای فرصتی برای نشستن بر سر میز سرمایه گذاران ارائه کرده اند.

تیل شش شب از این قبیل را برای استادان و همچنین دو شب را برای ونس، سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز و نویسنده Hillbilly Elegy رهبری کرده است. ونس 200,000 دلار از عصرها به ارمغان آورده است و به گفته یکی از نزدیکان به کمپین انتخاباتی وی، او در این ماه سود دیگری خواهد داشت که انتظار می رود شش رقم را افزایش دهد.

کسانی که با عصرها آشنا هستند آنها را به عنوان اموری صمیمی توصیف می کنند. جمع آوری کمک های مالی استادان اتاق های خصوصی را در رستوران های مجلل رزرو کرده اند و حضور هر کدام را به شش اهداکننده محدود کرده اند و به آنها جلوه ای انحصاری داده اند.

گفتگوها با مذاکراتی که معمولاً در جمع آوری کمک های مالی برگزار می شود متفاوت است. همانطور که انتخابات 2016 و 2020 و سیاست چین مورد بحث قرار گرفت، تعدادی از موضوعات دیگر از جمله ارزهای دیجیتال، روباتیک و بشقاب پرنده ها مطرح شد. حتی بحث هایی در مورد “جعل عمیق” – دستکاری رسانه های دیجیتال – و جفری اپستاین، سرمایه گذار و محکوم شد. sex مجرمی که در سال 2019 مرده در سلول زندانش پیدا شد.

رابطه با تیل به مسترز و ونس کمک کرد تا برای اولین بار مبالغ هنگفتی از اهداکنندگان و از جامعه فناوری کالیفرنیا جمع آوری کنند، که معمولاً تمایلی به پشت سر گذاشتن نامزدهای جمهوری خواه ندارند. طبق سوابق مالی مبارزات انتخاباتی وی، استادان در سه ماهه سوم سال 2021، 371000 دلار از کمک‌های همکاران کالیفرنیا برداشت کردند که بیش از هر ایالت دیگری بود.

اهداکنندگان “می خواهند بدانند [Thiel]لانهی چن، کاندیدای کنترل ایالت کالیفرنیا که با تیل ملاقات کرده و مانند سرمایه گذار فناوری در استنفورد تدریس کرده است، گفت: “آنها می خواهند بدانند چه چیزی باعث می شود او را تیک بزند، آنها می خواهند بدانند او کیست و با او وقت بگذرانند.”

بازی Masters NFT واضح‌ترین تصویر تا به امروز را از قدرت جمع‌آوری کمک مالی Thiel ارائه کرد. برای چندین هفته، مسترز ایده فروش یک ارائه دیجیتالی منحصر به فرد از صفر تا یک را بر اساس یادداشت هایی که توسط استاد در کلاسی در استنفورد برای استارت آپ ها گرفته شده بود، در نظر گرفت، که تیل در سال 2012 تدریس کرد. پس از شروع پروژه در در 27 دسامبر، درست قبل از پایان مهلت جمع‌آوری سرمایه در پایان سال، Masters با ارائه مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ در توییتر که جزئیات تعداد نسخه‌های فروخته شده را توضیح می‌داد، علاقه خود را به NFT افزایش داد.

کاندیدای آریزونا از آن زمان اطلاعاتی از طرفداران دریافت کرده است که از او می‌پرسند آیا می‌تواند نسخه‌های بیشتری از Zero to One NFT را قطع کند، اگرچه او مخالف آن بوده است، زیرا می‌خواهد از کاهش ارزش ۹۹ تولید شده جلوگیری کند.

من و پیتر صفر تا یک را نوشتیم، کتابی درباره اهمیت انجام کارهای جدید نه تنها در تجارت، بلکه در جامعه و سیاست. مستر در بیانیه‌ای گفت: «به نظر کاملاً مناسب است که سال‌ها بعد، کمپین من در مجلس سنای ایالات متحده اولین کسی بود که به این روش جدید کمک‌های مالی جمع‌آوری کرد.

اگرچه مشارکت گسترده این میلیاردر برای هر دو نامزد یک موهبت بود، اما در رقابت های اوهایو نیز به مناظره تبدیل شد. پس از اینکه ونس شام را با او و تیل برای اهداکنندگانی که 10800 دلار اهدا کردند، تبلیغ کرد، حریف اصلی جاش مندل در توییتر نوشت که “با 10.80 دلار، هر کسی می تواند به من بپیوندد تا نیمه شب از روی هود دنی سیب زمینی سرخ کرده بخورد.”

مندل نیز دارد ونس را از هم جدا کرد به خاطر حمایتش از دره سیلیکون، و ونس را به دلیل انتقاد از شرکت‌های بزرگ فناوری در حالی که «مرد فیس‌بوک را به‌عنوان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده مالی سیاسی»، اشاره ضمنی به تیل، یک منافق خواند.

با این حال، مندل همیشه از تیل انتقاد نمی کرد. به گفته یک منبع آگاه، این میلیاردر در سال 2012 به کمپین مندل در سنا کمک مالی کرد و در دسامبر 2011 میزبان جمع آوری کمک مالی برای او بود. قبل از اینکه ونس کاندیداتوری خود را اعلام کند، مندل در پیامکی از تیل برای تمجید از او و درخواست ملاقات با وی، تایید کرد که دو نفر از این مبادله مطلع شده اند. این پیامک ها ابتدا توسط Axios گزارش شد.

مندل در بیانیه‌ای گفت: «در طول سال‌ها، پیتر میزبان رویدادهایی برای من و علیه من بوده است و از این طریق او را یک دوست و یک نقطه قوت برای خوبی می‌دانم. او بهتر از هر کسی که من می شناسم قدرت آزادی انسان را درک می کند و کشور ما از داشتن او به عنوان رهبر خود خوشحال است.

افراد نزدیک به او می گویند که تیل 54 ساله آلمانی الاصل در آریزونا و اوهایو در رقابت است. با نزدیک شدن به فصل اصلی، انتظار می رود که او به رقابت ادامه دهد و هر دو کمپین راه های دیگری را در نظر می گیرند که می تواند مفید باشد. مسترز که قبلاً به عنوان رئیس بالفعل کارکنان Thiel خدمت می کرد، هنگامی که ماه گذشته توییت کرد که “او نمی تواند صبر کند تا به شما نشان دهد که در آینده چه خواهیم کرد” اشاره کرد که چیز دیگری وجود دارد.

قدرت جمع آوری کمک های مالی تیل فراتر از آریزونا و اوهایو است. در اواخر این ماه، این میلیاردر به دونالد ترامپ جونیور می‌پیوندد تا یک رویداد اهدایی برای Wyoming Values ​​PAC برگزار کند، یک ابر PAC که از هریت هایمن جمهوری‌خواه از وایومینگ حمایت می‌کند، که چالش بزرگی را علیه لیز چنی جمهوری‌خواه رهبری می‌کند. به گفته یکی از آشنایان این رویداد، برگزارکنندگان تصمیم گرفته اند تعداد صندلی ها را افزایش دهند تا تقاضا را برآورده کنند.

کسانی که کار تیل را دنبال کرده‌اند می‌گویند تعهد او به دنبال رویکرد تهاجمی و سختی است که او در طول زندگی حرفه‌ای‌اش در پیش گرفته است – شاید به یاد ماندنی‌ترین زمانی است که او یک دادخواست علیه وب‌سایت شایعه‌پردازی Gawker پس از تبلیغات برای همجنس‌گرایان تامین مالی کرد. این دعوی در نهایت فروشگاه را ورشکست کرد و مجبور به توقف آن شد.

چن گفت: “اینجا مردی است که می آید و فقط بازی نمی کند.” او به طور جدی بازی می کند و برای پیروزی بازی می کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi