مسکو — روسی محققان باز کرده است یک پرونده جنایی در برابر پارلمان آلکسی Navalny برای مشکوک افترا بیش از نظرات او در رسانه های اجتماعی.

کمیته تحقیقاتی در 15 ژوئن متهم Navalny از libeling جنگ جهانی دوم کهنه که به ویژه در یک ویدئو کلیپ با دیگر روس ها برای ابراز حمایت خود از پیشنهاد اصلاحات در قانون اساسی.

در پست های رسانه های اجتماعی در ژوئن 2, Navalny یکی از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را اکثر منتقدان توصیف کسانی که در این فیلم به عنوان “خائن” “مردم با هیچ وجدان” و “فاسد و نوکران.”

در آن بیانیه کمیته تحقیقاتی گفت: نظرات موجود “عمدا اطلاعات نادرست بدنام افتخار و عزت” از کهنه سرباز جنگ جهانی دوم.

آن گفت: این کاوشگر هنوز در راه است.

Navalny چهره مجازات اعم از جریمه 1 میلیون روبل ($14,255) به 240 ساعت خدمت به جامعه اگر محکوم کرد.

در ماه های اخیر روسیه دولتی رسانه ها نشان داده اند ویدئوها از جنگ جهانی دوم جانبازان مشاهیر و مردم عادی ابراز حمایت خود را از پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی را به رای کشور برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1.

در میان دیگر تغییرات و اصلاحات اجازه می دهد پوتین برای باقی ماندن در قدرت پس از زمان متوالی دوم ریاست جمهوری به پایان می رسد در سال 2024.

Navalny, 44, دارای تحمل چند incarcerations در سال های اخیر منع تلاش برای اجرا به رئیس جمهور و صالح پیشنهاد برای شهردار مسکو را به ارسال.

او محروم از در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2018 به دلیل مالیات-تقلب اعتقاد است که او را با نام ساختگی است.

در ماه مارس Navalny و دیپلم خود ایوان Zhdanov گفت که حساب های بانکی خود شده بود خالی و تمام کارت های پرداخت و کسانی که از بستگان مسدود شد آنچه آنها به عنوان یک حرکت را بی اعتبار و رسوا سازد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de