در اوکراین و در حال حاضر تنها کانال تلویزیونی در کریمه-تاتار زبان می گوید آن است که در آستانه تعطیل عملیات با توجه به کمبود بودجه دولت است.

ATR دریافت نکرده 2 میلیون دلار است که دولت اختصاص داده شده برای کانال در بودجه دولت در سال جاری بیانیه ای توسط کانال می گوید در 10 فوریه.
https://atr.ua/news/196034-atr-zablokirovali-finansirovanie-telekanal-na-grani-zakrytia

این کانال گفت: آن را دریافت $610,000 در آن حساب در دسامبر 28, اما نمی تواند دسترسی به پول بانک ها به دلیل بسته شد که روز پس از آن مجبور به بازگشت پول به عنوان مورد نیاز قانون است.

بخشی از 2 میلیون دلار اختصاص داده شد که در این سال منتقل شد به ATR حساب اما این کانال گفت: دولت خزانه را مسدود کرده است دسترسی به آن است.

در پاسخ ATR راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی و پخش از خالی استودیو بدون مجریان و مهمانان.
https://www.facebook.com/atrchannel/videos/480350365993468/

ATR بخشی از یک رسانه برگزاری است که اکثریت متعلق به Lenur Islyamov و در ابتدا متوقف شد پخش در کریمه پس از اشغال مقامات روسی حاضر به صدور مجوز پخش پس از الحاق اوکراین و شبه جزیره در سال 2014.

آن از سر گرفته شد پخش در ژوئن 17, 2015 در کیف از طریق یک سیگنال ماهواره ای در سراسر اوکراین از جمله کریمه پشتیبانی عمدتا با پول دولت است.

Islyamov در بیانیه ای گفت که بدون کانال اوکراین هرگز بازگشت کریمه.

“ما می دانیم که تمرکز ما است. ما می دانیم آن است که افرادی که از ما حمایت کند کسانی که در مورد ما و کسانی که می خواهند به بازگشت به کریمه با ما” تلویزیون کانال مالک گفت. “بدون ما نمی قادر خواهد بود به بازگشت به کریمه. ما پل است که در حال گذاشته در کریمه.”

به دلیل کمبود مالی, ATR است کاهش 90 درصد از برنامه ریزی خود را رد کرد 45 درصد از کارکنان خود را کاهش می یابد پخش اخبار و متوقف شد پخش زنده Islyamov گفت.

در علاوه بر این به ATR کودکان کانال تلویزیونی و یک کانال رادیویی بخشی از برگزاری.

به طور جداگانه در اوکراین را پخش عمومی تعطیل بین المللی پخش و بسته آن کریمه-تاتار عربی و زبان انگلیسی بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im