کریمه-تاتار کانال تلویزیون در اوکراین می خواهد اتحادیه اروپا برای پول به شناور باقی می ماند

اوکراین تنها راه باقی مانده کریمه-تاتار کانال تلویزیونی ATR شده در فوریه 24 ارسال یک درخواست به پارلمان اروپا و کمیسیون اروپا درخواست این نهاد برای حمایت مالی آن را به عنوان چهره قریب الوقوع بسته شدن به دلیل کمبود بودجه.

ارسال شده در وب سایت خود ATR درخواست نقل از قطعنامه پارلمان اروپا از فوریه 4, 2016 که “شانس غیر قانونی بسته شدن ATR خروجی رسانه ها” در اوکراین در شبه جزیره کریمه با توجه به روسیه الحاق دو سال پیش از آن.

با توجه به ATR قطعنامه به نام کمیسیون اروپا برای ارائه کمک مالی به کریمه-تاتار کانال و همچنین دیگر رسانه های در تبعید در اوکراین است.

“امروزه بیش از هر زمان ATR تلویزیون-کانال نیاز به حمایت مالی از نهادهای اتحادیه اروپا به دلیل آن است که در لبه بسته شدن و از دست داده است تمام امید به دریافت تامین مالی در آینده نزدیک از خود دولت” کانال نامه گفت, نوشته شده در زبان انگلیسی, اوکراین و روسیه است.

این بیانیه گفت که پس از 2015 ATR بوده است که عمدتا متکی به کمک های مالی از دولت اوکراین اما به تازگی با آن مواجه شده است موانع اداری در دسترسی به پول اختصاص داده شده از بودجه دولت در سال جاری.

“دولت بودجه اختصاص داده شده به ATR تلویزیون کانال برای سال 2020 در دسترس نیست برای ما برای دریافت و استفاده با توجه به برخی از مصنوعی اداری موانع و بحث تفسیر قوانین توسط برخی از مقامات دولتی” در این نامه گفت.

ATR گفت: قبلا آن را دریافت کرده بود $610,000 در آن حساب در دسامبر 28, اما نمی تواند دسترسی به پول بانک ها به دلیل بسته شد که روز پس از آن مجبور به بازگشت پول به عنوان مورد نیاز قانون است.

بخشی از 2 میلیون دلار اختصاص داده شد که در این سال منتقل شد به ATR حساب اما این کانال گفت: خزانه دولت مسدود شده بود دسترسی به آن است.

ATR بخشی از یک رسانه برگزاری است که اکثریت متعلق به کریمه-تاتار Lenur Islyamov و در ابتدا متوقف شد پخش در کریمه پس از اشغال مقامات روسی حاضر به صدور مجوز پخش پس از الحاق شبه جزیره.

آن از سر گرفته شد پخش در ژوئن 17, 2015 در کیف از طریق یک سیگنال ماهواره ای در سراسر اوکراین از جمله کریمه پشتیبانی عمدتا با پول دولت است.

به طور جداگانه در اوکراین را پخش عمومی تعطیل بین المللی پخش و بسته آن کریمه-تاتار عربی و زبان انگلیسی بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

کفش اسپرت