کریمه دادگاه زندان شاهدان یهوه به 6 سال برای ‘افراطی’ فعالیت

یک دادگاه در روسیه-ضمیمه کریمه را محکوم شاهدان یهوه به شش سال زندان برای عضویت در یک گروه افراطی.

خارکف, حقوق بشر, حمایت,گروه, اوکراین یک سازمان به نام محکوم شدند Artyom Gerasimov در ژوئن 4 “تکان دهنده تشدید سرکوب در اشغال کریمه.”

روسیه رسما ممنوع شاهدان یهوه در مارس 2017 و تلقی آن را یک “سازمان افراطی” با وجود محکومیت گسترده از کشورهای غربی و گروه های حقوق بشر.

دادگاه عالی روسیه-اشغال کریمه حکم در تجدید نظر در ژوئن 4 که Gerasimov باید در خدمت شش سال در تبعیدگاه.

سخت صدور حکم پس از Gerasimov به دنبال یک دختری از یک شهر یالتا دادگاه fining او از 400 ، 000 روبل ($5,785) در ماه مارس به شاهدان یهوه در بیانیه ای گفت.

دادستانی پس از آن خواستار 6.5 سال زندان محکوم شد.

“امروز حکم کریمه دیوان عالی کشور به ارمغان می آورد آزار و اذیت مذهبی به یک سطح جدید از ظلم و ستم” گفت: Jarrod لپس سخنگوی شاهدان یهوه.

با توجه به گروه Gerasimov دوم شاهدان یهوه به محکوم به اعدام در روسیه-ضمیمه کریمه و 30 شاهدان یهوه محکوم در روسیه و کریمه پس از 2017. ده مؤمنان را زندانی شده است.

در مارس 5, کریمه دادگاه سرگئی Filatov گناهکار بودن یک عضو از گروه مذهبی و او را محکوم به شش سال زندان.

برای دهه شاهدان یهوه بازدید شده اند و با سوء ظن در روسیه که در آن غالب کلیسای ارتدکس است و پشتیبانی توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

مسیحی است که شناخته شده برای درب-به-درب موعظه نزدیک مطالعه کتاب مقدس رد سربازی و جشن های ملی و مذهبی تعطیلات و یا تولد.

مقامات در ضمیمه کریمه همچنین آزار و اذیت اعضای مسلمان سازمان حزب التحریر است که به رسمیت شناخته شده به عنوان گروه تروریستی در روسیه است.

ده ها تن از مردم شده اند به اتهام دخالت در فعالیت های این گروه. نه حزب التحریر و نه شاهدان یهوه هستند ممنوع در اوکراین است.

کریمه کنترل شده است مسکو از ماه مارس سال 2014 پس از روسیه به زور ضمیمه شبه جزیره ارسال در نیروهای نظامی و برگزاری یک همه پرسی را محکوم کرد به عنوان نامشروع توسط حداقل از 100 کشور در مسکو-دوستانه رئیس جمهور اوکراین ویکتور یانوکوویچ سرنگون شد در میان موجی از تظاهرات عمومی.

با گزارش RFE/RL را سرویس خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de