سرکوب مهاجران که با استفاده از منافع عمومی طول می کشد تا اثر

ققنوس (AP) — پاستور آنتونیو Velasquez می گوید که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که سرکوب مهاجران با استفاده از دولت خدمات اجتماعی و مردم صف تا قبل از طلوع آفتاب خارج از دفتر امور خارجه در تا حد زیادی لاتین ققنوس محله به ثبت نام برای مواد غذایی و پزشکی.

نه بیشتر.

“شما تا به حال به می رسند 3 صبح است و ممکن است شما را تا پایان روز” گفت: با اشاره به پشت در Maryvale محله به نشان می دهد چه مدت طول خطوط کردم.

اما هیچ یک صف های اخیر یک هفته صبح و وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از مردم در داخل.

با قوانین جدید با در نظر گرفتن اثر جمعه که رد صلاحیت افراد بیشتری از کارت سبز اگر آنها با استفاده از دولت مزایای خیل مهاجران از جمله شهروندان و ساکنان قانونی را کاهش خدمات اجتماعی آنها یا فرزندان خود را ممکن است به عنوان به از ترس آنها خواهد بود لگد از آمریکا گفت: Velazquez و دیگر طرفداران.

“این را بیشتر و فقر بیشتر بی خانمان, بیشتر, بیماری,” گفت: Velasquez شناخته شده رهبر در میان اسپانیایی زبان مهاجران در منطقه ققنوس.

طرفداران در سراسر آمریکا جمع شده بودند روز شنبه به بحث و انتقاد از سیاست.

شرکت کنندگان در شهر نیویورک میزگرد گفت که در انتظار تغییر, محله با بالاتر مهاجر جمعیت دیده بود ثبت نام کاهش قیمت های ویژه تغذیه مکمل برنامه برای زنان ، نوزادان و کودکان شناخته شده به عنوان WIC. آنها همچنین خواستار مهاجران برای دریافت مشاوره حقوقی در مورد چگونه آنها ممکن است تحت تاثیر قرار.

در بوستون Rev. Dieufort Fleurissaint گفت: برخی از مهاجران هائیتی نگران هستند که پذیرش مزایای می تواند نگه داشتن بستگان خود را از آمدن به ایالات متحده

Bethany لی از بوستون خدمات حقوقی گفت: خانواده های چینی در حال عبور در WIC مزایای تحت پوشش قوانین جدید.

این دستورالعمل که با هدف تعیین اینکه آیا مهاجران به دنبال اقامت قانونی ممکن است تبدیل به یک دولت بار بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش گسترده برای کاهش مهاجرت به خصوص در میان مردم فقیر.

قوانین که منتقدان می گویند مقدار به یک “ثروت ” آزمون” تعیین شد به اثر را در ماه اکتبر تاخیر شد با چالش های قانونی ادعا نقض دادرسی تحت قانون اساسی ایالات متحده. دادگاه عالی در ماه گذشته پاک راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حرکت به جلو در حالی که قوانین کاونتی در دادگاه.

یک 5-4 رای جمعه توسط دادگاه عالی طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با لغو آخرین دستور پوشش فقط ایلینوی, به کاخ سفید, مشاور استفان میلر و دیگر تندروها توجهی برنده شدن در یکی از برجسته ترین تلاش برای محدود کردن مهاجرت قانونی.

عدالت Sonia Sotomayor صادر تاول مخالفت انتقاد از دولت برای سرعت تبدیل به دیوان عالی کشور پس از مواجهه با ضرر و زیان در دادگاه های پایین و نشان می دهد که او محافظه کار همکاران به کار گرفته دادخواهی متناقض در تمایل خود را به مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیروزی است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: تغییر خواهد کرد “دوباره اساسی اصل قانونی است که تازه واردان به جامعه ما باید از نظر مالی به خود متکی و وابسته به largess از ایالات متحده مالیات دهندگان.”

کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر امنیت داخلی گفت: روز شنبه در فاکس نیوز کانال “فاکس و دوستان” که این تغییر است “نه یک قضاوت اخلاقی در افراد آن است که یک اقتصادی است.”

او گفت: دولت انتظار دارد که “مردم به دنبال به طور طولانی مدت مهاجران در اینجا و شاید پیوستن به ما به عنوان شهروندان خواهد بود قادر به ایستادن روی پای خود بایستند.” او گفت: قوانین بود “یک اولویت عمده برای رئیس جمهور.”

قانون فدرال در حال حاضر نیاز به کسانی که به دنبال به اقامت دائم و یا وضعیت حقوقی برای اثبات آنها نمی خواهد یک بار به آمریکا — یک “اتهام عمومی” در دولت lingo. اما این قوانین جدید شامل یک طیف وسیع تری از برنامه های است که می تواند رد صلاحیت آنها از جمله استفاده از خدمات درمانی مواد غذایی و مسکن کوپن.

این اثر سرما, پخش كردن, از طریق جوامع مهاجر به یاد می آورد که چگونه میلیون ها نفر از پناهندگان ریخته خدمات اجتماعی در طول رفاه تغییرات از 1990s حتی اگر قانون است که باعث کاهش صراحت معاف آنها.

نازنین خاکستر واشنگتن-بر اساس معاون رئیس جمهور برای سیاست جهانی و حمایت برای غیر انتفاعی بین المللی نجات کمیته با اشاره به تحقیقات نشان می دهد برخی از 37 درصد از پناهندگان معاف از کلینتون-عصر تغییرات در رفاه مزایای کاهش یافته و مواد غذایی آنها برخوردار بودند.

خاکستر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت خواهد به احتمال زیاد علت مشابه سختی برای مهاجران که کمک به اقتصاد آمریکا است.

“برای تماس با آنها را یک بار در جامعه اساسا نادرست” او گفت:.

غیر انتفاعی موسسه سیاست مهاجرت در واشنگتن گفت: در یک ماه اوت سیاست کاغذ که از آن انتظار “سهم قابل توجهی” از حدود 23 میلیون غیر شهروندان و شهروندان ایالات متحده در خانواده های مهاجر که استفاده از منافع عمومی خواهد شد و رها کردن آنها را.

جولیا Gelatt ارشد سیاست تحلیلگر موسسه گفت: دستورالعمل آنقدر پیچیده است که حتی وجود دارد گزارش ها از پدر و مادر رها کردن بچه های خود را رایگان ناهار مدرسه که تحت تاثیر قرار نمی.

Gelatt به ذکر است که این قوانین فقط به خدمات اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد پس از دوشنبه و نمی گذارد شهروندان و یا اکثر دارندگان کارت سبز. پناهندگان مورد تایید شده توسط سازمان های فدرال قبل از ورود خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به دست آوردن پناهندگی نمی کنند.

دستورالعمل اعمال نمی به بسیاری از برنامه ها برای کودکان و زنان باردار و پس از زایمان زنان از جمله شروع به سر در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و WIC.

با این وجود استفانی سانتیاگو که مدیریت دو ققنوس-منطقه درمانگاه به صورت غیر انتفاعی, ديد کوه, پارک, مرکز بهداشت گفت: در طول سه ماه گذشته از سال 2019 او ناگهان دیدم نمرات از مهاجران رها کردن آن و مزایای دیگر.

“مردم بسیار می ترسم در مورد قوانین” سانتیاگو گفت. “نکته غم انگیز این است که آنها حتی رها کردن خدمات خود را شهروند آمریکا کودکان و نوجوانان واجد شرایط برای. بسیاری از این بچه ها در حال رفتن به مدرسه بیمار و یا پدر و مادر خود را در حال پرداخت از جیب برای خدمات آنها باید به صورت رایگان دریافت کنید.”

سینتیا آراگون توسعه هماهنگ کننده غیر انتفاعی کمک به خانواده های نیازمند در شهر فینیکس گفت که به دلیل سردرگمی او فرمان مردم به منابع خصوصی از کمک های اولیه مانند غذا بانک ها و کلیسا-اجرای درمانگاه.

“من فکر می کنم مردم شروع خواهد شد برای استفاده از خدمات دولتی دیگر از این واضح تر می شود که چگونه همه چیز در حال رفتن به محل کار” آراگون گفت. “در عین حال ما به مهاجران به دنبال برخی از منابع دیگر وجود دارد خارج وجود دارد و احساس می کنم مثل یک قربانی است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان فیلیپ مارسلو در بوستون, Deepti Hajela در نیویورک و الیوت Spagat در سن دیگو کمک به این گزارش.

___

دنبال آنیتا برف: http://twitter.com/asnowreports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>