جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 105,000 با بیش از 1.7 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

بلاروس

سازمان بهداشت جهانی (WHO) خواست بلاروس به انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و یا به صورت یک “افزایش سریع” در عفونت.

پاتریک اوکانر سر که ماموریت در بلاروس گفت: در آوریل 11 بود که “شواهد از افزایش سریع [عفونت] موارد” در کشور است.

بلاروس با جمعیت حدود 9.5 میلیون دلار یکی از تنها کشورهایی در اروپا و نه در حال حاضر تحت اجباری مستند.

همانطور که در آوریل 11, بلاروس بود 2,226 رسمی ثبت نام عفونت موارد و 23 مرگ و میر.

“مورد تعداد دو برابر مورد هر دو تا سه روز نشان می دهد آغاز جامعه انتقال” اوکانر خبرنگاران گفت: در مینسک است. چنین وضعیت او گفت: “حکم جدید اقدامات است.”

وزیر بهداشت Uladzislau Karanik گفت: در 11 آوریل که 301 مراقبت های بهداشتی کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

اوکانر گفت: توصیه می کند که افزایش “انزوا اقدامات” از جمله به تعویق انداختن تجمع جرم و رویدادهای ورزشی.

بلاروس تنها کشور در اروپا هنوز هم برگزاری حرفه ای مسابقات فوتبال و رئیس جمهور Alyaksandr لوکاشنکا گفته است که کشور را جلو بروید با یک رژه نظامی در مارس 9 به مناسبت سالگرد 75 از شکست آلمان نازی ،

ایران

ایران بازگشایی برخی از “کم خطر” کسب و کار در اکثر نقاط کشور به استثنای پایتخت, تهران, جایی که آنها را راه اندازی مجدد از آوریل 18, دولت, خبرگزاری ایرنا گزارش شده است.

علاوه بر ادارات دولتی در خارج از تهران نیز از سر گرفته شد تا عملیات حدود یک سوم از تمام کارکنان مشغول به کار از خانه.

ایرنا گفت: رئیس جمهور حسن روحانی خواست ایرانیان به احترام سلامت پروتکل به عنوان کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“کاهش محدودیت به این معنا نیست نادیده گرفتن سلامت پروتکل های اجتماعی فاصله و سلامت دیگر پروتکل های محترم باید به طور جدی توسط مردم” روحانی به نقل شد.

ایران و خاورمیانه را سخت ترین-آمار کشور توسط همه گیر جهانی با بیش از 70,000 موارد ثبت شده و بیش از 4,300 مرگ و میر.

خبرگزاری تسنیم گزارش داد که این کشور در اتاق بازرگانی اتحادیه های کارگری است و به دولت ارائه یک لیست از “کم خطر” کسب و کار است که شامل patisseries شیرینی و دیگر مغازه ها که فعالیت نیازی به بسیاری از مردم است.

دولت نیز نگران آن است که اقدامات به تعطیل کردن کسب و کار و توقف فعالیت های اقتصادی برای مهار این ویروس می تواند اجسام در حال حاضر تحریم-اقتصاد کتک.

به نقل از ایرنا سخنگوی دولت علی Rabeie عنوان کرد و گفت در آوریل 11 که “در مورد دراز مدت خاموش کردن برخی از 4 میلیون نفر می تواند از کار.”

“چهار میلیون nonstate کارکنان در صورت توقف یا کاهش فعالیت, کاهش حقوق و اخراج,” Rabeie گفت.

اقتصاد ایران رنج می برد تحت تحریم های ایالات متحده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف ایالات متحده از تهران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان.

ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه به ایران اما رهبران این کشور باید آن را رد کرد و خواستار آن است که تحریم ها برداشته شود.

ایران اعلام کرد برای اولین بار coronavirus موارد در فوریه 19. بسیاری از کارشناسان بارها و بارها گفت که تعداد واقعی مرگ و میر و عفونت در این کشور می تواند بالاتر از گزارش توسط مقامات ایرانی.

با گزارش AFP “رویترز” اینترفاکس و Tasnimnews.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de