COVID-19: ازبکستان برنامه دوم مستند شروع جولای 10

جهانی مرگ و میر از coronavirus نزدیک است 547,000 با تقریبا 12 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش بیماری های تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

ازبکستان

ازبکستان را تحمیل دوم مستند به سرعت گسترش coronavirus به عنوان موارد سنبله در آسیا و اقیانوسیه پرجمعیت ترین کشور از 32 میلیون نفر است.

دولت کمیسیون ویژه در اقدامات برای جلوگیری از شیوع این بیماری گفت: در جولای 8 که جدید مستند خواهد بود شروع در جولای 10 و اجرا تا تاریخ 1 اوت.

قوانین جدید خواهد اثر را تقریبا یک ماه پس از دولت کاسته اصلی آن مستند در ژوئن 15.

با توجه به کمیسیون حمل و نقل عمومی از جمله interregional تحت, لینک, محدود خواهد شد و بازارهای بزرگ و غیر خوراکی مغازه های تفریحی و سرگرمی و ورزشی سالن بسته خواهد شد.

این اقدامات نیز ممنوعیت خانواده جشن ها و مراسم در طول دوره.

تقریبا همه کارکنان در شرکت های دولتی و اشخاص را از راه دور کار در حالی که جلسات و همایش ها برگزار خواهد شد از طریق videolink.

هوای تجمعات بیش از سه نفر ممنوع خواهد شد و حرکت افراد بیش از سن 65 محدود خواهد شد.

ازبکستان مقامات بهداشت گفت: در جولای 8 که تعدادی از coronavirus موارد در کشور رسیده بود 10,838 از جمله 41 مرگ و میر.

بالکان

اتریش صادر کرده است یک هشدار سفر به چند کشور بالکان پس از خوشه های مثبت coronavirus آزمايشات موجود در مرکزی کشور اروپایی در میان افرادی که وارد شده بود از منطقه است.

صدراعظم Sebastian Kurz یک کنفرانس خبری گفت در جولای 8 که هشدارها برای بلغارستان و رومانی و مولداوی و به این معنی نیست که هر کسی که از یکی از کسانی که سازمان ملل باید یک منفی آزمون برای ویروس و یا خود را منزوی برای 14 روز.

دولت اتریش گفت: همچنین افزایش چک در گذرگاه های مرزی با مجارستان و اسلوونی به کنترل وضعیت.

اعلام می آید یک روز پس از رومانی وزارت امور خارجه گفت: 99 رومانیایی اتباع آزمایش مثبت برای coronavirus در لینتز. بسیاری از کسانی که با تست مثبت بودند کارگران مهاجر.

با گزارش RFE/RL را ازبکی خدمات سلامت و Antena3.ro

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید