COVID-19: اوکراین گزارش اول مرگ; ایران به خیابان های خالی; قزاقستان اعلام کرد اولین موارد

اوکراین گزارش داد که اولین رمان coronavirus مرگ است. مقامات گفتند در مارس 13 که یک زن مسن درگذشت پس از بستری یک روز پیش از آن در یک منطقه غرب کشور باعث شد مقامات امنیتی اعلام بسته شدن مرز به خارجی ها در عرض 48 ساعت.

71-ساله قربانی ساکن شهر رادومیشل در ژیتومیر منطقه یی احساس ناخوشی پس از بازگشت از لهستان در مارس 1 اما در ابتدا به دنبال مراقبت های پزشکی.

مقامات اوکراین گفت: مرزهای خواهد بود بسته به خارجی ها برای دو هفته اما اتباع اوکراین خواهد بود و اجازه بازگشت به کشور است.

“در 48 ساعت کشور ما را از مرز به خارجی ها” Oleksandr Danilov از اوکراین امنیت ملی و شورای دفاع گفت.

رسانه های دولتی گفت: شهروندان اوکراین که به هر کشور با حاد شیوع این ویروس را مجاز به وارد کنید اما باید مطابق با ویژه مشاهده روش.

سالم وزارت گفت که درگذشت در بیمارستان بستری شد در مارس 12 پس از او COVID-19 آزمون برگشتم مثبت است.

او را مورد سوم بود تایید عفونت کروناویروس در کشور است.

ایران

نیروهای امنیتی ایران شده اند دستور داد به پاک کردن خیابانها در سراسر کشور در عرض 24 ساعت به عنوان دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

سرلشگر محمد باقری نیروهای مسلح رئیس ستاد اعلام ساخته شده در مارس 13 گفت: در تلویزیونی سخنان: “ما اجرای قانون و کمیته های امنیتی همراه با وزارت کشور و استانداران خواهد بود پاکسازی و مغازه ها و خیابان ها و جاده ها.”

در همین حال وزارت بهداشت اعلام کرد یکی دیگر از 85 مرگ و میر ناشی از این ویروس هل دادن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 514.

ایران یکی از کشورهای بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در خارج از چین گزارش شده و در مجموع 11,364 عفونت تشخیص داده از مارس 13.

منتقدان ترس واقعی تعداد موارد, اما, می تواند بسیار بالاتر به عنوان سوال چرخش بیش از دولت شفافیت با توجه به این مسئله است.

روحانیان حاکم در حال حاضر بسته مدارس و دانشگاه ها و معلق مذهبی فرهنگی و رویدادهای ورزشی در سراسر کشور برای مبارزه با شیوع.

در مارس 12 تهران گفت: آن ها به دنبال یک $5 میلیارد اضطراری وام از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به کمک مالی این کشور در تلاش برای مبارزه با سرایت.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف خواست دولت آمریکا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 12 بلافاصله پس از لغو تحریم ها بیش از این کشور برنامه هسته ای خود. او گفت که آنها ساخته شده آن را دشوار برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی.

COVID-19 علائم

قزاقستان

قزاقستان وزارت بهداشت می گوید آن را ثبت کرده است که آسیای مرکزی کشور سه تایید موارد مرگبار coronavirus.

وزیر بهداشت Elzhan Birtanov در بیانیه ای گفت در مارس 13 که قزاقستان که بازگشت به نورسلطان از ایتالیا تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. در این بیانیه آمد تنها چند ساعت پس از Birtanov اعلام کرده بود این کشور در دو مورد مثبت یک زن و یک مرد که در بازگشت به قزاقستان و بزرگترین شهر آلماتی از آلمان است. هر دو در حال اتباع قزاقستان.

پیش از آن در روز رئیس جمهور قزاقستان Qasymzhomart Toqaev برگزار شد یک جلسه با اعضای دولت و coronavirus نیروی کار پس از آن او به حالت تعلیق سفرهای خارج از کشور مقامات با توجه به کروناویروس هشدار.

“سفرهای خارج از کشور برای دولت و دیگر مقامات ممنوع خواهد شد. تنها سفر با هدف اطمینان از امنیت شهروندان ما و کشور خواهد شد مجاز” Toqaev وب سایت رسمی گفت.

Toqaev نیز به دستور کابینه برای ارائه کمک های مالی به شرکت ها و سازمان ها برای کمک به آنها را پوشش پرداخت می شود برگ از کارکنان خود را که مجبور به ماندن در خانه با کودکان خود را در اوایل بهار در مدارس اعلام شد با توجه به شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور اسلامی افغانستان در دولت و نهادهای دولتی به تمرکز بر روی روابط عمومی با شهروندان برای جلوگیری از وحشت همراه با شایعاتی در مورد گسترش ویروس.

RFE/RL خبرنگاران از آلماتی گزارش داد که ساکنان محلی را با هجوم فروشگاه های مواد غذایی و دیگر مغازه های خرید مواد غذایی و دیگر اقلام مرتبه در روز های اخیر.

همچنین در مارس 13, Toqaev در توییتر نوشت که کشور خود را “چهره ها وظیفه نگه داشتن اقتصاد در توسعه پایدار در حالت کاملا واقعیت جدید” در حالی که در دیگر صدای جیر جیر او گفت که دولت او “را تحقق همه آن تعهدات اجتماعی.”

در دیدار با مقامات دولت و coronavirus وظیفه نیروی Toqaev دستور دولت به اختصاص 300 میلیارد tenges ($740 میلیون دلار) برای ایجاد مشاغل بیشتر از طریق زیرساخت های تعمیر و نگهداری پروژه های نفت خیز شوروی سابق جمهوری.

قزاقستان ملی tenge سقوط به پایین ترین نرخ در روزهای اخیر پس از سقوط ناگهانی قیمت نفت و هرج و مرج در بازارهای سهام جهان ناشی از شیوع کروناویروس.

بلغارستان

بلغارستان از مجلس رای دادند به اتفاق آرا به اعلام monthlong ملی وضعیت اضطراری برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در جنوب شرقی کشور اروپایی.

“ما در حال نشان دادن مردم است که ما در حال فکر کردن در مورد آنها را در یک زمان دشوار” نخست وزیر Boyko بوریسوف گفت: پس از مارس 13 رای که به عنوان بلغاری اتحادیه فوتبال به حالت تعلیق در تمام مسابقات فوتبال برای یک ماه.

وضعیت اضطراری اجازه می دهد تا اعمال اقداماتی مانند ممنوعیت سفر به و از کشورهای با شیوع کروناویروس و بسته شدن مدارس و دانشگاه ها.

پلیس نیز مجاز به دخالت در هنگام اعمال جداسازی افراد آلوده مشاهده نمی شود.

در اوایل این هفته بالکان کشور تایید کرد, اول خود را به مرگ یک بیمار که به این ویروس در حالی که تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به 23.

در مارس 12, بوریسوف گفت: “ملاحظات حقوقی” باید به محل قرار به تعیین مجازات برای noncompliance توسط کسانی که دستور به قرنطینه ادعا که 14 نفر بودند و قرار بود تحت قرنطینه رعایت نمی کنند روش.

“در برخی از کشورها مجازات هستند تا به هفت سال زندان…. بیایید وجود دارد اما جریمه 5000 لوا ($2,857) باید در نظر گرفته شود گفت:” شورای وزیران.

او همچنین گفته است که شورای “دیسکو, کافه ها و کاباره ها — که در آن مردم عرق و آغوش — باید بسته شود بلافاصله” اما هیچ تصمیم گیری در مورد چنین موسسات و یا رستوران بود بلافاصله گرفته شده است.


بلغارستان در حال حاضر محدود به داخل سالن اجتماعات به 250 نفر و از دولت خواست کسب و کار انعطاف پذیر و اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور در صورت امکان.

روسیه

یک نماینده مجلس در دوما و دیگر نمایندگان که تا به حال در تماس با او بودند دستور داد به خود قرنطینه در مارس 12 پس از آن کشف شد که او تا به حال شده است به فرانسه.

دوما سخنران ویاچسلاو Volodin تا به حال حزب لیبرال دموکرات روسیه نماینده مجلس سرگئی Katasonov پارلمانی مطلب را نشان گرفته و Katasonov گفته شد به منزوی کردن خود را برای 14 روز.

“اجازه دهید به قرنطینه منتقل می کند. با توجه به دستیاران کسی که با او تماس داشتند-وجود دارد باید همان تصمیم گیری و همکاران در جناح دلسوز بود. در اینجا ردیف که در آن همکار ما واقع شده بود و ردیف در جلو و پشت است که تحت قرنطینه ” Volodin گفت.

روسیه در مارس 12 گزارش شش مورد جدید از عفونت کرونا ويروسی از جمله چهار در مسکو یکی در کالینینگراد و یکی در منطقه کراسنودار. در مجموع روسیه 34 ثبت موارد است. هیچ مرگ و میر مربوط به COVID-19 ثبت شده در کشور است.

این ویروس نیز آلوده کرده است 2,876 مردم در فرانسه از آنها 61 فوت کرده اند ساخت این کشور را بدترین بحران بهداشتی در یک قرن جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت همان روز.

در مارس 5, روسیه آغاز شده و اوج اقدامات پیشگیری و هر کسی که شده است به برخی از سخت ترین ضربه در مقایسه با کروناویروس مانند چین و کره جنوبی ایران و ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا گفته شده است به خود منزوی خود را برای 14 روز.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مارس 11 تلقی جدید کروناویروس جهانی همه گیر و کشور خواست به اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از شیوع بیماری از بدتر شدن.

برخی 125,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و در مورد 4,600 فوت کرده اند — بسیاری از آنها در چین اما با اعداد در حال حاضر افزایش جاهای دیگر.

برخی از 68,000 بهبود یافته اند از این ویروس است که به طور کلی تنها مهلک برای افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

با گزارش AFP, Reuters, AP UNIAN, Espreso.tv, TASS, dpa و Hromadske

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>