COVID-19 آزمایشات لازم نیست هزینه بیش از $3,000

  • 2.3 K

سریع نگاهی به

یک الگوی رفتاری با ادعای نادرست که “[t]او ما شارژ بیش از 3000 $در هر آزمون” برای بیمارانی که ممکن است COVID-19 گردش شده است در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر دو سازمان مجاز به آزمون برای بیماری نیست صورتحساب بیماران.


داستان کامل

یک ادعای بی اساس است که آن را هزینه بیماران در آمریکا بیش از $3,000 به آزمون برای COVID-19 گردش شده است آنلاین.

همانطور که در حال حاضر سازمان غذا و دارو مجاز است استفاده از دو آزمون یکی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و یکی از ایالت نیویورک وزارت بهداشت. نه آژانس در حال حاضر شارژ بیماران برای تست.

ساختگی ادعا سرچشمه در توییتر که در آن انباشته شده است بیش از 250 ، 000 را دوست دارد و رسانهها. سپس آن را تبدیل به یک الگوی رفتاری است که گسترش on Facebook.

اگر چه نویسنده این صدای جیر جیر نمی پاسخ به درخواست ما براي نظر می رسد که این ادعا است که بر اساس یک داستان خبری که دقیق تجربه یک مرد در میامی. این داستان که اولین بار ظاهر شد در میامی هرالداست گسترش به طور گسترده ای به عنوان رسانه های خبری دیگر باید آن را برداشت و در برخی موارد از آن استفاده می شود برای نشان دادن مشکلات با آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی.

با توجه به Herald, Osmel مارتینز Azcue شده بود به چین برای کار و بازگشت به میامی در ماه ژانویه با “علائم شبه آنفولانزا.” او رفت و به یادبود جکسون در بیمارستان از او نگران است که او ممکن است قرارداد جدید کروناویروس بیماری در حال حاضر به نام COVID-19. هزینه های اولیه خود را برای بازدید $بود 3,270, صورتحساب به شرکت بیمه خود را.

که در مجموع شامل یک اتاق اورژانس بازدید و تست برای 22 دستگاه تنفسی فوقانی پاتوژن با توجه به لیدیا Amoretti سخنگوی بیمارستان که در پاسخ پرسش از FactCheck.org از طریق ایمیل. Azcue آزمایش مثبت برای آنفولانزا و پس از کارگران بیمارستان مشورت با وزارت فلوریدا سلامت او آزمایش شد برای COVID-19.

بنابراین این به طور گسترده ای مورد اشاره نیست در واقع شامل تست برای COVID-19.

همانطور که در حال حاضر دو مجاز تست آژانس نیست صورتحساب بیماران را برای آزمایش. جیل Montag سخنگوی جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت گفت: ما از طریق ایمیل است که دولت پرداخت برای تست و یک برگه از امریکا برنامه های بیمه درمانی بیمه بهداشت و درمان انجمن تجارت گزارش داد که CDC نیست در حال حاضر شارژ بيماران است. که می تواند تغییر ، مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات ایجاد کرده صورتحساب کد برای COVID-19 تست و آزمایشگاه می تواند اضطراری مجوز از FDA برای تست.

جنیفر Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده گفت: در یک مصاحبه تلفنی “می تواند وجود داشته باشد دیگر هزینه های متحمل شده است.” بازديد از مطب و اتاق اورژانس می تواند هزینه بیماران پول او گفت و اشاره کرد که برخی از معافیت طرح های بیمه می تواند به طور موثر هزینه بیمارانی که به ER 1000 $یا بیشتر.

“این همه پایین می آید به پوشش” او گفت:.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

ایالات متحده غذا و دارو. 2019 رمان Coronavirus اضطراری با استفاده از مجوز. دیده 2 Mar سال 2020 است.

نگه داشتن آمریکایی ها امن از Coronavirus (COVID 19). امریکا برنامه های بیمه درمانی. 26 Feb 2020.

Amoretti لیدیا. سخنگوی یادبود جکسون در بیمارستان. تبادل ایمیل با FactChek.org. 2 Mar سال 2020 است.

Montag جیل. سخنگوی جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت. تبادل ایمیل با FactCheck.org. 2 Mar سال 2020 است.

Kates جنیفر. مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 3 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>