COVID-19: صربستان اعلام وضعیت اضطراری ایران با هشدار نسبت به ضعف سیستم بهداشت و درمان

خلاصه ای از آخرین اخبار در coronavirus بحران در RFE/RL پخش کشور:

صربستان

صربستان با اعلام وضعیت اضطراری برای جلوگیری از شیوع کروناویروس بستن مدارس و دانشگاهها و استقرار نظامی برای محافظت از بیمارستان.

“ما را به صرفه جویی در زندگی خود را برای نجات پدر و مادر ما را به صرفه جویی در سالمندان ما” رئیس جمهور Aleksandar Vucic گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در 15 مارس.

Vucic گفت: جزئیات این اقدامات اعلام خواهد شد در مارس 16, و اضافه کرد که “وجود خواهد داشت محدودیت ها از همه نوع.”

رئیس جمهور گفت که از 16 مارس نظامی خواهد بود حراست بیمارستان های دولتی در حالی که پلیس نظارت خواهد شد کسانی که قرنطینه و یا در انزوا به 14 یا 28 روز است.

کسانی که نقض قرنطینه ممکن است به حبس تا سه سال او هشدار داد.

قبلا در مارس 15, صربستان اعلام کرد که بستن مرزها به اتباع خارجی که از کشور بدترین ضربه.

Vucic اما گفت: مرز ورود ممنوع نمی شود به مردم از چین ستایش پکن برای کمک به صربستان در میان COVID-19 بحران است.

وی با انتقاد از اتحادیه اروپا به اتهام عدم ارائه پشتیبانی مناسب.

پس از Vucic آدرس نخست وزیر آنا Brnabic گفته تلویزیون دولتی که مرزها باز خواهد شد تنها “برای Serbians خارجی دیپلمات ها و اتباع خارجی با اجازه اقامت.”

بالکان دولت تا کنون ثبت 48 coronavirus عفونت. شده اند وجود دارد هیچ تلفات اما دو نفر هستند در یک بیماری جدی مقامات بهداشتی می گویند.

ارمنستان

ارمنستان نخست وزیر Nikol Pashinian به پایان رسید او دو روز خود انزوا در سوان و بازگشت به پایتخت ایروان, پس از آزمایش منفی برای coronavirus برای بار دوم.

Pashinian تحت آزمون دیگری برای عفونت بالقوه مرگبار پس از یکی از افراد او در تماس با خود را در طول سفر به جنوب ارمنستان استان در هفته گذشته بود آزمایش مثبت است.

“پاسخ به آزمایش های ما منفی است دوباره. بازگشت به ایروان در صبح” Pashinian نوشت: در Facebook ارسال در 15 مارس با اشاره به نتایج حاصل از آزمون و آزمون همسرش, آنا Hakobian.

زن و شوهر تصمیم به منزوی کردن خود در یک دولت ویلا در دریاچه سوان در اواخر مارس 13 و تحت coronavirus آزمون پس از رسانه های محلی نگرانی در مورد Hakobian تماس با همسر رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در طول سفر به این کشور آمریکای لاتین در مارس 7.

دستیار Bolsonaro و یکی دیگر از مقامات ارشد دولت برزیل رسمی آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد رئیس جمهور سلامت. برزیل رهبر است پس گفت: او آزمایش منفی برای ویروس.

سلامت: علائم COVID-19

در میان قرنطینه Pashinian معلق سیاسی خود را آغاز مبارزات انتخابات رفراندوم قانون اساسی.

او گفت: دولت خود را مورد بحث این هفته که آیا به جلو حرکت ملی همه پرسی برنامه ریزی شده برای آوریل 5 دلیل گسترش ویروس.

او گفت: دولت خود را مورد بحث این هفته که آیا به جلو حرکت ملی همه پرسی برنامه ریزی شده برای آوریل 5 دلیل گسترش ویروس.

ارامنه خواسته خواهد شد که به رای اصلاح قانون اساسی است که منجر به اخراج هفت دادگاه قانون اساسی را نه عضو قبل از نصب در سراسر کشور تظاهرات جاروب Pashinian به قدرت در سال 2018 است.

از مارس 15, ارمنستان را تایید مقامات بهداشتی 28 نفر در کشور با بیش از نیم واقع در یک منطقه است. آنها گفت: اولین بیمار بستری شده در مارس 1 در حال حاضر بهبود از این بیماری است.

ارمنستان تعطیل شهر Vagharshapat در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس Pashinian گفت: در 15 مارس. Vasharshapat همچنین به عنوان شناخته شده Echmiadzin واقع شده است 21 کیلومتری غرب پایتخت ایروان.

Vagharshapat که دارای جمعیت 46,000 مردم است اختصاص بیش از نیمی از 28 ثبت نام coronavirus موارد در ارمنستان. Pashinian گفت: ساکنان قادر خواهد بود به ترک شهر تنها پس از داشتن دمای بدن خود را گرفته شده است.

افغانستان

افغانستان گزارش پنج مورد جدید در مارس 15, آوردن تعداد کل موارد ثبت شده در کشور به 16.

مقامات در کابل گفت که تمام کسانی که آلوده هستند افغان که به تازگی از همسایه ایران.

مقامات گفت: تا 15000 افغانستان کارگران و پناهندگان در حال بازگشت از ایران به صورت روزانه.

ایران

مقامات در ایران است که در حال مبارزه با یکی از بدترین شیوع بیماری هشدار داده اند که این شهرستان امکانات بهداشتی می تواند تحت الشعاع اگر رشد فعلی در موارد جدید همچنان ادامه دارد.

ایران تا به حال ثبت شده حدود 14000 موارد coronavirus توسط مارس 15 تا از حدود 1000 در آغاز ماه است.

ایران سوم-اکثر موارد ثبت شده پس از چین و ایتالیا است. ملت تلفات رسیده 724 در 15 مارس به عنوان یکی دیگر از 113 نفر کشته شدند.

Kianush می Jahanpur ایران وزارت بهداشت گفت در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری که شهروندان “باید لغو همه سفر و اقامت در خانه” برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

پاکستان

رئیس جمهور پاکستان عارف Alvi است که در یک سفر رسمی به چین در ماه مارس 16-17 به برگزاری جلسات با همتای چینی خود, خی Jinping و مقامات Alvi دفتر در بیانیه ای گفت: در 15 مارس.

در این بیانیه گفت: این بازدید با هدف “بیشتر مستحکم تاریخی اوراق قرضه” بین دو کشور توصیف کرد چین و پاکستان به عنوان “نزدیک ترین دوستان و سرسخت همکاران.”

همچنین با اشاره به این که مراجعه می آید به چین است “درگیر در تلاش برای مهار” گسترش جدید coronavirus را تحت تاثیر 157 کشور و سرزمین پس از آن برای اولین بار ثبت شده در ووهان یک شهر در مرکز چین است.

این Alvi اولین سفر رسمی به چین یک شریک استراتژیک و عمده سرمایه گذار به اقتصاد پاکستان.

پاکستان در تاریخ 16 مارس اعلام کرد 41 اضافی موارد عفونت با کوروناویروس پس از 41 بیشتر موارد تایید شده در سند منطقه آوردن مجموع شمارش به 94.

ده ها تن از مردم قرنطینه در ایران و پاکستان مرز اعتراض به آنچه که آنها به نام فقیر بهداشت در اردوگاه ها.

این قرنطینه شامل زائران مذهبی که در حال حاضر بازگشت از ایران.

با گزارش RFE/RL در بالکان و ارمنستان, خدمات, RFE/RL رادیویی فتح و AP, AFP و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de