COVID-19: روسیه گزارش سنبله در موارد; پاکستان متوقف داخلی پروازهای مسافری

جهانی مرگ و میر از coronavirus تقریبا رسیده 19,000 با بیش از 425,000 عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از تحولات در RFE/RL پخش کشورها است.

روسیه

تعداد تایید عفونت کروناویروس در روسیه شروع به پریدن کرد بیش از 163 24 ساعت گذشته به 658 با 120 از موارد جدید در مسکو به تنهایی.

معاون نخست وزیر روسیه تاتیانا Golikova گفت: در 26 مارس است که این افزایش تقریبا سه برابر بیشتر از قبلی به طور متوسط از موارد تایید شده.

“در حال حاضر وجود دارد 658 موارد در 55 مناطق روسیه است. بیست و نه نفر بهبود یافته اند. در مجموع 112,000 مردم در حال نظارت خود در انزوا” Golikova گفت: دیدار از این کشور فدرال coronavirus عمل پاسخ گروه است که هماهنگی مبارزه با کروناویروس.

به همان تعداد به نظر می رسد در دولت وب سایت رسمی اختصاص داده شده به شیوع کروناویروس در روسیه است.

به عنوان از آوریل 25, مقامات روسی تا به حال گزارش نشده است هر coronavirus مرگ و میر. 79 سال بود که مبتلا به COVID-19 کشته در هفته گذشته در مسکو بیماری های عفونی بیمارستان. در مسکو مقامات بهداشت گفت: مرگ مرتبط با ویروس اما مقامات به سرعت تغییر علت مرگ به لخته خون نیست coronavirus.

اما شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده در لیست یکی از coronavirus مرگ در روسیه است.

پاکستان

پاکستان اعلام کرد که توقف تمام داخلی پروازهای مسافری برای جلوگیری از گسترش این coronavirus پس از گزارش 1,000 موارد در کشور است.

داخلی پرواز ممنوع آغاز خواهد شد در مارس 26, هواپیمایی سخنگوی عبدل ستار Khokhar گفت.

اسلام آباد قبلا برش قطار خدمات و پروازهای بین المللی.

بسیاری از کسانی که در ابتدا آزمایش مثبت شد پاکستان بازگشت زائران از همسایه ایران است که دیده می شود این توافق را بدترین شیوع کروناویروس.

مقامات می گویند این ویروس است که در افرادی که تا به حال هیچ سفر تاریخ است.

به عنوان از آوریل 25, 1,000 مردم را آزمایش مثبت برای این ویروس در پاکستان هفت کشته و 19 کامل بهبود با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

با گزارش RFE/RL را خدمات AP dawn.com رویترز و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im