جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 114,000 تقریبا با 1.85 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

روسیه

روسیه در مارس 13 گزارش 2,558 موارد جدیدی از کروناویروس یک رکورد روزانه افزایش آوردن مجموع آن در سراسر کشور شمارش به 18,328.

روسیه coronavirus بحران-واکنش نیروی کار گفت: تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 18 تا 148.

رسمی شمارش شده است شک توسط منتقدان در روسیه و خارج از کشور که مشکوک تعدادی است که undercounted توسط مقامات بهداشتی.

جدید COVID-19 مورد گزارش شد ساعت پس از اعلام محدودیت های عید پاک در کلیسای خدمات در داخل و اطراف مسکو برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

چرا اعداد نگویید داستان کامل

روزانه تلفیقی از جهانی coronavirus موارد توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که در حال حاضر جامع ترین در جهان است, اما آن متکی بر اطلاعات ارائه شده توسط دولت.

در بسیاری از کشورها وجود دارد محدودیت در انتشار این اطلاعات و یا دلایل که چرا داستان کامل نمی ممکن است بخواهید به گفته شود.

این روش مستقیم و بی واسطه شفافیت و کیفیت این اطلاعات می تواند به طور چشمگیری متفاوت کشور توسط کشور.

کلیسای ارتدکس روسیه که مشاهده خواهد شد عید پاک در این سال در آوریل 19, دستور کلیساها به بستن درهای خود را به گروه های زیادی در طول هفته دفاع مقدس منتهی به تعطیلات.

مسکو و بسیاری از مناطق دیگر شده اند در مستند نزدیک به دو هفته است اما مقامات روسیه در آوریل 11 هشدار داده بود که “هجوم عظیمی” از coronavirus عفونت و گفت که بیمارستان در منطقه مسکو به سرعت در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

بر اساس گزارش رویترز و TASS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im