جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 109,300 با بیش از 1.7 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

روسیه

روسیه گزارش کرده است 2,186 جدید کروناویروس موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع شیوع آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 15,770.

تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 24 تا 130 روسیه coronavirus بحران نیروی کار گفت: در آوریل 12.

رسمی شمارش شده است شک توسط منتقدان در روسیه و خارج از کشور که مشکوک تعدادی است که undercounted توسط مقامات بهداشتی.

در آوریل 11, مقامات روسی هشدار داده بود که “هجوم عظیمی” از coronavirus عفونت کرد و گفت که بیمارستان در منطقه مسکو به سرعت در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: در طول یک مصاحبه تلویزیونی که “ما در حال دیدن بیمارستان در مسکو کار بسیار به شدت در قهرمانانه حالت اضطراری است.”

Peskov توصیف وضعیت در مسکو و سنت پترزبورگ به عنوان “کاملا متشنج چون تعداد افراد بیمار در حال رشد است.”

بلغارستان

مقامات و پزشکان در بلغارستان در حال ترغیب شهروندان به ماندن در خانه و هم در خانه های خود را به صورت سنتی نخل جمعه و عید پاک خدمات.

کلیساها باقی مانده اند باز در بلغارستان با وجود شیوع کروناویروس. خدمات عمده در کلیساها هستند و با توجه به پخش زنده برای نمازگزاران.

نخست وزیر Boyko بوریسوف گفت: در 11 آوریل که کلیساها باز باقی خواهد ماند گفت: بسیاری از مردم از جان گذشته و در پایین ارواح. اما او خواست بلغارها در خانه بمانند.

“یک تصمیم دشوار اما من آماده ام به تحمل سرزنش” Borisov به خبرنگاران گفت:.

“اسقف به من گفت که بسیاری از افرادی که در پایین ارواح, از جان گذشته. بنابراین من فقط می تواند صدور چنین دستوری [برای بستن کلیساها],” او اضافه شده است.

برگزاری مراسم عید پاک در کلیسای خدمات در کشور بالکان.

بلغارستان شده است در یک وضعیت اضطراری پس از مارس 13. مدارس و اکثر مغازه ها بسته هستند و با وجود محدودیت های بین شهری سفر و دسترسی به پارک. همه داخلی و خارجی و سفرهای تعطیلات هستند ممنوع است.

این کشور تا کنون گزارش 669 تایید COVID-19 موارد و 28 مرگ و میر.

ایران

ایران مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است 117 در روز گذشته به 4,474, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در آوریل 12.

این کشور ثبت کرده است 71,686 موارد از کروناویروس که باعث بیماری Jahanpur اضافه شده است. برخی از 1,657 موارد جدیدی از کروناویروس تایید شدند در 24 ساعت گذشته, او گفت:.

ایران شده است این کشور در سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر در خاورمیانه است. بسیاری از ایرانی و بین المللی و کارشناسان فکر می کنم دولت جمهوری اسلامی ایران است که با انتقاد به صورت آهسته پاسخ اولیه این است که عمدا کاهش آن چوب خط حساب کردن از این بیماری همه گیر.

ده هزار قبر حفر شده اند در یک بخش جدید از, بهشت زهرا گورستان در جنوب پایتخت ایران برای مقابله با کروناویروس مرگ و میر رسمی با شهرداری تهران به نقل از به نقل از رسمی خبرگزاری دولتی ایرنا در مارس 12.

در همین حال حسن روحانی رییس جمهور گفت که محدودیت در سفر بین شهرستانها در هر استان در کشور برداشته شده است.

او گفت: محدودیت در سفر بین استان برداشته خواهد شد در آوریل 20.

در گذشته روز تهران بازگشایی برخی از “کم خطر” کسب و کار در اکثر نقاط کشور به استثنای پایتخت, تهران, جایی که آنها را دوباره باز از آوریل 18, رسمی, رسانه ها گزارش کرده اند.

مقامات ایرانی را به نام شهروندان به احترام سلامت و پروتکل های اجتماعی-فاصله اقدامات این کشور در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری مرگبار.

دولت نگران است که اقدامات به تعطیل کردن کسب و کار و توقف فعالیت های اقتصادی برای جلوگیری از شیوع بیماری می تواند اجسام در حال حاضر تحریم-اقتصاد کتک.

ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه به ایران اما رهبران این کشور آن را رد کرد و خواستار آن است که تحریم ها برداشته شود.

با گزارش رویترز ایرنا ، اینترفاکس و RFE/RL را بلغاری خدمات و رادیو فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im