COVID-19: روسیه بازدید رکورد مرگ و میر; ‘Coronavirus رایگان’ تاجیکستان خاموش مدارس

جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 191,000 با بیش از 2.7 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

روسیه

روسیه ثبت کرده است و بزرگترین آن روز تنها شمارش از مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus که تعداد موارد جدید به حدود 6000 است.

کشور ثبت شده 66 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته رسانه های روسی گزارش شده در آوریل 25, آوردن مرگ و میر در کل از این بیماری به 681.

روسیه مرگ, شمارش از COVID-19 بسیار کم در مقایسه با غرب اروپا و ایالات متحده است و پرسش در مورد اینکه آیا مرگ و میر مصنوعی کاهش نسبت دادن آنها به علل دیگر مانند ذات الریه.

موارد جدید افزایش نزدیک به 6000 طی 24 ساعت لغو تعداد کل موارد ثبت شده در روسیه به کمتر از 75 ، 000.

هشت کودک در یک آکادمی نظامی در Tver یک شهر حدود 180 کیلومتر از مسکو آلوده شده اند با بیماری های وزارت دفاع در بیانیه ای گفت در آوریل 25.

در همین حال دیمیتری Novikov عضو مجلس دوما گفت که او تا به حال قرارداد COVID-19.

Novikov دوم حزب کمونیست معاون دوما به گرفتن ویروس پس از لئونید کلاشینکف که در یک بیمارستان با یک تب.

بلاروس

هزاران نفر از بلاروس گرفته اند در یک بعد از مدنی کار حتی به عنوان جدید کروناویروس در شوروی سابق جمهوری.

شهروندان مشغول به کار در گروه کشت درختان و تمیز پارک ها و خیابان ها در 25 آوریل به عنوان بخشی از رویداد سالانه است که قدمت آن به کمونیست دوره است.

رئیس جمهور بلاروس Alyaksander لوکاشنکا که بارها و بارها رد نگرانی در مورد ویروس در زمان دولت مقرر رویداد به عنوان دیگر مقامات وزارت امور خارجه ،

در یک پارک خارجه بلاروس در تلویزیون نشان داد بطری ضد عفونی کننده موجود برای کارگران چند از آنها عینک ماسک صورت به عنوان آنها کار کرده است.

بلاروس انتقاد شده است نه تحمیل اجتماعی-فاصله اقدامات و یا محدود کردن فعالیتهای عمومی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

این کشور نزدیک به 10 ، 000 موارد گزارش شده از COVID-19 و نزدیک به 70 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تاجیکستان

حتی به عنوان عدم رسما اعلام کرد coronavirus عفونت تساوی تردید تاجیکستان اعلام کرده است که آن را نزدیک مدارس به صورت دو هفته ممنوعیت تجمعات عمومی و به طور موقت توقف صادرات غلات به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت در بدن وظیفه جلوگیری از شیوع کروناویروس اعلام کرد در 25 آوریل که این اقدامات را تحت تاثیر قرار خواهد موسسات آموزش از پیش دبستانی تا دبیرستان و اجرا شد به منظور “حفاظت از بهداشت عمومی و سلامت مردم به ویژه کودکان و نوجوانان است.”

دانشگاه ها ادامه خواهد داد به کار, با توجه به وزارت آموزش و پرورش مرکز مطبوعات.

تعلیق صادرات در نظر گرفته شده برای حفاظت از منابع داخلی با توجه به دولت در حالی که ممنوعیت تجمعات عمومی را تحت تاثیر قرار سینماها, سالن های تئاتر و رویدادهای ورزشی است.

تاجیکستان مرزهای چین که در آن coronavirus همه گیر است که آلوده به بیش از 2.8 میلیون نفر کشته و نزدیک به 198,000 نشات گرفته است.

اما این کشور آسیایی مرکزی رسما هنوز به رکورد یک coronavirus مورد منجر به نگرانی که مقامات می تواند پنهان کردن وجود عفونت و یا این که کشور را محاصره مراقبت های بهداشتی بخش ممکن است تست به اندازه کافی.

گالینا Perfiliyeva نماینده سازمان بهداشت جهانی در آوریل 22, مصاحبه معکوس زودتر نظرات و گفته است که “به قاطعانه دولت است که وجود دارد هیچ مورد [از coronavirus] در این کشور ممکن نیست.”

این کشور با اکثریت مسلمان از نزدیک به 9 میلیون نفر است بسته مرزها و بسته در مساجد و اما در ادامه به برگزاری رویدادهایی مانند بازی فوتبال اگر چه بدون تماشاگر.

با گزارش RFE/RL تاجیک, خدمات, RBK, نوایا گازتا AP Mir24 و TASS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de