COVID-19: روسیه تایید مرگ; پاکستان بسته عالیات

جهانی coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 220000 نفر در سراسر جهان باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از تحولات در RFE/RL پخش کشورها است.

روسیه

روسیه به ثبت آن مرگ اول از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

این کشور coronavirus نیروی کار در مسکو گفت: در 19 مارس که 79 سال که تا به حال چند مشکلات بهداشتی درگذشت در حالی که تحت درمان coronavirus.

نیروی کار اشاره کرد سوتلانا Krasnova ارشد دکتر عفونت در بیمارستان شماره 2 در مسکو عنوان کرد و گفت که دیابت و تصلب شرایین و مشکلات قلبی مرتبط با فشار خون بالا.

روسیه تایید کرده 147 coronavirus موارد از کرونا ویروس.

پاکستان

مقامات در پاکستان بسته اند زیارتگاه صوفی در پایتخت اسلام آباد و جاهای دیگر که دسترسی به موزه باستان شناسی و مکان های توریستی ممنوع شده است به عنوان تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 301 عمدتا در زائران هنگام بازگشت از ایران ،

دو پاکستانی که در حال بازگشت از عربستان سعودی و دبی این کشور قربانیان زمانی که آنها کشته شده اند در 18 مارس در شمال غربی.

مدارس در حال حاضر بسته شده در پاکستان است.

هزاران پاکستانی بیشتر زائران قرار داده شده اند به قرنطینه در هفته های اخیر در تافتون عبور از مرز این کشور جنوب غربی استان بلوچستان پس از بازگشت از ایران یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

مقامات پاکستانی در مارس 19 طرح به قرنطینه صدها نفر از زائران که در بازگشت از ایران. این زائران خواهد شد و در ادامه جدا شده ساختمان در مرکزی پاکستان برای 14 روز.

اوکراین

رئیس پارلمان اوکراین و دیگر قانونگذاران تست خواهد شد برای رمان coronavirus پس از یکی از همکاران خود را آزمایش مثبت در مارس 18, رسانه های محلی گزارش کرده است.

مقامات در حال تلاش برای ردیابی هر کسی که شده است در تماس با نماینده مجلس Serhiy Shakhov از Dovira (ایمان) گروه پارلمانی پس از او وارد قوه مقننه پیش از آن در هفته پس از سفر به نامشخص از کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

Shakhov به نظر می رسد در تلویزیون اوکراین در مارس 12-13 به گفته معاون یاروسلاو Yurchyshyn و شرکت در جلسه مجلس کمیته محیط زیست در مارس 13.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy گفت: آلوده قانونگذار کارت رای دهندگان در مجلس ثبت شد در مارس 17 و استفاده می شد برای رای دادن اگر چه Shakhov غایب بود.

“متاسفانه همکاران خود را در حال گناه از رای گیری های متعدد,” Zelenskiy گفت: در مورد پدیده گسترده از رای گیری های متعدد در مجلس این است که مجازات توسط قانون است.

اوکراین است که تایید کرد 16 مورد از این بیماری تنفسی و مرگ دو نفر در چهار منطقه و شهر کیف مرزهای خود را بسته به خارجی ها برای مدت دو هفته شروع در مارس 16.

مقامات همچنین لغو ریلی و اتوبوس اتصالات بین شهرستانها و مناطق و تعطیل کردن مترو در شهرستانها که در آن فعالیت دارند از جمله کیف.

در میان در سراسر جهان سفر و محدودیت وزارت امور خارجه اوکراین گفت: در مورد 21,000 شهروندان اوکراین خواسته بود برای کمک در بازگشت به خانه از خارج از کشور و 57 پروازهای برنامه ریزی شده بود برای خود بازگشت.

“به طور کلی تعدادی از شهروندان برنامه ریزی برای بازگشت به اوکراین است در مورد 38,000” وزارت گفت که بیش از 27,600 مردم در حال بازگشت به اوکراین در گذشته 24 ساعت.

با گزارش AP, AFP و رویترز Hromadske و Ukrayinska پراودا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>