COVID-19: ممنوعیت پرواز به داخل و خارج از کشور; ایران توقف بین شهری سفر

جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 21,000 با بیش از 470,000 عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از تحولات در RFE/RL پخش کشورها است.

روسیه

دولت روسیه دستور داده است تا تعلیق همه منظم و پرواز چارتر در داخل و خارج از روسیه موثر از مارس 27 به عنوان کشور جنگ برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت گفت در اوایل مارس 26 که شرکت های هواپیمایی خواهد بود و مجاز به پرواز به کشورهای دیگر به منظور آوردن شهروندان روسیه در بازگشت به خانه و یا اگر آنها دریافت ویژه دولت مجوز.

“به طور منظم و پرواز چارتر از فرودگاه و خارجی از فرودگاه به حالت تعلیق در شروع نیمه شب در مارس 27, 2020 به غیر از پرواز با هدف در آوردن روسیه اتباع بازگشت از خارج از کشور…و پروازهای انجام شده مطابق با دولت در تصمیم گیری” دولت گفت: در وب سایت خود را.

روسیه در حال حاضر قرار دادن محدودیت در محل مورد حمل و نقل هوایی.

از مارس 23, روسی, هواپیمایی تنها مجاز به خدمات خارجی در پایتخت یا شهرهای بزرگ مانند نیویورک و تنها از فرودگاه مسکو.

این حرکت به عنوان کشور در سراسر جهان در حال محدود کردن ورود و خروج از مرزهای خود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات روسیه در مارس 25 گزارش در مجموع 658 تایید عفونت کروناویروس در کشور از 495 روز قبل با 120 از موارد جدید در مسکو به تنهایی.

روسیه coronavirus نیروی کار نیز اذعان کرد این کشور دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 توصیف قربانیان در 25 مارس به عنوان بيماران سالمند مبتلا به پنومونی و عوارض.

ایران

یک بین شهری, سفر بان کی مون به اجرا در آمد در ایران در مارس 26 دلیل ترس از موج دوم coronavirus موارد در خاورمیانه بدترین آمار کشور است.

“کسانی که سفر به ایران در تعطیلات سال جدید باید بلافاصله پس از بازگشت به شهرهای خود را بدون هر گونه توقف در شهرها در راه خود را بازگشت به خانه” حسین Zolfaghari عضو ملی ایران ستاد مبارزه با کروناویروس گفت: در مارس 26.

“بسته شدن دانشگاه ها و مدارس و همچنین تعلیق تجمعات تمدید شده است,” Zolfaghari گفت که متخلفان از این اقدامات را صورت عواقب قانونی.

ایران در تاریخ 25 مارس اعلام کرد که رسمی تلفات رسیده بود 2,077 فتح کند گرفته شد.

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفت: “همکاران ما ثبت نام کرده اند 2,206 موارد جدید COVID-19 عفونت” در حالیکه در 24 ساعت آوردن مجموع عفونت به 27,017.

ایران با رد پیشنهاد از ژنو مبتنی بر پزشکی خیریه پزشکان بدون مرز (MSF) برای راه اندازی 50-تخت بادی در بیمارستان مرکزی شهر اصفهان برای مقابله با شیوع.

آن را نیز خودداری آمریکا از ارائه کمک های انسان دوستانه گفت که واشنگتن باید لغو تحریم ها, اگر آن را می خواهد برای کمک به تهران در مبارزه با این بیماری همه گیر.

ایران شده است تحت فلج کننده تحریم های ایالات متحده در ارتباط با آن هسته ای و برنامه موشکی.

با گزارش “رویترز” TASS AFP و AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im