COVID-19: روسیه دوباره گزارش رکورد جدید در موارد بسیاری از مساجد ایران به بازگشایی

جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 244,000 با 3.4 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

روسیه

روسیه در مارس 3 ثبت نام بیش از 10,600 جدید کروناویروس عفونت مارک تازه یک روز رکورد افزایش در میان گسترش تست.

عفونت های جدید شروع به پریدن کرد 10,633 به 134,687 موارد هفتم-کمترین تعداد در سطح جهانی روسیه, مقامات گفت. این دومین روز متوالی با تعداد بی سابقه ای از عفونت پس از 9,623 ثبت شد در مارس 2.

روسیه در حال حاضر کشور های اروپایی با اکثر ثبت نام جدید عفونت. اما رسمی نرخ مرگ و میر پایین است در مقایسه با کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده است.

پنجاه و هشت نفر کشته و بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات به 1,280 با توجه به آمار رسمی. بیش از 15000 نفر در روسیه در حال بهبود از ویروس.

در میان آلوده است نخست وزیر میخائیل Mishustin که اعلام کرد در مارس 30, او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: پایتخت روسیه که به عنوان کانون سرایت نمی شد و در عین حال گذشته اوج شیوع و که او ممکن است بیشتر به محدود کردن تعدادی از ساکنان که می تواند سفر در اطراف شهرستان.

“اگر ما هر گونه تهدید و البته ما دریغ نکنید برای یک دقیقه. ما خواهد شد با یک پیشنهاد برای سفت کردن این اقدامات گفت:” تلویزیون دولتی ممکن است 2.

Muscovites می توانید خانه های خود را ترک برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی در داروخانه ها, پرتاب کردن زباله و پیاده روی سگ خود را. آنها نیاز به یک دولت صادر دیجیتال عبور برای استفاده عمومی و یا خصوصی حمل و نقل.

بیش از نیمی از روسیه به تازگی ثبت موارد — 5,948 — در مسکو آوردن سرمایه کل به 68,606. سوبیانین گفت که حدود 2 درصد از ساکنان مسکو — و یا بیش از 250 ، 000 نفر-دارای coronavirus.

رسما مسکو جمعیت 12.7 میلیون نفر است اما این رقم واقعی است و اعتقاد بر این بود بالاتر است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: وضعیت باقی می ماند “بسیار دشوار است.”

اما مسکو ستاد نظارت بر کروناویروس گفت: پرش در ثبت موارد رانده شده در بخشی بیشتر تست و چرخش سریعتر از نتایج. این شهرستان در حال حاضر دارای 14 مراکز تجزیه و تحلیل نمونه ها در مقایسه با فقط یکی از آن در بیانیه ای گفت: ممکن است 2.

این ستاد همچنین گفت که بیشتر تست فعال شهرستان برای پیدا کردن افراد مبتلا به این عفونت در مراحل اولیه و درمان آنها قبل از آن را تبدیل شدید. است که فعال این شهرستان به نگه داشتن تعداد بستری پایدار در 1,700 حتی به عنوان تعدادی از موارد همچنان به رشد آن گفت.

با وجود افزایش مداوم در موارد دولت آن نشان داده است می تواند به تدریج لغو محدودیت از مارس 12 اما این کاهش بستگی به منطقه است.

ایران

رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: دولت در تلویزیون است که مساجد خواهد بازگشایی در بسیاری از کم ریسک مناطق کشور در مارس 4, پس از آنها بسته بودند در اوایل ماه مارس به ایران ضربه خاورمیانه مرگبارترین شیوع کروناویروس.

روحانی در یک سخنرانی تلویزیونی دیدار از این کشور به ویروس task force on May 3, گفت: 132 شهرستانهای اطراف یک سوم ایران در بخش اداری را “بازگشایی خود مساجد از فردا.”

Iranians sit in their cars while taking part in a religious ceremony during the holy month of Ramadan in a parking in Tehran.


ایرانیان نشستن در اتومبیل های خود را در حالی که شرکت در یک مراسم مذهبی در طول ماه مبارک رمضان در یک پارکینگ در تهران.

“اجتماعی فاصله مهم تر از جمعی نماز” روحانی اضافه شده و اضافه کرد که اسلام در نظر ایمنی واجب در حالی که دعا در مساجد است که تنها “توصیه می شود.”

این شهرستان اختصاص داده شده برای بازگشایی هستند “کم خطر” روحانی گفت.

او گفت: این کمیته همچنین با توجه به بازگشایی مدارس توسط مارس 16 اجازه می دهد تا برای یک ماه از کلاس های قبل از تابستان ،

شیوع کشته شدن بیش از 6,150 مردم و آلوده بیش از 96,440 در ایران پس از آن اعلام کرد برای اولین بار موارد در اواسط فوریه.

ایران در مارس 2 گزارش آن کمترین روزانه تلفات از عفونت های جدید از مارس 10.

کارشناسان و مقامات هر دو در ایران و خارج از کشور باید شک و تردید در مورد ایران گزارش رسمی آمار و ارقام گفت: تعداد واقعی موارد می تواند بسیار بالاتر است.

ایران تعطیل دانشگاه ها, سینما و ورزشگاه و دیگر فضاهای عمومی از مارس.

اما آن را اجازه داده است از یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد خود را از آوریل 11 با این استدلال که تحریم ها-آمار کشور نمی توانیم به باقی می ماند تعطیل.

تنها “در معرض خطر” کسب و کار مانند سالن های ورزشی و آرایشگاه بسته باقی می ماند.

“ما ادامه خواهد داد reopenings با آرامش و به تدریج” روحانی گفت.

با گزارش AFP TASS و سلامت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de