COVID-19: رومانی مکان شمال شرقی شهر تحت قرنطینه

جهانی مرگ و میر پیشی گرفته است 37,000 با بیش از 780,000 عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از تحولات در RFE/RL پخش کشورها است.

رومانی

رومانی, دولت قرار است در شمال شرقی شهر سوچاوا و هشت روستاهای اطراف تحت قرنطینه به سرعت گسترش coronavirus با بیش از یک چهارم از تمام موارد در کشور شناسایی شده در این منطقه است.

وزیر کشور مارسل ویلا اعلام کرد که اندازه گیری شناخته شده به عنوان نظامی سفارش شماره 6 در اواخر مارس 30. همه جاده ها و بزرگراه ها به سوچاوا مسدود شده توسط پلیس و ارتش با دسترسی مجاز تنها برای کامیون های حامل تجهیزات.

عضو اتحادیه اروپا رومانی است که ثبت 2,109 coronavirus عفونت و 65 مورد مرگ و میر اعلام وضعیت اضطراری در مارس 16.

با جمعیت بیش از 100000 نفر سوچاوا است 593 موارد و یک سوم از تمام مرگ و میر. بیش از نیمی از کشور را 285 آلوده پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی در سوچاوا, مقامات گفت.

وزیر بهداشت Nelu Tataru گفت: گسترش ناشی از مدیریت ضعیف در بیمارستان محلی که در آن آلوده پرسنل پزشکی اجازه داده شد به معاشرت سالم با همکاران و مردم نه احترام به خود-جداسازی قوانین.

قرنطینه خواهد شد تا اواسط ماه آوریل در پایان 30 روز اورژانس دوره است. حرکات در بقیه کشور شده اند محدود شده است برای تقریبا یک هفته است.

با گزارش RFE/RL در رومانیایی خدمات رویترز dii24.ro و hotnews.ro

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im