COVID-19: پاکستان خواست به کارگران حفاظت بهتر

جهانی مرگ و میر پیشی گرفته است 47,000 با بیش از 940,000 عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از تحولات در RFE/RL پخش کشورها است.

پاکستان

یک گروه حقوق بشر از سوی دولت پاکستان به اقدامات سریع برای جبران تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در آن آسیب پذیر کارگران است.

“اجتماعی, فاصله, قرنطينه و بسته شدن کسب و کار را عظیم اقتصادی پوشاک و نساجی کارگران داخلی کارگران, صفحه اصلی مبتنی بر کارگران و دیگر کارگران کم درآمد خانوار” دیده بان حقوق بشر (HRW) گفت: در 2 آوریل.

پاکستان تقریبا 2,300 تایید coronavirus موارد COVID-19 با حداقل 31 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

با این حال دیده بان حقوق بشر می گوید تعداد واقعی عفونت ممکن است بسیار بالاتر از کمی تست در دسترس است.

“مقامات پاکستانی باید گام های فوری برای کاهش اثرات اقتصادی COVID-19 در آن آسیب پذیر کارگران” نیویورک-بر اساس حقوق گروه گفت.

مرکزی و مقامات منطقه ای باید اعمال جزئی و یا تکمیل مستندات و همه کسب و کار نشده تولید لوازم ضروری تعطیل شده اند.

بین 12.3 میلیون و 18.5 میلیون نفر در بخش های مختلف ممکن است از دست دادن شغل خود را با توجه به تخمین می زند.

در استان پنجاب به تنهایی حداقل یک و نیم میلیون نساجی و پوشاک-صنعت کارگران از دست داده بود شغل خود را از مارس 28 با توجه به پاکستان کارگران فدراسیون.

دیده بان حقوق بشر گفت: دولت باید در پیدا کردن راه هایی برای محافظت از کسانی که تحت تاثیر “از درد و رنج از دست دادن درآمد است که آنها را به فشار بیشتر به فقر و جلوگیری از آنها را از خود جدا برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

“دولت پاکستان باید اقدامات خود را به طوری که از دست دادن معیشت و درآمد نیست ترکیب تهدید کارگران چهره به سلامت خود گفت:” براد آدامز, آسیا, مدیر دیده بان حقوق بشر.

“از لحاظ اقتصادی به حاشیه رانده شده در میان گروه های آسیب پذیر تحت تاثیر COVID-19 و دولت باید به فوریت پیدا کردن راه هایی برای محافظت از آنها را” آدامز گفت.

روسیه

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قصد دارد برای رسیدگی به این ملت امروز در میان افزایش تعداد تایید coronavirus موارد است.

“در بعد از ظهر او [پوتین] پخش خواهد شد یکی دیگر از درخواست تجدید نظر. رئیس جمهور در حال کار بر روی متن در حال حاضر” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران در مسکو اضافه کرد این سخنرانی خواهد بود پخش مدتی در حدود 4 بعد از ظهر به وقت محلی.

Coronavirus بحران مرکز در مسکو گفت: در 2 آوریل که 771 نفر ثبت نام بیش از 24 ساعت گذشته در سراسر کشور آوردن تعداد کل موارد به 3,548.

با توجه به مرکز شش coronavirus بیماران فوت در 24 ساعت گذشته از جمله چهار در مسکو در منطقه پرم و یکی در شمال منطقه قفقاز از چچن.

تعداد کل مرگ و میر در روسیه از این ویروس در حال حاضر در 30 هر چند دقت و صحت داده های رسمی شده است در مواجهه با منتقدان که می گویند تعداد موارد و مرگ و میر به نظر می رسد کم در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی.

پوتین خطاب به کشور فقط در هفته گذشته اعلام یک هفته ای پرداخت می شود کار می کردند به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

در آوریل 1, او امضا قانون اجازه می دهد که دولت برای اعلام وضعیت اضطراری در سراسر کشور و به منظور ایجاد قوانین اجباری از رفتار در طول یک حالت اضطراری است.

مقامات شده اند محدودیت های سفت در حرکت مردم در روز های اخیر به عنوان تعدادی از گزارش coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به خصوص در پایتخت مسکو است که تمام اما محدود آن 12 میلیون نفر از ساکنان به خانه های خود.

در شمال منطقه قفقاز از چچن کرملین حمایت رمضان قدیروف که حکومت فرار منطقه از سال 2007 گفت: مرزهای اداری با بخش های دیگر از فدراسیون روسیه خواهد بود بسته به سرعت گسترش ویروس.

قدیروف به نام ساکنان چچنکه در حال حاضر در سفر خارج از کشور و یا در سراسر روسیه و برنامه ریزی برای بازگشت به خانه و برای انجام این کار قبل از آوریل 5 به تمام اشکال حمل و نقل از جمله قطار و هواپیما معلق خواهد شد از آن روز.

تنها وسایل نقلیه و هواپیما حمل و نقل غذا و دارو و اقلام ضروری خواهد بود و مجاز به کار قدیروف گفت.

با گزارش RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de